Česká golfová federace

Aktuality

Sportovní manažerkou ČGF se stala Adéla Koukalová

Sportovní manažerkou ČGF se stala Adéla Koukalová

Tomáš Přikryl, Pondělí 20. listopadu 2023

Na pozici sportovního manažera byla vybrána Adéla Koukalová. V její gesci bude zejména příprava tréninkových kempů v tuzemsku i v zahraničí, příprava reprezentačních akcí včetně komunikace s vrcholnými evropskými a světovými orgány. Převezme rozsáhlou agendu Tréninkového systému ČGF a reprezentace.

Sportovní úsek STK ČGF vybral do pozice sportovního manažera Adélu Koukalovou. Golfu se věnuje téměř 20 let. Jako hráčka dosáhla na singlový hendikep, je domovským členem v Loreta Golf Club Pyšely a více než 15 let členkou v Golf Clubu Mnich, za který hraje ligové soutěže. V poslední pracovní pozici byla event manažerkou na golfovém hřišti PGA National Czech Republic Oaks Prague. Na golfových hřištích začínala v pozici golfové recepční, vedla příměstské golfové tábory pro děti a golfové akademie. Ve své profesní, již patnáctileté zkušenosti z golfových hřišť se může pochlubit kompletní znalostí z fungování golfového resortu i klubu.

Do pozice sportovního manažera nastupuje po odchodu sportovního ředitele Petra Šavrdy. Její hlavní náplní bude komunikace s hráči zařazenými do tréninkového systému ČGF, příprava tréninkových kempů jak v ČR, tak i v zahraničí a s tím související práce s informačním systémem Bryson. Bude se podílet na přípravě reprezentačních akcí, a to včetně komunikace se všemi partnerskými orgány, jako jsou EGA, IGF, R&A a další.

„Sport – a převážně golf – byl, je a vždy bude velkou součástí mého života. A to nejen golf jako takový, ale i samotné golfové prostředí. V roli mámy přítomnost sportu v životě vnímám o to více, neboť si uvědomuji, že je pro děti skvělým životním průvodcem. Mám obrovskou radost z toho, jak a kam se český golf v posledních letech posunul, což se projevilo na výsledcích našich nejlepších hráčů.  Konkrétně ženy / dívky vozí pravidelně skvělé výsledky z mezinárodních akcí, kde je již značná konkurence. Jsem moc ráda, že mohu být u toho a budu se snažit být nápomocná posouvat český golf kupředu a do světa,“ vzkazuje Adéla Koukalová ze své nové kanceláře v sídle ČGF.

Datum: Pondělí 20. listopadu 2023
Všechny články autora

Související články

Martina Fulínová vstupuje v ČGF do čtvrté dekády
Martina Fulínová vstupuje v ČGF do čtvrté dekády

30.11.2023 | 1. prosince 1993 se tehdy třiadvacetiletá jamková mistryně České republiky Martina Dorníková (později provdaná Fulínová) stala první placenou zaměstnankyní České golfové federace. Začínala jako sekretář ČGF a asistentka Hanuše Goldscheidera. V sekretariátu působí již 30 let.

ČGF se stěhuje do Hostivaře
ČGF se stěhuje do Hostivaře

31.10.2023 | Česká golfová federace přestěhovala v říjnu 2019, po 25 letech působení v Erpet Golf Centru, své sídlo do kancelářské budovy Golden Office v Praze 4 v Braníku. Od letošního listopadu bude novým působištěm ČGF zázemí v Galerii Golf Hostivař.

Manažer Sportovního úseku STK ČGF
Manažer Sportovního úseku STK ČGF

15.09.2023 | Česká golfová federace hledá spolupracovníka na pozici Manažer Sportovního úseku STK ČGF. Zájemci se mohou přihlásit nejpozději do 30. září na mailovou adresu secretary@cgf.cz. Podmínkou je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu.

#ThankAGreenkeeper, #ThankASuper
#ThankAGreenkeeper, #ThankASuper

12.09.2023 | Česká golfová federace se připojuje k aktivitě, která má za cíl poděkovat všem greenkeeperům a superintendentům golfových hřišť. Ať jste golfisté, partneři, nebo máte jiné aktivity, které vás spojují s golfem, nezapomínejme na úsilí lidí, kteří připravují golfová hřiště ke hře.

Vývoj a provoz Informačního systému České golfové ...
Vývoj a provoz Informačního systému České golfové ...

11.09.2023 | Česká golfová federace vstupuje do nového projektu, který se bude zabývat vývojem nového informačního systému, který v současné době zajišťuje tzv. Technický server. Všichni zájemci, kteří mají zájem nahlédnout do zadávací dokumentace, se mohou registrovat do 25.

Portál Bav se golfem na nové digitální platformě ...
Portál Bav se golfem na nové digitální platformě ...

24.08.2023 | Cílem nové aktivity je změnit vnímání golfové hry a přivést nové hráče tam, kde se tento sport hraje, od driving range přes simulátory až po jednotlivá hřiště. R&A přichází s novou digitální platformou golf.golf. S platformou, která v České republice existuje již od roku 2018.

Fanshop národního týmu – Czechia Golf
Fanshop národního týmu – Czechia Golf

08.08.2023 | Česká golfová federace uvádí ve spolupráci se značkou Tony Trevis fanshop pro fanoušky českého golfu. Reprezentační oblečení českého týmu je nyní dostupné všem sportovním nadšencům pod značkou Czechia Golf . ...

Memoriál Hanuše Goldscheidera po 23.
Memoriál Hanuše Goldscheidera po 23.

06.08.2023 | V roce 1993 se Hanuš Goldscheider stal prvním prezidentem České golfové federace. Ještě dříve, v roce 1990, byla z jeho iniciativy založena i PGA České republiky. V roce 2000 se stal členem Síně slávy ČGF. Od roku 2001 se pravidelně pořádá memoriál, který připomíná jeho význam pro český golf.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde