Česká golfová federace

Aktuality

Sportovní manažerkou ČGF se stala Adéla Koukalová

Sportovní manažerkou ČGF se stala Adéla Koukalová

Tomáš Přikryl, Pondělí 20. listopadu 2023

Na pozici sportovního manažera byla vybrána Adéla Koukalová. V její gesci bude zejména příprava tréninkových kempů v tuzemsku i v zahraničí, příprava reprezentačních akcí včetně komunikace s vrcholnými evropskými a světovými orgány. Převezme rozsáhlou agendu Tréninkového systému ČGF a reprezentace.

Sportovní úsek STK ČGF vybral do pozice sportovního manažera Adélu Koukalovou. Golfu se věnuje téměř 20 let. Jako hráčka dosáhla na singlový hendikep, je domovským členem v Loreta Golf Club Pyšely a více než 15 let členkou v Golf Clubu Mnich, za který hraje ligové soutěže. V poslední pracovní pozici byla event manažerkou na golfovém hřišti PGA National Czech Republic Oaks Prague. Na golfových hřištích začínala v pozici golfové recepční, vedla příměstské golfové tábory pro děti a golfové akademie. Ve své profesní, již patnáctileté zkušenosti z golfových hřišť se může pochlubit kompletní znalostí z fungování golfového resortu i klubu.

Do pozice sportovního manažera nastupuje po odchodu sportovního ředitele Petra Šavrdy. Její hlavní náplní bude komunikace s hráči zařazenými do tréninkového systému ČGF, příprava tréninkových kempů jak v ČR, tak i v zahraničí a s tím související práce s informačním systémem Bryson. Bude se podílet na přípravě reprezentačních akcí, a to včetně komunikace se všemi partnerskými orgány, jako jsou EGA, IGF, R&A a další.

„Sport – a převážně golf – byl, je a vždy bude velkou součástí mého života. A to nejen golf jako takový, ale i samotné golfové prostředí. V roli mámy přítomnost sportu v životě vnímám o to více, neboť si uvědomuji, že je pro děti skvělým životním průvodcem. Mám obrovskou radost z toho, jak a kam se český golf v posledních letech posunul, což se projevilo na výsledcích našich nejlepších hráčů.  Konkrétně ženy / dívky vozí pravidelně skvělé výsledky z mezinárodních akcí, kde je již značná konkurence. Jsem moc ráda, že mohu být u toho a budu se snažit být nápomocná posouvat český golf kupředu a do světa,“ vzkazuje Adéla Koukalová ze své nové kanceláře v sídle ČGF.

Datum: Pondělí 20. listopadu 2023
Všechny články autora

Související články

European Boys’ Team Championship 2025 bude hostit ...
European Boys’ Team Championship 2025 bude hostit ...

03.04.2024 | Radostná zpráva pro český golf přišla ze sídla Evropské golfové asociace (EGA). Po 7 letech a počtvrté v 46leté historii nejvýznamnější akce juniorských družstev v Evropě se její pořadatelství vrátí v roce 2025 do ČR. Mezi domácími resorty padla na výboru EGA už podruhé volba na brněnskou Kaskádu.

Přihlásit se do soutěží družstev lze jen do konce ...
Přihlásit se do soutěží družstev lze jen do konce ...

26.03.2024 | Soutěže družstev ČGF začnou o druhém květnovém víkendu, kdy startuje 1. a 2. liga družstev mužů a žen na Karlštejně a v Olomouci. Extraliga mužů a žen má své úvodní kvalifikační trojkolo na programu až na konci června v Telči. Novinkou sezóny je první ročník Czech Young Masters v srpnu na Ypsilonce.

Kurz maršálů golfových resortů 2024
Kurz maršálů golfových resortů 2024

25.03.2024 | Panorama Golf Resort přivítal 20. a 21. března 30 účastníků Kurzu maršálů golfových resortů s otevřenou náručí a nádherným jarním počasím. Česká Asociace Golfových Maršálů pořádala s podporou České golfové federace 15. kurz maršálů golfových resortů.

Konference ČGF schválila rozpočet pro rok 2024
Konference ČGF schválila rozpočet pro rok 2024

16.03.2024 | Již na tradičním místě, v pražském Wellness Hotelu Step, proběhla v sobotu 16. března konference České golfové federace. Delegáti rozhodli o rozpočtu pro rok 2024, který zahrnoval jak investici do nového IT systému nové generace, tak i návrat k marketingové podpoře golfu.

Kurz Trenér golfu ČGF III. třídy
Kurz Trenér golfu ČGF III. třídy

02.02.2024 | Česká golfová federace, CZECH GOLF CONSULTING s.r.o. a Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v ČR vypisují kurz Trenér golfu ČGF III. třídy. Vzdělávací kurz má podobu základního trenérského kurzu v rozsahu 40 hodin. Více informací naleznete v odkaze.

Premiéra Czech Young Masters bude na Ypsilonce
Premiéra Czech Young Masters bude na Ypsilonce

01.02.2024 | Zástupci regionů se na pondělní schůzi STK ČGF dohodli na modelu soutěží družstev mládeže. Do kalendáře přibyla nová soutěž pod názvem Czech Young Masters, kterou bude hostit liberecká Ypsilonka. Finále soutěží družstev do 14 a 18 let se odehrají na Kaskádě.

Turnajová sezóna 2024 je (téměř) připravena
Turnajová sezóna 2024 je (téměř) připravena

03.01.2024 | Na konci minulého roku byly na webu a v mobilní aplikaci ČGF publikovány oba kalendáře akcí ČGF na rok 2024. V případě kalendáře hlavních akcí to je čtvrtá pracovní verze, kalendář akcí mládeže byl publikován poprvé.

Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný nový rok
Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný nový rok

23.12.2023 | Na konci roku přichází ohlédnutí za uplynulou sezónou, bilancování cílů, splněných či nesplněných úkolů. Snad každý golfový hráč si vzpomene na svoji podařenou jamku, skvěle zahraný putt nebo jiný golfový zážitek. Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce a mnoho příjemných chvil na golfu v příštím roce.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde