Česká golfová federace

O ČGF

Prezidenti a předsedové v historii

Prezidenti a předsedové v historii

Golfový svaz ČSR

1. období existence svazu prosinec 1931 až srpen 1939

Prosinec 1931 - srpen 1939

baron František Ringhoffer

Předseda výboru svazu

 

Českomoravský golfový svaz

Srpen 1939 až květen 1945

Srpen 1939 - listopad 1940

baron František Ringhoffer

Předseda výboru svazu

Květen 1941 - 31. května 1942

JUDr. Ludvík Vaněk

Předseda výboru svazu

31. května 1942 - květen 1945

Dr. Zdeněk Klan

Místopředseda výboru svazu

 

Golfový svaz ČSR

2. období existence svazu květen 1945 až únor 1948

Září 1945 - červen 1947

Dr. Zdeněk Klan

Předseda výboru svazu

Červen 1947 - únor 1948

Dr. František Bertl

Předseda výboru svazu

 

Samozvaný akční výbor

25. února 1948 - 1949

Karel Hynek

Předseda výboru svazu

 

Golfové ústředí ČOS

1949 - 27. května 1952

Artur Štika

Ústřední tajemník Golfového ústředí ČOS

27. května 1952 - duben 1966

Na základě usnesení ÚV Sokola golf vyřazen ze sportů

 

Sekce golfu ÚV ČSTV

Duben 1966 - duben 1969

Miloslav Plodek

Předseda sekce golfu

 

Československý golfový svaz

od r. 1976 přejmenován na Československý svaz golfu

Duben 1969 - září 1975

Miloslav Plodek

Předseda výboru svazu

Září 1975 - únor 1990

Ing. Ivan Rais

Předseda výboru svazu

 

Československá golfová federace

3. února 1990 - 31. prosince 1990

Ing. Milan Moučka

Prezident ČGF

 

Českomoravský golfový svaz

1. ledna 1991 - 27. února 1993

Pavel Resl

Prezident svazu

 

Česká golfová federace

27. února 1993 - 28. února 2001

Hanuš Goldscheider

Prezident ČGF

3. března 2001 - 19. března 2011

JUDr. Milan Veselý

Prezident ČGF

19. března 2011 - 16. března 2013

Ing. Jan Jenčovský

Prezident ČGF

16. března 2013 -

Ing. Zdeněk Kodejš

Prezident ČGF

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP