Česká golfová federace

Příprava

Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny

V souladu s Tréninkovým systémem ČGF (více detailů ZDE) jsou pro rok 2018 definovány následující týmy

Historické složení týmů v předchozích leteh najdete v archivu.

 

Národní tréninkové skupiny ČGF

 

Czech Golf Team

Hráč/Hráčka Ročník Kritérium zařazení
Klára Spilková 1994 PRO
Filip Mrůzek 1991 PRO
Karolína Vlčková 1993 PRO 
Stanislav Matuš 1988 PRO
Šimon Zach 1996 1. místo WAGR
Jiří Zuska 1999 2. místo WAGR
Sára Kousková 1999 1. místo WAGR
Matyáš Zapletal 2000 Volná karta KVG
Kristýna Frýdlová 1997 2. místo WAGR
Hana Ryšková 1998  Volná karta KVG

 

Národní tým mužů a mladých profesionálů

Hráč Ročník Kritérium zařazení
Michal Pospíšil 1992 PRO
Jakub Pokorný 1995 PRO
Jakub Bareš 1994 Volná karta KVG
Nicolas Schellong 1999 4. místo WAGR
Petr Janík 1999 8. místo WAGR
Vojtěch Kostelka 1997 5. místo WAGR


Národní tým žen a mladých profesionálek

Hráčka Ročník Kritérium zařazení
 Jana Melichová  1997  4. místo WAGR
 Kateřina Vlašínová  1994  5. místo WAGR

   

Národní tým mladých hráček (do 18 let) 

Hráčka Ročník Kritérium zařazení
Patricie Macková 2001  6. místo WAGR
Gabriela Roberta Vítů  2001  4. místo CŽ žen 
Sarah Hricíková 2002 5. místo CŽ žen
Tereza Koželuhová 2000 2. místo MŽ dorost
Karolína Krásová  2002  5. místo MŽ kadetek 
Tereza Chlostová 2003  1. místo MŽ st. žákyň 
Magdaléna Červinková 2003  2.-3. místo MŽ st. žákyň 
Sofie Dimitrová 2003  2.-3. místo MŽ st. žákyň 
Agáta Vahalová 2002 Volná karta KVG

 

Národní tým mladých hráčů (do 18 let)

Hráč Ročník Kritérium zařazení
Václav Tichý 2002 5. místo CŽ mužů
Petr Hrubý 2001  7. místo CŽ mužů
David Siwy 2000  5. místo MŽ dorostenců
Filip Ráža  2002  3. místo MŽ kadetů 
Hynek Groh 2002  4. místo MŽ kadetů 
Filip Jakubčík 2003 1. místo MŽ st. žáků 
Matěj Bača 2004 2. místo MŽ st. žáků 
Lukáš Janda  2003  3. místo MŽ st. žáků  

 

 

Regionální tréninkové skupiny ČGF  2018/19

 

RTS Západ A 

Hráč/Hráčka Ročník Kritérium zařazení
 David Tomi 2004 7. místo st. žáci
 Jakub Mareš 2004 Volná karta regionu
 Ella Rintová 2004  2. místo st. žákyně 
 Ester Balcarová 2005 Volná karta regionu
 Jakub Janda 2006  1. místo ml. žáci 
 Matěj Grim 2006  Volná karta regionu 
 Matěj Mňahončák 2007  Volná karta regionu  
 Karel Mařík 2006 13. místo ml. žáci
 Adam Klaus 2006 Volná karta regionu
 Miriam Barcalová 2006  4. místo ml. žákyně 
 Sára Podkonická 2005  Volná karta regionu  
 Viktorie Trůková 2007  7. místo ml. žákyně
 Kristina Lebová 2007 Volná karta regionu 
 Julie Borůvková 2006 Volná karta regionu 
 Adéla Hrdonková 2007 Volná karta regionu 

 

RTS Západ B 

Hráč/Hráčka Ročník Kritérium zařazení
 Nikolas Stoulil 2004   3. místo st. žáci
 Lukáš Kessler 2004  4. místo st. žáci 
 Patrik Pečinka 2004  Volná karta regionu  
 Adam Popper 2005  Volná karta regionu  
 Timotej Formánek 2005  Volná karta regionu
 Šimon Štantejský 2004 Volná karta regionu
 Luis Klein 2009 4. místo ml. žáci
 Matouš Zach 2007  5. místo ml. žáci 
 Dennis Klíma 2006  Volná karta regionu  
 Lucie Váchová 2005  5. místo ml. žákyně 
 Karel Holeček 2006 Volná karta regionu
 Adéla Tarantová 2006  2. místo ml. žákyně 
 Klára Sionková 2005  9. místo st. žákyně
 Amelie Tauer 2006  Volná karta regionu  
 Berenika Navrátilová 2005 Volná karta regionu
 Štěpánka Dušková 2006 Volná karta regionu

 

RTS Východ A 

Hráč/Hráčka Ročník Kritérium zařazení
 Matěj Špreňar 2004  Volná karta regionu  
 Jakub Hejlek 2005  13. místo ml. žáci 
 Matěj Basler 2004 Volná karta regionu
 Jan Beneš 2004 Volná karta regionu
 Jan Veber 2004 Volná karta regionu
 Matyáš Panchártek 2004 Volná karta regionu
 Matouš Havel 2004 Volná karta regionu
 Václav Švub ml. 2008 7. místo ml. žáci
 Filip Landsmann 2006 Volná karta regionu
 Denik Knap 2006 Volná karta regionu
 Tomáš Fašina 2007 Volná karta regionu
 Justýna Šafaříková 2006  1. místo ml. žákyně 
 Tereza Najmanová 2006  3. místo ml. žákyně 
 Kateřina Horáková 2006 Volná karta regionu
 Anna Cellerová 2007 Volná karta regionu

 

RTS Východ B 

Hráč/Hráčka Ročník Kritérium zařazení
 Patrik Vinter 2004 9. místo ml. žáci
 Jakub Sutor 2004 Volná karta regionu
 Veronika Kedroňová 2004  Volná karta regionu  
 Barbora Bujáková 2004 Volná karta regionu
 Michal Talanda 2004 Volná karta regionu
 Klára Hurtová 2004  3. místo ml. žákyně  
 Petr Pololáník 2005  10. místo ml. žáci 
 Matyáš Rumpík 2005  Volná karta regionu
 Ondřej Šustek  2007  8. místo ml. žáci 
 David Pavelka 2006 15. místo ml. žáci
 Jiří Látal 2005  Volná karta regionu  
 Tereza Schwarzová 2005 Volná karta regionu
 Sofie Hlinomazová 2005 Volná karta regionu  
 Kateřina Mazochová 2005  Volná karta regionu  
 Eva Tichánková 2006 6. místo ml. žákyně
 Veronika Černá 2008 14. místo ml. žákyně

 

Reklama
SSNGSSNG
SSNG