Česká golfová federace

Maršálové

Kurz maršálů golfových resortů

Kurz maršálů golfových resortů

STATUS 2024: Kurz ukončen

Prestižní kurz pro maršály golfových resortů, organizovaný Českou asociací golfových maršálů s podporou České golfové federace, se uskuteční 20. a 21. března 2024. Patnáctý ročník tohoto kurzu proběhne v Panorama Golf Resortu v Kácově pod vedením zkušených lektorů Martina Kopčáka a Honzy Šonky a s asistencí Michala Šatala.

Seminář je určen jak začátečníkům, tak pokročilým a stávajícím maršálům, kteří chtějí rozšířit své dovednosti. Účastníci se naučí efektivně komunikovat s návštěvníky golfových hřišť, zajistit správné tempo hry, vybírat si vhodné pomůcky pro práci, předcházet a řešit nepříjemné či nebezpečné situace. Obdrží také materiály s tipy na úpravu provozních řádů a přístupu k hráčům během turnajů i běžné hry.

Zvýhodněná cena díky podpoře České golfové federace je 1 500 Kč včetně DPH a zahrnuje stravování (coffeebreaky, 2 obědy, večeře) a možnost účasti na golfovém turnaji za zvýhodněnou cenu 500 Kč/osoba odpoledne druhého dne.

Všechny další informace (včetně odkazu na přihláškový formulář a tipů na ubytování) naleznete na stránkách České asociace golfových maršálů.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde