Česká golfová federace

Maršálové

Kurz maršálů golfových resortů

Kurz maršálů golfových resortů

Vzhledem k epidemické situaci bylo konání kurzu odloženo na neurčito. O případném novém termínu v roce 2021 budeme informovat.


Již potřinácté se uskuteční kurz určený pro golfové maršály, který pořádá Česká asociace golfových maršálů ve dnech 7. až 8. dubna 2021 v Panorama Golf Resortu.

Seminář je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé aktivní maršály, kteří si mohou během dvoudenního setkání prohloubit své znalosti v oblasti komunikace, udržování správného tempa hry či způsobu, jak se vyhnout nebezpečným situacím. Účastníci dostanou tip na vhodné pomůcky pro činnost i úpravy provozních řádů a místních pravidel.

Dvoudenní kurz je zakončen závěrečným testem. V případě jeho absolvování získá účastník oficiální certifikát dokládající řádné absolvování, po skončení kurzu je připraven turnaj.

To vše pod vedením lektorů Ivana Mareše a Jana Šonky, kterým bude pomáhat Martin Kopčák.

Závazná přihláška do kurzu k vyplnění ZDE. Pořadatelé při vědomí současné situace budou vystavovat zálohové faktury až ve chvíli, kdy bude jisté, že bude možné kurz realizovat. Pokud by přesto bylo poté nutné z nějakého důvodu kurz zrušit, bude se celá částka vracet.

Cena kurzu je 3900 Kč včetně DPH a obsahuje kromě výše uvedeného stravování (coffeebreak, 2x oběd, večeře), možná účast v turnaji. Cena neobsahuje ubytování, které si za zvýhodněných podmínek lze objednat přímo na recepci (+420 602 203 203, info@panoramagolf.cz), případně využít ubytování v Kácově – hotel Kácov nebo pivovar Hubertus.

V případě jakýchkoli dotazů se zájemci mohou obracet na Martina Kopčáka (Česká asociace golfových maršálů, +420 775 012 892, mkopcak@marsalove.cz).

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP