Česká golfová federace

Maršálové

Kurz maršálů golfových resortů

Kurz maršálů golfových resortů

Již potřinácté se uskuteční kurz určený pro golfové maršály, který pořádá Česká asociace golfových maršálů ve dnech 7. až 8. dubna 2021 v Panorama Golf Resortu.

Seminář je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé aktivní maršály, kteří si mohou během dvoudenního setkání prohloubit své znalosti v oblasti komunikace, udržování správného tempa hry či způsobu, jak se vyhnout nebezpečným situacím. Účastníci dostanou tip na vhodné pomůcky pro činnost i úpravy provozních řádů a místních pravidel.

Dvoudenní kurz je zakončen závěrečným testem. V případě jeho absolvování získá účastník oficiální certifikát dokládající řádné absolvování, po skončení kurzu je připraven turnaj.

To vše pod vedením lektorů Ivana Mareše a Jana Šonky, kterým bude pomáhat Martin Kopčák.

Závazná přihláška do kurzu k vyplnění ZDE. Pořadatelé při vědomí současné situace budou vystavovat zálohové faktury až ve chvíli, kdy bude jisté, že bude možné kurz realizovat. Pokud by přesto bylo poté nutné z nějakého důvodu kurz zrušit, bude se celá částka vracet.

Cena kurzu je 3900 Kč včetně DPH a obsahuje kromě výše uvedeného stravování (coffeebreak, 2x oběd, večeře), možná účast v turnaji. Cena neobsahuje ubytování, které si za zvýhodněných podmínek lze objednat přímo na recepci (+420 602 203 203, info@panoramagolf.cz), případně využít ubytování v Kácově – hotel Kácov nebo pivovar Hubertus.

V případě jakýchkoli dotazů se zájemci mohou obracet na Martina Kopčáka (Česká asociace golfových maršálů, +420 775 012 892, mkopcak@marsalove.cz).

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP