Česká golfová federace

Trenéři

Vzdělávací program české PGA

Vzdělávací program české PGA

Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v ČR (PGA C) vypisuje kurz vzdělávacího programu pro golfové profesionály. Vzdělávací program trvá tři roky, úspěšný absolvent se může stát učícím profesionálem (teaching pro).

Uchazeč musí splňovat následující podmínky:

  • Musí být starší 18 let.
  • Musí mít ukončené alespoň 12-leté vzdělání (je požadován doklad ve formě PDF).
  • Každý žadatel musí předložit souhlas od ČGF s přestupem mezi profesionály.
  • Musí být alespoň 6 let členem ČGF či jiné národní asociace.

Dále je vyžadováno:

  • Podpis smlouvy o smlouvě budoucí či pouze potvrzení od osoby s patřičnými kompetencemi (manažer, majitel, prezident) s golfovým klubem kde bude žadatel v budoucnu působit.
  • HCP pro muže i ženy 6,4 a nižší. Tento výsledek musí být potvrzen minimálním zahráním 5-ti turnajů v daném roce, kde na alespoň tři z nich byl zahrán výsledek potvrzující tento HCP.

Zpracovanou žádost uchazeč odešle na adresu pga@pga.cz, nebo vyplní online formulář zde, nejpozději do 5. 1. 2022. Každou žádost posoudí Představenstvo PGA of Czech Republic a úspěšné kandidáty pozve na Valnou hromadu PGA of Czech Republic kde budou slavnostně přijati mezi členy PGA.

Do svého přijetí musí každý úspěšný kandidát zaplatit vstupní poplatek 5.000 Kč, členské poplatky na rok 2022 a poplatek za první rok studia 20.000 Kč.

Přesné podmínky pro přijetí ke studiu naleznete v následujícím odkazu.

Každý ročník studia se skládá ze 100 hodin teorie a praxe. Studium vede tým odborných lektorů z řad českých i zahraničních PRO, odborníků z řad psychologie, medicíny, fyzioterapie apod. Všechny předměty musí vyhovovat systému EELS (European Education Level System) Confederation of Professional Golf.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde