Česká golfová federace

Maršálové

Setkání praktikujících maršálů

Setkání praktikujících maršálů

STATUS 2023: Akce ukončena

Již 14 let realizujeme vysoce ceněný kurz dovedností a znalostí golfového maršála, jehož prostřednictvím jsme do českého golfového rybníčku vypustili již takřka 300 certifikovaných strážců provozu golfových hřišť. A i díky zpětné vazbě od těchto účastníků jsme zjistili, že následné vzdělávání a sdílení informací a zkušeností je velmi poptávanou komoditou. Proto jsme se rozhodli uspořádat historicky první setkání praktikujících maršálů a to 18. října 2023 v Galerii Golf Hostivař.

Akce je určena především pro praktikující maršály (bez ohledu na délku jejich praxe), ale účastnit se mohou i další pracovní pozice na golfových hřištích, které mají napojení na jejich provoz (manažeři, recepční, greenkeepeři,…). Lektory budou Honza Šonka a Martin Kopčák, oba s dlouhodobými zkušenostmi napojení práce maršála na provoz celého resortu.

Dopoledne bude věnováno reálné praxi z provozu, probereme různé pohledy na práci maršála a to formou řízené diskuze – budeme chtít znát vaše zkušenosti a doporučení a vy naopak budete moci přijmout nápady svých kolegů odjinud. Po společném obědu proběhne přátelský turnaj na 12 jamek.

Závazná přihláška k vyplnění zde.

Cena akce je 950 Kč včetně DPH a obsahuje dopolední coffeebreak, oběd a turnajovou hru.

Budeme velmi potěšeni, když se rozhodnete podpořit vznik nové tradice. V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na pana Martina Kopčáka (Česká Asociace Golfových Maršálů z.s., 775 012 892, mkopcak@marsalove.cz).

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde