Česká golfová federace

Projekty

Jak sportovat s celou rodinou

Jak sportovat s celou rodinou

Česká golfová federace je sportovním svazem a významnou roli – vedle výchovy špičkových hráčů a jejich přípravy na profesionální kariéru – hraje v její činnosti také propagace golfu, který se počtem registrovaných hráčů dostal už dávno do desítky nejoblíbenějších tuzemských sportů. Vedle projektů zaměřených na příliv dětí a juniorů láká na golf stále častěji celé rodiny, což je celosvětový trend.

Kampaň zaměřená na podporu rekreačního golfu, pro kterou se Česká golfová federace spojila se společností Seznam.cz, cílí právě na celé rodiny, kterým chce ukázat golf jako ideální společný sport.

Jak sportovat s celou rodinou

 

Stěžejním místem spolupráce je Seznam Native. I s pomocí animací vypráví příběh rodiny, která hledá možnosti společného sportování. Vyzkoušela i jiné disciplíny, ale její členové se i se zvířecím průvodcem (svištěm) nakonec přirozenou cestou dostanou na platformu Bav se golfem.

„Věříme, že Native pomůže vzbudit zájem, uvažovat nad golfem jako vhodnou, doposud nevyzkoušenou alternativou trávení volného času. Stěžejní kus práce je na hřištích. Vhodné nabídky pro začátečníky, první reakce recepce a v neposlední řadě učitelé golfu. To jsou další tři klíčové pilíře, na kterých úspěch stojí,“ shrnul viceprezident ČGF Juraj Werner.

Celý článek naleznete na portále Seznam Native zde.

 

 

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde