Česká golfová federace

Aktuality

V sobotu budeme znát nejlepší české golfisty

V sobotu budeme znát nejlepší české golfisty

Petr Halaburda, Pátek 17. prosince 2021

Jména nejlepších českých golfistů vzejdou z Večera českého golfu, který bude odvysílán v sobotu večer na kanálu Golf Channel. Šestadvacátý ročník se musel stejně jako před rokem obejít bez plného sálu, předání ocenění ve Slovanském domě bylo předtočeno.

Večer českého golfu už tradičně definitivně uzavírá český golfový rok, letošní se nesl navíc ve znamení 90. výročí založení ČGF.

Diváci televizního pořadu se mohou těšit, že se dozvědí jména nejlepších hráčů a hráček, vítěze dalších kategorií a také dva nové obyvatele Síně slávy ČGF.

Stejně jako před rokem pokazila závěr roku koronavirová pandemie a následná režimová opatření zabránila, aby se slavnostní večer uskutečnil v obvyklém režimu z přechozích let s diváky a účastí všech oceněných.

A tak předání cen bylo předtočeno. “Nemůžeme se potkat osobně, přesto věříme, že si v předvánočním čase najdete čas a alespoň na dálku od televizních obrazovek oceníte nejlepší golfistky a golfisty roku,” avizoval už v závěru listopadu generální sekretář ČGF Aleš Libecajt.

Letošní Večer českého golfu můžete sledovat v premiéře v sobotu 18. prosince od 18:00 na Golf Channelu.

FOTO Relmost/Ladislav Adámek

 

Datum: Pátek 17. prosince 2021
Všechny články autora

Související články

Golf také v roce 2021 pomáhal charitě
Golf také v roce 2021 pomáhal charitě

05.01.2022 | Čas Vánoc, lásky a pohody je za námi, před běžnými úkoly všedních dnů nás čeká i čas bilancování. Jak se například golfisté staví k charitě? Z dotazníku zaslaného klubům jsme v prosinci zjistili, že na turnajích pořádaných kluby a hřišti se v roce 2021 vybralo na dobročinnost sedm miliónů korun.

Večer českého golfu:  Slavnostní tradice na závěr ...
Večer českého golfu:  Slavnostní tradice na závěr ...

16.12.2021 | Ten nápad se zrodil v roce 1996. Po vzoru ostatních sportů také golf chtěl mít večer, během kterého se sejdou hráči, funkcionáři i podporovatelé sportu, který po roce 1990 začal výrazně růst. V sobotu se veřejnost dozví jména nejlepších českých golfistů už pošestadvacáté.

Oslavy 90 let založení ČGF bude provázet speciální ...
Oslavy 90 let založení ČGF bude provázet speciální ...

14.12.2020 | Speciální výroční logo bude provázet oslavy 90 let od založení České golfové federace, které připadne na 14. prosince 2021. Na den přesně rok před důležitým datem pro český golf bylo dnes logo odhaleno, aby na významné výročí upozorňovalo.

Big Green Egg se stal oficiálním partnerem České ...
Big Green Egg se stal oficiálním partnerem České ...

06.04.2022 | Prémiový výrobce keramických grilů Big Green Egg se stal hrdým partnerem České golfové federace. Mají toho společného více než zelenou barvu. Jsou to hodnoty, zkušenosti a dovednosti. Partnerství naváže na aktivity v dalších zemích, Big Green Egg je například partnerem velkých turnajů v zahraničí.

Osobní stránka golfisty spuštěna
Osobní stránka golfisty spuštěna

24.03.2022 | Hned několik novinek v oblasti digitalizace připravuje pro rok 2022 Česká golfová federace. Aktuálně spouštíme „Osobní stránku golfisty“, kde může každý registrovaný golfista v některém z členských subjektů ČGF přistupovat ke svým datům.

Konference ČGF schválila rozpočet i změnu stanov
Konference ČGF schválila rozpočet i změnu stanov

19.03.2022 | Po osmi měsících se znovu sešli delegáti, aby se domluvili na dalším směřování České golfové federace. Na dnešní Konferenci ČGF v pražském Hotelu STEP si odsouhlasili mimo jiné rozpočet na letošní rok, změnu Stanov ČGF i změnu jednacího řádu konference.

Konference ČGF se vrací do březnového termínu
Konference ČGF se vrací do březnového termínu

18.03.2022 | Po dvouleté přestávce se vrací Konference České golfové federace do obvyklého březnového termínu. Před dvěma lety byla kvůli koronavirovým opatřením odložena do června, loni byla ze stejných okolností posunuta až do července. Letošní jednání se uskuteční už v sobotu.

Celorepublikové jednání STK se uskutečnilo online
Celorepublikové jednání STK se uskutečnilo online

05.03.2022 | Podobu sezóny schválila celorepubliková schůze regionálních delegátů STK, která jednala v pátek prostřednictvím videokonference. V rámci Oficiálního kalendáře ČGF se uskuteční 56 turnajů, nejvýraznější novinkou je přeměna amatérské série CGAT na otevřenou COGT s profesionály a profesionálkami.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP