Česká golfová federace

Aktuality

Press Cup a Media Invitational ČGF podruhé společně

Press Cup a Media Invitational ČGF podruhé společně

Petr Halaburda, Úterý 28. září 2021

Před rokem své síly poprvé spojily, letos si to úspěšně zopakovaly. Czech Media Golf Club a Česká golfová federace po roce opět uspořádaly společně turnaj PRESS Cup – Media Invitational ČGF. Po loňské premiéře na Kácově se letos účastníci sjeli do Golf Resortu Kunětická Hora.

PRESS Cup měl na programu již 25. ročník. Soutěž vznikla v devadesátých letech jako turnaj pro začínající novináře-golfisty, ale postupem času se vyvíjela a už řadu let je neoficiálním mistrovstvím republiky zástupců médií, kteří jsou už sdruženi do Czech Media Golf Clubu.

Od loňska došlo ke spojení s turnajem Media Invitational ČGF, kam jsou zváni novináři píšící i zástupci audiovizuálních médií.

„Loňský rok naznačil, že vzájemné setkání a předávání zkušeností v neformální atmosféře při soutěži je pro obě strany obohacující. Letošní ročník potvrdil, že dávají smysl,“ uvedl viceprezident ČGF Juraj Werner na vyhlášení turnaje.

V kategorii novináři do HCP 24,0 se radoval z vítězství Milan Mikulka (43 stb., Hospodářské noviny), nižší ovládl Miloslav Benka (51 stb.) z České televize. Kategorii „Přátelé“ vyhrála ředitelka GolfAdvisor.Golf Czech Open Darina Muchová (39 stb.).

Turnaji na výborně připraveném hřišti přálo ideální počasí.

Výsledky

FOTOGALERIE Patrika Jeřichy

Datum: Úterý 28. září 2021
Všechny články autora

Související články

Vedení Evropské golfové asociace jednalo na Islandu
Vedení Evropské golfové asociace jednalo na Islandu

13.11.2021 | Zástupci 44 ze 49 členských zemí Evropské Golfové Asociace (EGA) jednali na Islandu. Třídenní program vyvrcholil dnes hlavní konferencí EGA Annual General Meeting a obměnilo se složení exekutivy včetně pozice šéfa Centrální zóny, kterou opustil Zdeněk Kodejš.

Nový prezident našel ČGF v dobré kondici
Nový prezident našel ČGF v dobré kondici

31.10.2021 | V pondělí 1. listopadu to bude 100 dnů od chvíle, kdy vládne z pozice prezidenta Vratislav Janda českému golfu. O prvních zkušenostech s řízením sportovní organizace, o svých vizích, prvních krocích ve funkci a také seznamování s novými kolegy se svěřil v prvním rozhovoru pro web ČGF.

STK hodnotila letošní sezónu a připravila návrh ...
STK hodnotila letošní sezónu a připravila návrh ...

29.10.2021 | Technický úsek STK ČGF rozšířený o regionální zástupce hodnotil sezónu 2021 a navrhl možnou podobu sezóny 2022 pro podzimní regionální schůze STK klubů a následně pro Celorepublikovou schůzi regionálních delegátů STK.

Hanuš Goldscheider se narodil před sto lety
Hanuš Goldscheider se narodil před sto lety

28.10.2021 | Dnes 28. října slaví svátek Česká republika, ale jde také o významné historické datum pro český golf. Přesně před sto lety se narodil Hanuš Goldscheider, významný golfový činovník, velký propagátor golfu a také první prezident České golfové federace po roce 1993.

Pravidla amatérského statusu od 1. ledna 2022
Pravidla amatérského statusu od 1. ledna 2022

26.10.2021 | V úterý 26. října byla publikována modernizovaná Pravidla amatérského statusu, kterými se golf globálně začne řídit od 1. ledna 2022. Pojďme si představit nejdůležitější změny.

Lieser si na Mallorce polepšil, GC Brno veze sedmé ...
Lieser si na Mallorce polepšil, GC Brno veze sedmé ...

23.10.2021 | Dosud nejvydařenější kolo na turnaji European Tour má za sebou Ondřej Lieser a před finálovým kolem dělí 57. místo. Sedmí skončili na poháru pro národní šampióny v Portugalsku hráči GC Brno. President Trophy počtvrté získal Karel Štaubert, poslední profesionální titul pro Stanislava Matuše.

Přípravná konference: 90 dnů od voleb i plány ...
Přípravná konference: 90 dnů od voleb i plány ...

23.10.2021 | Přípravná konference ČGF se uskutečnila v pátek 90 dnů po zvolení nového výboru. Nesla se proto i v duchu toho, jak se nový prezident Vratislav Janda seznamuje s chodem organizace a představením jeho vizí. Řešil se připravovaný rozpočet a je jasno, že Večer českého golfu se uskuteční 18.

Přípravná konference se schází v Berouně
Přípravná konference se schází v Berouně

21.10.2021 | Přípravná konference České golfové konference se uskuteční v pátek 22. října odpoledne. Letošní podzimní setkání i následný turnaj President Trophy přivítá Beroun Golf Club.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP