Česká golfová federace

Aktuality

Lieser s Matušem končí, Bareš s Kořínkem berou 10. místo

Lieser s Matušem končí, Bareš s Kořínkem berou 10. místo

Petr Halaburda, Pátek 30. dubna 2021

Ondřej Lieser i Stanislav Matuš v druhém kole svých turnajů předvedli výrazně lepší výkon, ovšem projít do víkendových kol se jim už projít nepodařilo. Lepší zprávy přišly z Pro Golf Tour v Haugschlagu, kde Jakub Bareš i Aleš Kořínek vybojovali konečné dělené desáté místo.

Ondřej Lieser startoval na druhém turnaji European Tour na Kanárských ostrovech v řadě, ale ani napodruhé se mu projít cutem nezdařilo. Dnes sice zahrál pod par hřiště, ale celkové skóre even par (72+70) bylo od postupových pozic na Tenerife Open (-4) příliš daleko.

Podobný osud potkal v Jihoafrické republice na turnaji Challenge Tour dalšího českého profesionála Stanislava Matuše. Dnes přinesl mnohem lepší výsledek, ale celkové skóre +2 (77+69) také bylo na další účinkování v Bain’s Whisky Cape Town Open málo.

Mnohem lepší zprávy přišly z rakouského Haugschlagu, kde končil turnaj Pro Golf Tour. Dva Češi vezou dělené desáté místo – Jakub Bareš dotáhnul výborně rozjetý turnaj na skóre -7 (69+67+70), Aleš Kořínek vystoupal stejně vysoko v leaderboardu po dvou skvělých kolech -7 (74+68+64).

Z trojice českých profesionálek startujících na Sunshine Ladies Tour si tentokrát vedla nejlépe na děleném 13. místě Kristýna Napoleaová +8 (73+76+75), o jedenáct míst níže skončila Kateřina Vlašínová +14 (74+78+78), zatímco Šideri Váňová cutem neprošla.

LEADERBOARD European Tour
LEADERBOARD Challenge Tour
LEADERBOARD Pro Golf Tour
LEADERBOARD Sunshine Ladies Tour

Datum: Pátek 30. dubna 2021
Všechny články autora

Související články

Stanislav Matuš vyrazí do finále v závěrečném ...
Stanislav Matuš vyrazí do finále v závěrečném ...

08.05.2021 | Skvělé vystoupení Stanislava Matuše na Challenge Tour nemá konce, do finálového kola turnaje v Jihoafrické republice vstoupí z třetí pozice se ztrátou dvou úderů na lídra. Ondřej Lieser ubral na Tenerife ze svých předchozích výsledků, na turnaji European Tour je daleko od čelních pozic.

Matuš hraje v Africe o titul, Lieser prošel cutem
Matuš hraje v Africe o titul, Lieser prošel cutem

07.05.2021 | Oba čeští profesionálové na evropských sériích dnes dokázali zahrát pod par hřiště a zahrají si finálový víkend. Stanislav Matuš se na Challenge Tour (66) vyšvihnul už na čtvrté místo, Ondřeji Lieserovi (68) na European Tour dnešní výsledek stačil přesně na postup cutem.

Ondřej Lieser se Stanislavem Matušem jdou znovu ...
Ondřej Lieser se Stanislavem Matušem jdou znovu ...

05.05.2021 | Ondřej Lieser i Stanislav Matuš vstoupí ve čtvrtek do dalších turnajů European Tour a Challenge Tour. Lieser se bude snažit napotřetí zlomit „ostrovní“ prokletí cutu na Tenerife, Matuš jde do druhého turnaje v Jihoafrické republice, kde pokračuje i dámská Sunshine Ladies Tour se třemi Češkami.

Češi na profesionálních Tour: Matuš v Rakousku ...
Češi na profesionálních Tour: Matuš v Rakousku ...

15.04.2021 | Nevydařený den má za sebou Ondřej Lieser (+8) na Austrian Open, naopak Stanislav Matuš (+3) zůstává ve hře o účast ve finálových kolech. Na Pro Golf Tour získal Jan Cafourek (+3) konečné 38. místo, finálové kolo čeká na Sunshine Ladies Tour Kateřinu Vlašínovou (+3) a Kristýnu Napoleaovou (+4).

Lieser znovu výborně odstartoval, Vahalová druhá ...
Lieser znovu výborně odstartoval, Vahalová druhá ...

16.09.2021 | Báječný čtvrtek za sebou má český golf na evropských profesionálních sériích. Ondřej Lieser startuje na European Tour a dalším vydařeným prvním kolem (-4) začal na děleném 13. místě. Skvělý den prožily také Češky na LET Access Tour: Agáta Vahalová dělí druhé místo, cutem prošlo šest Češek.

Lieser, Mrůzek a osm Češek na evropských sériích, ...
Lieser, Mrůzek a osm Češek na evropských sériích, ...

15.09.2021 | Osm českých hráček dnes odstartovalo do turnaje LET Access Series ve Švýcarsku, ve čtvrtek začínají mužské turnaje za účasti Ondřeje Liesera (European Tour) a Filipa Mrůzka (Challenge Tour). Do hry se vracejí po pauze také Klára Spilková (LPGA) a Karolína Vlčková (Symetra Tour).

Lieser i Matuš mají ke cutu daleko, na Pro Golf ...
Lieser i Matuš mají ke cutu daleko, na Pro Golf ...

29.04.2021 | Na třech turnajích třech různých sérií dnes bojovalo dvanáct českých golfistů. Ondřej Lieser (+1) je na European Tour po prvním kole cutu vzdálen tři rány, Stanislav Matuš (+5) na Challenge Tour zaostává za postupem o pět úderů. Výborný den prožil Jakub Bareš (-6), na Pro Golf Tour dělí osmé místo.

Do akce vstoupí v Rakousku deset Čechů, Lieser ...
Do akce vstoupí v Rakousku deset Čechů, Lieser ...

27.04.2021 | Pro Golf Tour pokračuje od středy třetím turnajem - po dvou egyptských zastaveních se bude hrát v Rakousku, na hřišti v Haugschlagu u českých hranic. Není divu, že na startovní listině je deset Čechů. O den později čeká na Ondřeje Liesera další turnaj European Tour na Tenerife.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP