Česká golfová federace

Aktuality

2. NGTM – skvělé představení našich nadějí na severu Čech

2. NGTM – skvělé představení našich nadějí na severu Čech

Luboš Klikar, Neděle 22. května 2022

Česká Lípa byla v sobotu 21. a neděli 22. května hostitelem druhého turnaje Národní Golfové Tour mládeže. Ti nejlepší ze 140 žáků a kadetů se na severu Čech opravdu vytáhli. Cenná vítězství slaví žáci Štěpán Plášek a Julie Oplatková, kadeti David Calder a Justýna Šafaříková. Blahopřejeme!

Takřka plné startovní pole měla druhá zastávka NGTM v Golf Resortu Česká Lípa. Ze všech výsledků vyčnívají skóre, která tu hrál žák Štěpán Plášek z GC Austerlitz – 68, 65; 133; -11! Mezi žákyněmi vyhrála Julie Oplatková z GC Brno 80, 70; 150; +6; kadet David Calder z GC Mstětice 73, 74; 147; +3 a kadetka Justýna Šafaříková z GC Hradec Králové 76, 72; 148; +4.

"Golfový Resort v České Lípě se na nejvyšší mládežnickou tour připravil velice profesionálně," říká ředitel NGTM Jan Šonka. "Hřiště bylo podle mnohých ohlasů hráčů, rodičů i kolegů rozhodčích v opravdu skvělé kondici. Rád bych vyjádřil poděkování Zuzaně Solfronkové a celému českolipskému týmu. I díky dobrému fungování resortu a kvalitně připravenému hřišti se celým víkendem, včetně pátečního neoficiálního cvičného kola, nesla pohodová atmosféra."

NGTM pokračuje třetím turnajem v sobotu 23. a neděli 24. července v Ostravici. Buďte s námi u toho!

Foto: Zdeněk Sluka, Jan Šonka

Odkazy:
2. NGTM v České Lípě – kompletní výsledková listina
Fotogalerie Zdeňka Sluky z 2. NGTM v České Lípě
Přihlášení do 3. NGTM v Ostravici

Autor: Luboš Klikar 
Datum: Neděle 22. května 2022
Všechny články autora

Související články

1. Dimension Národní golfová tour mládeže 2024 ...
1. Dimension Národní golfová tour mládeže 2024 ...

26.04.2024 | Vrcholná domácí soutěž pro golfové naděje vstupuje do nového ročníku s významnou podporou nového titulárního partnera, finanční společnosti Dimension. Série odstartuje svoji základní část již v sobotu 4. května 2024 v pražské Vinoři. Možnost podat přihlášku do turnaje končí v sobotu 27.

Nadace Hanuše Goldscheidera pomáhá autistickým dětem
Nadace Hanuše Goldscheidera pomáhá autistickým dětem

20.04.2024 | V pražském golfovém resortu GC Hodkovičky proběhla nebývalá akce na podporu dětí s autismem. Své síly ve snaze zapojit golf do dlouhodobého programu pomoci takto postiženým dětem spojily Nadace Hanuše Goldscheidera a pražský Rotary Klub. Výsledkem pilotní akce bylo nadšení dětí a dojetí rodičů.

Čeští amatéři si polepšili ve světovém žebříčku
Čeští amatéři si polepšili ve světovém žebříčku

09.04.2024 | Postavení českých amatérských golfistů na světovém žebříčku WAGR si udržuje za poslední rok vzestupnou tendenci. Stále více českých golfových nadějí, ať už se připravují v podmínkách českých klubových zázemí nebo na univerzitách v zámoří, prokazují výkonnost na úrovni minimálně širší světové špičky.

Petr Juráš z GC Hořehledy byl oceněn cenou fair play
Petr Juráš z GC Hořehledy byl oceněn cenou fair play

29.03.2024 | Český klub fair play a Český olympijský výbor ocenil v pražské Písecké věži mladého golfového hráče Petra Juráše z Golf Clubu Hořehledy cenou fair play. Cenu mu předal dvojnásobný olympijský vítěz, kanoista Martin Doktor.

Turnajová sezóna 2024 je (téměř) připravena
Turnajová sezóna 2024 je (téměř) připravena

03.01.2024 | Na konci minulého roku byly na webu a v mobilní aplikaci ČGF publikovány oba kalendáře akcí ČGF na rok 2024. V případě kalendáře hlavních akcí to je čtvrtá pracovní verze, kalendář akcí mládeže byl publikován poprvé.

Národní mistrovství ČR žáků a kadetů očima vítěze ...
Národní mistrovství ČR žáků a kadetů očima vítěze ...

21.11.2023 | Většina mládežnických hráčů má vedle vítězství v turnaji také za cíl vstoupit do světového amatérského žebříčku WAGR. Filip Lukáš si tento úkol splnil na NMČR žáků a kadetů. Jak prožíval chvíle na hřišti? Pojďte se společně s ním vrátit do červencového turnaje na hřišti Kunětická Hora.

Regionální Moravská Tour Mládeže – Region D
Regionální Moravská Tour Mládeže – Region D

17.11.2023 | Regionální Moravská Tour Mládeže (RMTM) vstupovala do nového ročníku 2023 po ukončení spolupráce s dlouholetým promotérem turnajů. Počáteční obavy se nenaplnily, letošní RMTM přinesla sérii 24 atraktivních turnajů na nejlepších moravských hřištích a také nového partnera pro novou vloženou minisérii...

Regionální Dětská Tour Severovýchod - REGION C
Regionální Dětská Tour Severovýchod - REGION C

10.11.2023 | Dětská Tour Severovýchod (DTSV) vstoupila letošním ročníkem do třetí dekády své existence posílena změnami. Hlavní dětská a mládežnická soutěž pro nově definovaný REGION C nabídla větší počet hřišť, atraktivnější turnajový kalendář a zaznamenala nárůst hráčského startovního pole.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde