Česká golfová federace

Aktuality

2. NGTM – skvělé představení našich nadějí na severu Čech

2. NGTM – skvělé představení našich nadějí na severu Čech

Luboš Klikar, Neděle 22. května 2022

Česká Lípa byla v sobotu 21. a neděli 22. května hostitelem druhého turnaje Národní Golfové Tour mládeže. Ti nejlepší ze 140 žáků a kadetů se na severu Čech opravdu vytáhli. Cenná vítězství slaví žáci Štěpán Plášek a Julie Oplatková, kadeti David Calder a Justýna Šafaříková. Blahopřejeme!

Takřka plné startovní pole měla druhá zastávka NGTM v Golf Resortu Česká Lípa. Ze všech výsledků vyčnívají skóre, která tu hrál žák Štěpán Plášek z GC Austerlitz – 68, 65; 133; -11! Mezi žákyněmi vyhrála Julie Oplatková z GC Brno 80, 70; 150; +6; kadet David Calder z GC Mstětice 73, 74; 147; +3 a kadetka Justýna Šafaříková z GC Hradec Králové 76, 72; 148; +4.

"Golfový Resort v České Lípě se na nejvyšší mládežnickou tour připravil velice profesionálně," říká ředitel NGTM Jan Šonka. "Hřiště bylo podle mnohých ohlasů hráčů, rodičů i kolegů rozhodčích v opravdu skvělé kondici. Rád bych vyjádřil poděkování Zuzaně Solfronkové a celému českolipskému týmu. I díky dobrému fungování resortu a kvalitně připravenému hřišti se celým víkendem, včetně pátečního neoficiálního cvičného kola, nesla pohodová atmosféra."

NGTM pokračuje třetím turnajem v sobotu 23. a neděli 24. července v Ostravici. Buďte s námi u toho!

Foto: Zdeněk Sluka, Jan Šonka

Odkazy:
2. NGTM v České Lípě – kompletní výsledková listina
Fotogalerie Zdeňka Sluky z 2. NGTM v České Lípě
Přihlášení do 3. NGTM v Ostravici

Autor: Luboš Klikar 
Datum: Neděle 22. května 2022
Všechny články autora

Související články

Národní mistrovství ČR žáků a kadetů 2022
Národní mistrovství ČR žáků a kadetů 2022

29.06.2022 | Říká se jim mladé pušky a řada z nich je další nadějí českého golfu. Posíleni fantastickým úspěchem Jany Melichové v Berouně, vyrazilo dnes do boje 134 žáků a kadetů, aby se utkali o národního mistra ve své kategorii.

Pohár klubů do 16 let rozehrán ve třech regionech
Pohár klubů do 16 let rozehrán ve třech regionech

27.06.2022 | Tři ze čtyř regionálních kvalifikací v Poháru klubů čili v Mistrovství ČR smíšených družstev kadetů do 16 let se odehrály o poslední červnové sobotě v Alfrédově a Malevilu. Na snímku hráči a hráčky GC Mstětice, kteří ovládli kvalifikaci obou západních regionů v Alfrédově.

NGTM: Česká Lípa (skoro) do roka a do dne
NGTM: Česká Lípa (skoro) do roka a do dne

19.05.2022 | Druhá nejdůležitější individuální túra ČGF – Národní Golfová Tour Mládeže – pokračuje v sobotu 21. a neděli 22. května turnajem v České Lípě. Na sever Čech přijede po roce znovu skvělá konkurence téměř 150 žáků a kadetů, aby tu bojovali o turnajové vavříny i o vylepšení svých žebříčkových pozic.

Beroun: vydařená premiéra Národní Golfové Tour ...
Beroun: vydařená premiéra Národní Golfové Tour ...

08.05.2022 | Více než 140 žáků a kadetů z celé České republiky bojovalo v sobotu 7. a neděli 8. května o vavříny v prvním turnaji oblíbené Národní Golfové Tour Mládeže ve středočeském Berouně.

Jako první hřiště v Berouně prověří žáci a kadeti
Jako první hřiště v Berouně prověří žáci a kadeti

06.05.2022 | Den po zahájení prvního letošního turnaje ČGF pro muže a ženy na Kaskádě začne v sobotu 7. května i první národní turnaj pro žáky a kadety. Prestižní Národní Golfová Tour Mládeže startuje v Berouně. Do západních Čech přilákala více než 140 našich nadějí do 14 a 16 let.

Mladé pušky vystřelí poprvé v Berouně
Mladé pušky vystřelí poprvé v Berouně

28.04.2022 | Tradiční Národní Golfová Tour Mládeže na své první letošní zastávce zavítá do Berouna. Turnajová sezóna pro nejlepší žáky a kadety začne na jednom z „pětihvězdičkových“ hřišť západně od Prahy už v sobotu 7. a neděli 8. května. ...

Češi vezou ze Slovinska zlato a stříbro
Češi vezou ze Slovinska zlato a stříbro

23.04.2022 | Dvě cenné medaile vezou ze Slovinska čeští mladí golfisté z 8. European Olympic Hopes Trophy ve Slovinsku. Chlapecký tým prohrál těsně souboj o zlato, dívky svoji soutěž naprosto ovládly.

Mladí reprezentanti na EOHT znovu jasně vyhrávali
Mladí reprezentanti na EOHT znovu jasně vyhrávali

22.04.2022 | Dvě výhry nad italskými soupeři se stejným výsledkem 3:0. Také druhý den přinesl českým družstvům na European Olympic Hopes Trophy radost a klid před závěrečným hracím dnem.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP