Česká golfová federace

Aktuality

ČGF žádá o výjimku pro pořádání turnajů v úvodu sezóny

ČGF žádá o výjimku pro pořádání turnajů v úvodu sezóny

Petr Halaburda, Úterý 6. dubna 2021

Česká golfová federace žádá o výjimku ze zákazu pořádání hromadných akcí, aby mohla uspořádat dva celostátní turnaje v závěru dubna. Po dnešním druhém jednání krizového štábu Technického úseku STK o tom informoval technický ředitel ČGF Luboš Klikar.

Krizový štáb už podruhé řešil, jak bude v úvodu sezóny vypadat Kalendář turnajů ČGF. Po úvodním jednání 26. března technický ředitel informoval, že další aktualizace bude oznámena dnes.  

Žádáme o výjimku ze zákazu pořádání hromadných akcí na oba úvodní dubnové turnaje – na 1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour na Zbraslavi a 1. Národní Golfovou Tour Mládeže v Beřovicích,“ vysvětlil Luboš Klikar a doplnil, že řada regionálních turnajů mládeže plánovaných na duben už byla přesunuta na pozdější termíny.

Turnaj dospělé kategorie by se měl hrát v termínu 23. až 25. dubna, mládežnická soutěž ve dnech 24. až 25. dubna. „Jakmile se dozvíme, zda naší žádosti o umožnění pořádat dubnové turnaje na Zbraslavi a v Beřovicích bylo vyhověno či nikoliv, budeme hráče a veřejnost neprodleně informovat. Samozřejmě včetně informace o všech opatřeních, která bychom jako pořadatelé museli dodržet,“ říká technický ředitel.

Další verze obou kalendářů budou publikovány v pondělí 19. dubna po dalším jednání krizového štábu.

 

 

Datum: Úterý 6. dubna 2021
Všechny články autora

Související články

Jak dále na turnaje?
Jak dále na turnaje?

30.04.2020 | Aktuální informace týkající se pořádání turnajů a akcí budeme publikovat nejpozději v pondělí 4. května. V současné době je pořádání turnajů zakázáno, program Kalendáře ČGF byl na základě vládních opatření upraven naposledy 15. dubna.

Dubnový program Kalendáře ČGF byl zrušen
Dubnový program Kalendáře ČGF byl zrušen

01.04.2020 | Všechny akce pořádané Českou golfovou federací až do konce dubna 2020 byly zrušeny bez náhrady. O změnách v kalendáři, způsobených pandemií koronaviru a následným vládním opatřením, informoval generální sekretář ČGF Aleš Libecajt.

Spilková i Lieser zůstávají stále ve výběru pro ...
Spilková i Lieser zůstávají stále ve výběru pro ...

14.05.2021 | Klára Spilková i Ondřej Lieser drží svorně 50. místo v redukovaných žebříčcích pro olympiádu v Tokiu a definitivní potvrzení jejich účasti se blíží.

I druhý turnaj RB CGAT dostal výjimku: na Kunětické ...
I druhý turnaj RB CGAT dostal výjimku: na Kunětické ...

29.04.2021 | Také druhý díl Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour se bude hrát. Ministerstvo zdravotnictví ČR udělilo výjimku pro možnost pořádání turnaje, který se uskuteční od pátku 7. do neděle 9. května v Golf Resortu Kunětická Hora.

Nové verze kalendářů k 19. dubnu publikovány
Nové verze kalendářů k 19. dubnu publikovány

19.04.2021 | Publikovány byly nové verze Kalendáře turnajů ČGF i Kalendáře akcí mládeže ČGF. Sportovně technická komise ČGF nově také žádá o výjimku na pořádání druhých turnajů RB CGAT a NGTM. Po dnešním jednání krizového štábu to uvedl technický ředitel ČGF Luboš Klikar.

Známe pokyny pro účastníky vstupních turnajů CGAT ...
Známe pokyny pro účastníky vstupních turnajů CGAT ...

16.04.2021 | Účastníci úvodních turnajů Tour pro dospělé i mládež se mohou seznámit s pokyny pro start v turnajích, které se hrají příští týden na Zbraslavi (CGAT) a v Beřovicích (NGTM). Pokyny vycházejí z podmínek, jak jsou nastaveny od Ministerstva zdravotnictví (MZ) ČR a Národní sportovní agentury (NSA).

Započítávané období pro domácí žebříčky
Započítávané období pro domácí žebříčky

03.06.2020 | V důsledku epidemie COVID-19 došlo jak v tuzemsku, tak i jinde ve světě ke zrušení či přesunutí celé řady turnajů. S ohledem na sezónnost sportu se to našich soutěží nakonec dotklo v menší míře, ale třeba zámořští studenti přišli skoro o celou jarní část univerzitních soutěží.

Soutěže ČGF startují, do kalendáře se vracejí ...
Soutěže ČGF startují, do kalendáře se vracejí ...

15.05.2020 | Od 25. května bude povoleno uspořádat sportovní akce do 300 účastníků, rozjedou se proto i soutěžní akce ČGF. Do kalendáře se navíc vracejí dvě původně zrušené akce: 1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour (Beřovice) a 1. Národní Golfová Tour Mládeže (Poděbrady).

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde