Česká golfová federace

Aktuality

Dubnový program Kalendáře ČGF byl zrušen

Dubnový program Kalendáře ČGF byl zrušen

Petr Halaburda, Středa 1. dubna 2020

Všechny akce pořádané Českou golfovou federací až do konce dubna 2020 byly zrušeny bez náhrady. O změnách v kalendáři, způsobených pandemií koronaviru a následným vládním opatřením, informoval generální sekretář ČGF Aleš Libecajt.

Již dříve byla ČGF nucena zrušit řadu plánovaných akcí, které měly předcházet startu sezóny včetně Konference ČGF (21. března). Neuskutečnily se - a v dubnu neuskuteční - ani kurzy rozhodčích, odborné semináře, ale třeba ani na závěr dubna do Prahy plánované zasedání Centrální zóny EGA, v jejímž čele stojí prezident ČGF Zdeněk Kodejš.

Byly zrušeny rovněž dubnové zahraniční reprezentační akce včetně European Olympic Hopes Trophy (Slovinsko) a European Nations Cup (Španělsko), ale také první domácí kemp Národních Tréninkových Skupin (Albatross) a březnový přípravný kemp v Turecku.

Zrušené akce v Kalendáři ČGF 2020:
1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour (24. – 26. dubna, Beřovice)
1. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV (25. – 26. dubna, Poděbrady)
1. GPA Czech Mid & Senior Tour (29. – 30. dubna, Černý Most)

Již dříve byl zrušen například také mládežnický turnaj Faldo Series Czech Championship (17. – 19. dubna, Greensgate), neuskuteční se rovněž všechny na duben plánované mládežnické turnaje regionálních sérií.

Informace o dalším programu sezóny budou oznámeny 15. dubna.

Aktualizované kalendáře 2020
Oficiální kalendář akcí ČGF
Kalendář akcí mládeže ČGF

 

 

Datum: Středa 1. dubna 2020
Všechny články autora

Související články

Jak dále na turnaje?
Jak dále na turnaje?

30.04.2020 | Aktuální informace týkající se pořádání turnajů a akcí budeme publikovat nejpozději v pondělí 4. května. V současné době je pořádání turnajů zakázáno, program Kalendáře ČGF byl na základě vládních opatření upraven naposledy 15. dubna.

Započítávané období pro domácí žebříčky
Započítávané období pro domácí žebříčky

03.06.2020 | V důsledku epidemie COVID-19 došlo jak v tuzemsku, tak i jinde ve světě ke zrušení či přesunutí celé řady turnajů. S ohledem na sezónnost sportu se to našich soutěží nakonec dotklo v menší míře, ale třeba zámořští studenti přišli skoro o celou jarní část univerzitních soutěží.

Soutěže ČGF startují, do kalendáře se vracejí ...
Soutěže ČGF startují, do kalendáře se vracejí ...

15.05.2020 | Od 25. května bude povoleno uspořádat sportovní akce do 300 účastníků, rozjedou se proto i soutěžní akce ČGF. Do kalendáře se navíc vracejí dvě původně zrušené akce: 1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour (Beřovice) a 1. Národní Golfová Tour Mládeže (Poděbrady).

Květnový program Kalendáře ČGF: odklady i zrušené ...
Květnový program Kalendáře ČGF: odklady i zrušené ...

15.04.2020 | Technický úsek STK České golfové federace na svém dnešním jednání rozhodl o osudu květnových akcí z kalendáře ČGF. Odloženo na pozdější termín bylo například Mezinárodní MČR na jamky, zrušen byl mimo jiné turnaj 2. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour.

Stanovisko Právní komise ČGF k opatřením Vlády ČR
Stanovisko Právní komise ČGF k opatřením Vlády ČR

21.10.2020 | Právní komise ČGF vydala stanovisko k opatřením Vlády ČR platným od 22. října 2020. Na jejich základě rovněž shrnula dopady pro golfové prostředí. Individuální hra je povolena, je však třeba dodržovat řadu dalších opatření a omezení.

Třetí Turnaj základních škol na Svratce i se třemi ...
Třetí Turnaj základních škol na Svratce i se třemi ...

09.09.2020 | Třetí ročník Turnaje základních škol se uskutečnil, přestože původní červnový termín musel být zrušen. Do Svratky v úterý 8. září dorazilo devět škol z celé republiky, které mají do výukového programu začleněn také golf.

Známe finálové složení M ČR družstev do 16 let
Známe finálové složení M ČR družstev do 16 let

28.07.2020 | Dnešní zbývající turnaje v Darovanském Dvoře a Kravařích rozhodly o definitivním složení šestnáctičlenného finále Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let – Poháru klubů, které se bude hrát od 11. do 14. srpna v Sokolově.

1.GPA Czech Mid & Senior Tour se přesouvá z Berouna ...
1.GPA Czech Mid & Senior Tour se přesouvá z Berouna ...

01.07.2020 | První turnaj letošní série GPA Czech Mid & Senior Tour, který se bude hrát od 7. do 8. července, mění místo svého dějiště. Hrát se nebude v Berouně, ale na Karlštejně! ...

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP