Česká golfová federace

Aktuality

Vítězem Poháru klubů se stali hráči a hráčky Albatrossu

Vítězem Poháru klubů se stali hráči a hráčky Albatrossu

Petr Halaburda, Neděle 15. srpna 2021

Vítězem NM ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – Poháru klubů – se stal tým Albatrossu, který ve finále porazil GC Mstětice 4,5:2,5 bodu. Bronz si z Dolní Dobrouče odváží loňský vítěz Beskydský Golfový Klub.

V novém východočeském resortu skončil čtyřdenní šampionát, na jehož konci se rozdávaly tři sady medailí. Ty nejcennější si odvážejí hráči a hráčky Albatross GC Praha. Přestože jejich finále s GC Mstětice po dvou dopoledních vyhraných foursomech vypadalo jednoznačně, dva singly pro Mstětice utkání o titul ještě pořádně zdramatizovaly...

Bronz berou obhájci loňského titulu z Beskydského GK, kteří vyhráli nad GC Brno jistě 5:2.

Také v dalších utkáních o konečná umístění se zápasy odehrály bez větších zápletek s výjimkou boje o 15. místo, v němž domácí Golf Dobrouč porazil Golf Klub Týn nad Vltavou až na první jamce play-off.

„I závěrečný den šampionátu byl zcela bez zádrhelů, a to hlavně díky pořádajícímu resortu, který byl na všechny alternativy dobře připraven. Turnaj si podle mě všechny týmy pořádně užily,“ řekl na úplný závěr ředitel Vít Štrouf.

Konečné pořadí: 1. Albatross Golf Club Praha, 2. GC Mstětice, 3. Beskydský GK, 4. GC Brno, 5. Regionální golfová akademie, 6. GC Austerlitz, 7. GC Hodkovičky, 8. GC Black Bridge, 9. GC Kunětická Hora, 10. Beroun GC, 11. GC Hradec Králové, 12. Valašský GK, 13. RGC Mariánské Lázně, 14. GC Česká Lípa, 15. Golf Dobrouč, 16. GK Týn nad Vltavou

Konečný pavouk: skupina 1.-8. místo    skupina 9.-16. místo
Nedělní zápasy: skupina 1.-8. místo   skupina 9.-16. místo


FOTOGALERIE Zdeněk Sluka

Datum: Neděle 15. srpna 2021
Všechny články autora

Související články

Mistrovské mládežnické tituly rozdány, putují ...
Mistrovské mládežnické tituly rozdány, putují ...

03.10.2021 | Do tří různých klubů putují mistrovské tituly z národních šampionátů mládežnických družstev v kategoriích do 14 a 18 let, které dnes skončily v Terezíně, pražském Motole a na Svratce. Byly to vůbec poslední rozdané mistrovské poháry a medailové kolekce sezóny.

Mládežnické šampionáty družstev znají finalisty
Mládežnické šampionáty družstev znají finalisty

02.10.2021 | Šest finalistů tří domácích šampionátů mládežnických družstev už je známo po dnešním programu ve Svratce, v Terezíně i pražském Motole. Smíšená kategorie U14, chlapecká i dívčí kategorie do 18 let budou znát nové mistry v neděli v podvečer. ...

Finále Poháru klubů si zahrají Albatross se M ...
Finále Poháru klubů si zahrají Albatross se M ...

14.08.2021 | Finále MČR smíšených družstev do 16 let – Pohár klubů si zahrají v neděli v Dolní Dobrouči týmy Mstětic a Albatrossu. Rozhodly o tom dnešní semifinálové zápasy. Především Mstětice se na postup pořádně nadřely, neboť postoupily až na druhé jamce foursomového play-off.

Pohár klubů rozehrál play-off, favorité vítězí
Pohár klubů rozehrál play-off, favorité vítězí

13.08.2021 | Všech osm výše nasazených týmů na MČR smíšených družstev – Poháru klubů zvládlo první kolo vyřazovacích bojů bez překvapení, ale v některých případech měli favorité namále, především pak v bojích horní skupiny o titul.

Pohár klubů rozřadil družstva do skupin, kvalifikaci ...
Pohár klubů rozřadil družstva do skupin, kvalifikaci ...

12.08.2021 | Na dvě osmičlenné skupiny se po dnešní kvalifikaci na rány rozdělilo startovní pole na MČR smíšených družstev do 16 let – Poháru klubů, které odstartovalo dnes v Dolní Dobrouči. Flight A čekají boje o titul, zbývající o 9.-16. místo. Kvalifikaci vyhrál tým Albatrossu.

Mistrovství družstev do 16 let – Pohár klubů začíná ...
Mistrovství družstev do 16 let – Pohár klubů začíná ...

11.08.2021 | Prestižní šampionát smíšených družstev do 16 let začíná v Dolní Dobrouči. Čtyřdenní turnaj pro šestnáct klubů odstartuje ve čtvrtek kvalifikace na rány, v dalších dnech se bude bojovat o umístění ve hře na jamky.

Mistři ČR: Jakubčík, Šulíková (dorostenci), Pavelka, ...
Mistři ČR: Jakubčík, Šulíková (dorostenci), Pavelka, ...

17.07.2021 | Mistry ČR pro rok 2021 v dorostenecké kategorii se stali na Kaskádě Filip Jakubčík a Slovenka Alexandra Šulíková, junioři Vojtěch Pavelka a Agáta Vahalová. Mezi midy premiérový titul na Černém Mostě získal Dominik Pavouček, v ženské soutěži obhájila Silvie Dittertová.

MMČR, 2. kolo: Jakubčík a Siwy drží vedení, mezi ...
MMČR, 2. kolo: Jakubčík a Siwy drží vedení, mezi ...

16.07.2021 | Filip Jakubčík míří na Kaskádě za mistrovským dorosteneckým titulem, vedení po horším kole si udrželi David Siwy, Alexandra Šulíková a Agáta Vahalová. Mezi midy na Černém Mostě si mírný náskok vypracovala Silvie Ditterová, mužským lídrem je nově Dominik Pavouček.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde