Česká golfová federace

Aktuality

Finále Poháru klubů si zahrají Albatross se Mstěticemi

Finále Poháru klubů si zahrají Albatross se Mstěticemi

Petr Halaburda, Sobota 14. srpna 2021

Finále MČR smíšených družstev do 16 let – Pohár klubů si zahrají v neděli v Dolní Dobrouči týmy Mstětic a Albatrossu. Rozhodly o tom dnešní semifinálové zápasy. Především Mstětice se na postup pořádně nadřely, neboť postoupily až na druhé jamce foursomového play-off.

Předposledním dnem dnes v Dolní Dobrouči pokračoval prestižní šampionát mládežnických týmů a semifinálová utkání už určila složení finálové dvojice. Albatross GC Praha v odvetě loňského semifinále porazil Beskydský GK (4,5:1,5) - v atraktivním duelu dvou reprezentantek sice přehrála Denisa Vodičková (3/1) Kláru Sionkovou, ale to na postup moravského družstva nestačilo.

Větší drama přinesl druhý souboj, v němž GC Mstětice narazil na GC Brno, stav byl za stavu 3,5:3,5 nerozhodnutý. „Stejně jako druhé semifinále to byly pěkné zápasy, hráči už během dvou dnů stačili velmi dobře poznat zdejší hřiště a podle toho vypadala samotná hra. O postupu Mstětic rozhodl souboj dvouapůlmetrových puttů na druhé jamce foursomové rozehrávky, kde byla Lucie Váchová úspěšnější,“ popsal nejsledovanější duel dne ředitel soutěže Vít Štrouf.

Rozehrávka se hrála také v zápase skupiny o 5. až 8. místo, v němž Regionální golfová akademie porazila GC Hodkovičky na první jamce rozstřelu.

Do nastaveného duelu došel i zápas ve skupině o 9.-16. místo, kde domácí tým Golf Dobrouč prohrál také na první jamce rozehrávku s RGC Mariánské Lázně.

Program 3. hracího dne:
Finále: Albatross GC Praha – GC Mstětice
o 3. místo: Beskydský GK – GC Brno
o 5. místo: GC Austerlitz – Regionální golfová akademie
o 7. místo: GC Black Bridge – GC Hodkovičky
o 9. místo: GK Kunětická Hora – Beroun GC
o 11. místo: GK Hradec Králové – Valašský Golfový Klub
o 13. místo: GK Česká Lípa – RGC Mariánské Lázně
o 15. místo: GK Týn nad Vltavou – Golf Dobrouč

Pavouk: skupina 1.-8. místo    skupina 9.-16. místo
Sobotní výsledky: skupina 1.-8. místo   skupina 9.-16. místo

FOTO Golf Dobrouč

  

Datum: Sobota 14. srpna 2021
Všechny články autora

Související články

Mistrovské mládežnické tituly rozdány, putují ...
Mistrovské mládežnické tituly rozdány, putují ...

03.10.2021 | Do tří různých klubů putují mistrovské tituly z národních šampionátů mládežnických družstev v kategoriích do 14 a 18 let, které dnes skončily v Terezíně, pražském Motole a na Svratce. Byly to vůbec poslední rozdané mistrovské poháry a medailové kolekce sezóny.

Mládežnické šampionáty družstev znají finalisty
Mládežnické šampionáty družstev znají finalisty

02.10.2021 | Šest finalistů tří domácích šampionátů mládežnických družstev už je známo po dnešním programu ve Svratce, v Terezíně i pražském Motole. Smíšená kategorie U14, chlapecká i dívčí kategorie do 18 let budou znát nové mistry v neděli v podvečer. ...

Vítězem Poháru klubů se stali hráči a hráčky  ...
Vítězem Poháru klubů se stali hráči a hráčky  ...

15.08.2021 | Vítězem NM ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – Poháru klubů – se stal tým Albatrossu, který ve finále porazil GC Mstětice 4,5:2,5 bodu. Bronz si z Dolní Dobrouče odváží loňský vítěz Beskydský Golfový Klub.

Pohár klubů rozehrál play-off, favorité vítězí
Pohár klubů rozehrál play-off, favorité vítězí

13.08.2021 | Všech osm výše nasazených týmů na MČR smíšených družstev – Poháru klubů zvládlo první kolo vyřazovacích bojů bez překvapení, ale v některých případech měli favorité namále, především pak v bojích horní skupiny o titul.

Pohár klubů rozřadil družstva do skupin, kvalifikaci ...
Pohár klubů rozřadil družstva do skupin, kvalifikaci ...

12.08.2021 | Na dvě osmičlenné skupiny se po dnešní kvalifikaci na rány rozdělilo startovní pole na MČR smíšených družstev do 16 let – Poháru klubů, které odstartovalo dnes v Dolní Dobrouči. Flight A čekají boje o titul, zbývající o 9.-16. místo. Kvalifikaci vyhrál tým Albatrossu.

Mistrovství družstev do 16 let – Pohár klubů začíná ...
Mistrovství družstev do 16 let – Pohár klubů začíná ...

11.08.2021 | Prestižní šampionát smíšených družstev do 16 let začíná v Dolní Dobrouči. Čtyřdenní turnaj pro šestnáct klubů odstartuje ve čtvrtek kvalifikace na rány, v dalších dnech se bude bojovat o umístění ve hře na jamky.

Mistři ČR: Jakubčík, Šulíková (dorostenci), Pavelka, ...
Mistři ČR: Jakubčík, Šulíková (dorostenci), Pavelka, ...

17.07.2021 | Mistry ČR pro rok 2021 v dorostenecké kategorii se stali na Kaskádě Filip Jakubčík a Slovenka Alexandra Šulíková, junioři Vojtěch Pavelka a Agáta Vahalová. Mezi midy premiérový titul na Černém Mostě získal Dominik Pavouček, v ženské soutěži obhájila Silvie Dittertová.

MMČR, 2. kolo: Jakubčík a Siwy drží vedení, mezi ...
MMČR, 2. kolo: Jakubčík a Siwy drží vedení, mezi ...

16.07.2021 | Filip Jakubčík míří na Kaskádě za mistrovským dorosteneckým titulem, vedení po horším kole si udrželi David Siwy, Alexandra Šulíková a Agáta Vahalová. Mezi midy na Černém Mostě si mírný náskok vypracovala Silvie Ditterová, mužským lídrem je nově Dominik Pavouček.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde