Česká golfová federace

Aktuality

Kurz maršálů golfových resortů v dubnu potřinácté

Kurz maršálů golfových resortů v dubnu potřinácté

Petr Halaburda, Čtvrtek 14. ledna 2021

Již potřinácté se uskuteční kurz určený pro golfové maršály, který pořádá Česká asociace golfových maršálů ve dnech 7. až 8. dubna v Panorama Golf Resortu.

Seminář je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé aktivní maršály, kteří si mohou během dvoudenního setkání prohloubit své znalosti v oblasti komunikace, udržování správného tempa hry či způsobu, jak se vyhnout nebezpečným situacím. Účastníci dostanou tip na vhodné pomůcky pro činnost i úpravy provozních řádů a místních pravidel.

Dvoudenní kurz je zakončen závěrečným testem. V případě jeho absolvování získá účastník oficiální certifikát dokládající řádné absolvování, po skončení kurzu je připraven turnaj.

To vše pod vedením lektorů Ivana Mareše a Jana Šonky, kterým bude pomáhat Martin Kopčák.

Závazná přihláška do kurzu k vyplnění ZDE. Pořadatelé při vědomí současné situace budou vystavovat zálohové faktury až ve chvíli, kdy bude jisté, že bude možné kurz realizovat. Pokud by přesto bylo poté nutné z nějakého důvodu kurz zrušit, bude se celá částka vracet.

Cena kurzu je 3900 Kč včetně DPH a obsahuje kromě výše uvedeného stravování (coffeebreak, 2x oběd, večeře), možná účast v turnaji. Cena neobsahuje ubytování, které si za zvýhodněných podmínek lze objednat přímo na recepci (+420 602 203 203, info@panoramagolf.cz), případně využít ubytování v Kácově – hotel Kácov nebo pivovar Hubertus.

V případě jakýchkoli dotazů se zájemci mohou obracet na Martina Kopčáka (Česká Asociace Golfových Maršálů - 775012892, mkopcak@marsalove.cz).

Datum: Čtvrtek 14. ledna 2021
Všechny články autora

Související články

Jak na WHS? Metodické pokyny
Jak na WHS? Metodické pokyny

08.07.2020 | Nástup nového Světového hendikepového systému (WHS) byl zpomalen epidemií COVID-19. Ale golf naštěstí patřil k prvním aktivitám, které se dočkaly uvolnění, a tak jsou poslední týdny již ve znamení plnokrevného turnajového provozu. To s sebou samozřejmě přineslo první reálné zkušenosti s WHS.

Turnajová sezóna ČGF začala seminářem v Hostivaři
Turnajová sezóna ČGF začala seminářem v Hostivaři

11.06.2020 | S téměř tříměsíčním zpožděním kvůli onemocnění COVID-19 se ve středu 10. června v Hostivaři sešli ředitelé a hlavní rozhodčí turnajů a soutěží ČGF, aby si takzvaně „sladili noty“ před zahájením letošní zkrácené sezóny.

Přepočet handicapů byl dokončen, technický server ...
Přepočet handicapů byl dokončen, technický server ...

17.03.2020 | Technický server ČGF je po odstávce, během které se uskutečnila migrace HCP (přepočet podle nových pravidel WHS) znovu v provozu. Přepočet handicapů byl tak dokončen.

Celorepubliková schůze STK ČGF v Hostivaři
Celorepubliková schůze STK ČGF v Hostivaři

14.02.2020 | Přechod na nový handicapový systém, změny v Řádech ČGF, novinky z odborných komisí, ale i změny v Hard Card ČGF na sezónu 2020. To všechno a mnohem více dnes na svém každoročním jednání řešila Celorepubliková schůze regionálních delegátů STK ČGF. V Hostivaři ji řídil předseda STK ČGF Aleš Libecajt.

Celosvětový handicapový systém - Shrnutí na závěr
Celosvětový handicapový systém - Shrnutí na závěr

06.02.2020 | ČGF se přihlásila k používání nového WHS již od roku 2020. Leden je pryč, ale zatím se nic neděje. Jak to tedy vlastně bude? A hlavně kdy? A jak vlastně bude ten přechod vypadat?...

Celosvětový handicapový systém - Stručný průvodce ...
Celosvětový handicapový systém - Stručný průvodce ...

01.01.2020 | Do nového roku s novým handicapovým systémem! V předchozích článcích jsme se věnovali, historii, genezi, hlavním principům i detailním aspektům nového celosvětového handicapového systému. Dnešní novoroční článek shrnuje to nejdůležitější a může tak sloužit jako takový stručný průvodce.

Vypsány další termíny kurzů rozhodčích
Vypsány další termíny kurzů rozhodčích

18.12.2019 | S ohledem na nutnost přeškolit drtivou většinu stávajících rozhodčích do začátku sezóny 2020 se první kurzy pro rozhodčí uskutečnily už v listopadu a prosinci, další termíny byly vypsány pro začátek roku.

Celosvětový handicapový systém - Seznámení s WHS ...
Celosvětový handicapový systém - Seznámení s WHS ...

08.11.2019 | V prvních dílech jsme se zabývali obecnými otázkami a historií, je čas přikročit k samotnému představení nového handicapového systému. Takže – jaký vlastně bude?...

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP