Česká golfová federace

Aktuality

Krásné Vánoce s očekávaným dárkem

Krásné Vánoce s očekávaným dárkem

redakce, Sobota 23. prosince 2017

Krásné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2018 přejeme všem golfistům i těm, kteří se do našich řad teprve chystají vkročit. A jak jsme slíbili, přidáváme dárek v podobě nového webu České golfové federace.

S osobním přáním se přidal prezident ČGF  Zdeněk Kodejš„Chtěl bych poděkovat všem našim hráčům, ať těm výkonnostním, tak rekreačním. Reprezentantům za radost, kterou nám po celý rok přinášely jejich výsledky - poděkování patří Kláře Spilkové za její životní sezónu, Šideri Váňové za vstup mezi evropskou elitu, Karolíně Vlčkové za statečný boj o LPGA. Respekt si zaslouží i Stanislav Matuš za to, jak trpělivě a poctivě postupuje za svým snem hrát mezi nejlepšími. Hrdost jsme cítili opakovaně i při výkonech nejlepších amatérů Sáry Kouskové i Šimona Zacha, který se dokáže prosazovat mezi nejlepšími amatéry v USA,“ připomněl šéf českého golfu nejzářivější sportovní úspěchy roku.

Myslel ale i na rekreační hráče. „Jim děkuji za to, že se chovají na hřištích slušně, dodržují pravidla a vůbec přispívají ke kultivaci našeho sportu. I proto, aby mohli být vzorem pro další golfisty, které chceme mezi nás přivést. Třeba i prostřednictvím nové platformy Bav se golfem, kterou hodláme představit na jaře příštího roku,“ připomněl Kodejš velký cíl následující sezóny.

Jiný úkol si už může český golf odškrtnout. „Dnešním dnem plníme slib, že po mnohaměsíčním úsilí a pečlivých přípravách představíme nový federační web, který bude mít nejen novou vizuální podobu, ale přinese i modernější technické zpracování. Věříme, že se nám do budoucna podařilo nejen připravit lepší přehlednost celého obsahu, ale současně minimalizovat potíže, které nás postihly během letošního roku,“ uvedl prezident ČGF.

Nový web je od dnešního dne přístupný ZDE. V tomto případě jde o testovací verzi, některé části webu (anglická verze, osobní stránka) jsou v dokončovací fázi. Plná verze se v první polovině ledna příštího roku objeví na dobře známe adrese www.cgf.cz. Případné reakce na funkčnost očekáváme na adrese novyweb@cgf.cz.

Autor: redakce 
Datum: Sobota 23. prosince 2017
Všechny články autora

Související články

Dva případy disciplinární komise - dva tresty
Dva případy disciplinární komise - dva tresty

30.11.2017 | Dvěma tresty v minulých týdnech definitivně uzavřely Disciplinární komise a následně i Rozhodčí komise České golfové federace dva projednávané případy letošní sezóny. V uvedených případech jde o potrestané hráče v mládežnických kategoriích, proto jména dotčených uvádíme pouze s iniciálami.

Kurzy rozhodčích se uskuteční v březnu 2018
Kurzy rozhodčích se uskuteční v březnu 2018

29.11.2017 | Rok 2018 bude posledním rokem platnosti stávající edice pravidel golfu. Komise rozhodčích rozhodla, že v předsezónním období se uskuteční pouze dva centrální kurzy rozhodčích, které budou otevřeny pro všechny stávající kategorie (třídy), jakož i případné nové zájemce.

Golfisty roku jsou Šimon Zach a Sára Kousková
Golfisty roku jsou Šimon Zach a Sára Kousková

24.11.2017 | Golfisty roku 2017 byli vyhlášeni dnes večer v Erpet Golf Centru Sára Kousková a Šimon Zach, který navíc obhájil svoje loňské prvenství. Čerstvý vítěz dvou amatérských turnajů na americké půdě se XXII. Večera českého golfu nemohl kvůli svému studijnímu pobytu v USA osobně zúčastnit.

Evropský golf čeká řada velkých úkolů, míní Zdeněk ...
Evropský golf čeká řada velkých úkolů, míní Zdeněk ...

24.11.2017 | Poklidný průběh měla výroční konference EGA, která v závěru minulého týdne vynesla v Lausanne do vedení prezidenta ČGF Zdeňka Kodejše. První muž českého golfu převzal otěže Centrální zóny a po návratu začal spřádat své plány v nové funkci. Podle jeho mínění čeká evropský golf řada zajímavých změn.

Večer českého golfu ocení nejlepší hráče sezóny
Večer českého golfu ocení nejlepší hráče sezóny

23.11.2017 | Již podvaadvacáté se uskuteční v pátek 24. listopadu Večer českého golfu, podruhé se budou vyhlašovat nejlepší čeští golfisté v pražském Erpetu a premiérově dostane možnost v přímém internetovém přenosu sledovat slavnostní večer rovněž celá golfová veřejnost.

Hana Ryšková: Dopis z univerzity? Zahřál jako ...
Hana Ryšková: Dopis z univerzity? Zahřál jako ...

21.11.2017 | Stejně jako její spoluhráčka z dívčích reprezentačních výběrů Sára Kousková se po letních prázdninách vypraví do USA. Jen místo jihu zvolila Hana Ryšková východní pobřeží. Zakotví na University of South Carolina, kde se také připojí k ženskému golfovému týmu Gamecocks.

Klára Spilková předala dětskému domovu peníze ...
Klára Spilková předala dětskému domovu peníze ...

20.11.2017 | Klára Spilková dnes předala symbolický šek na 72.000 Kč Dětskému domovu Racek u Benešova. Finance pro projekt získal partner nejlepší české golfistky, společnost B. Braun, věcné dárky přidaly CzechTourism a Axa, další partneři hráčky Czech Golf Teamu ČGF.

Zdeněk Kodejš se stal členem nejužšího vedení EGA
Zdeněk Kodejš se stal členem nejužšího vedení EGA

18.11.2017 | Prezident České golfové federace Zdeněk Kodejš byl dnes potvrzen do čela Centrální zóny Evropské golfové asociace (EGA) a současně se stal členem exekutivy, nejvyššího orgánu evropského golfu. Očekávané zvolení českého golfového funkcionáře bylo završeno na Výroční konferenci EGA v Lausanne.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde