Česká golfová federace

Aktuality

Krásné Vánoce s očekávaným dárkem

Krásné Vánoce s očekávaným dárkem

redakce, Sobota 23. prosince 2017

Krásné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2018 přejeme všem golfistům i těm, kteří se do našich řad teprve chystají vkročit. A jak jsme slíbili, přidáváme dárek v podobě nového webu České golfové federace.

S osobním přáním se přidal prezident ČGF  Zdeněk Kodejš„Chtěl bych poděkovat všem našim hráčům, ať těm výkonnostním, tak rekreačním. Reprezentantům za radost, kterou nám po celý rok přinášely jejich výsledky - poděkování patří Kláře Spilkové za její životní sezónu, Šideri Váňové za vstup mezi evropskou elitu, Karolíně Vlčkové za statečný boj o LPGA. Respekt si zaslouží i Stanislav Matuš za to, jak trpělivě a poctivě postupuje za svým snem hrát mezi nejlepšími. Hrdost jsme cítili opakovaně i při výkonech nejlepších amatérů Sáry Kouskové i Šimona Zacha, který se dokáže prosazovat mezi nejlepšími amatéry v USA,“ připomněl šéf českého golfu nejzářivější sportovní úspěchy roku.

Myslel ale i na rekreační hráče. „Jim děkuji za to, že se chovají na hřištích slušně, dodržují pravidla a vůbec přispívají ke kultivaci našeho sportu. I proto, aby mohli být vzorem pro další golfisty, které chceme mezi nás přivést. Třeba i prostřednictvím nové platformy Bav se golfem, kterou hodláme představit na jaře příštího roku,“ připomněl Kodejš velký cíl následující sezóny.

Jiný úkol si už může český golf odškrtnout. „Dnešním dnem plníme slib, že po mnohaměsíčním úsilí a pečlivých přípravách představíme nový federační web, který bude mít nejen novou vizuální podobu, ale přinese i modernější technické zpracování. Věříme, že se nám do budoucna podařilo nejen připravit lepší přehlednost celého obsahu, ale současně minimalizovat potíže, které nás postihly během letošního roku,“ uvedl prezident ČGF.

Nový web je od dnešního dne přístupný ZDE. V tomto případě jde o testovací verzi, některé části webu (anglická verze, osobní stránka) jsou v dokončovací fázi. Plná verze se v první polovině ledna příštího roku objeví na dobře známe adrese www.cgf.cz. Případné reakce na funkčnost očekáváme na adrese novyweb@cgf.cz.

Autor: redakce 
Datum: Sobota 23. prosince 2017
Všechny články autora

Související články

Dva případy disciplinární komise - dva tresty
Dva případy disciplinární komise - dva tresty

30.11.2017 | Dvěma tresty v minulých týdnech definitivně uzavřely Disciplinární komise a následně i Rozhodčí komise České golfové federace dva projednávané případy letošní sezóny. V uvedených případech jde o potrestané hráče v mládežnických kategoriích, proto jména dotčených uvádíme pouze s iniciálami.

Nová kniha o historii a současnosti českého golfu
Nová kniha o historii a současnosti českého golfu

11.11.2017 | Aktivita na golfových hřištích sice s blížící se zimou sice poklesla, ale o to více bude nyní času na jiné aktivity. Třeba na literaturu s golfovou tématikou, kterou nabízí nová kniha Golfová hra v proměnách času od Andreje Halady, která právě vyšla – i s podporou České golfové federace.

Setkání majitelů a manažerů golfových hřišť se ...
Setkání majitelů a manažerů golfových hřišť se ...

28.10.2017 | Již jedenácté setkání majitelů a manažerů golfových hřišť se uskutečnilo od čtvrtka do pátku v Golf & wellness resortu Alfrédov. Na programu byla spolupráce s touroperátory, připravovaný ratingovaný systém pro česká hřiště a také například seznámení s novou platformou Bav se golfem.

Evropský týden sportu přilákal nové zájmce o golf
Evropský týden sportu přilákal nové zájmce o golf

11.10.2017 | Desítky nových zájemců o golf využily Evropského týdne sportu k tomu, aby se seznámily se sportem, který dosud ještě nikdy neměly možnost si vyzkoušet. V 17 golfových resortech či klubech v ČR, které se do projektu zapojily, strávili účastníci akce příjemná odpoledne pod vedením trenérů.

Složení regionálních tréninkových skupin 2018
Složení regionálních tréninkových skupin 2018

07.10.2017 | Zveřejňujeme složení Regionálních tréninkových skupin (RTS) pro rok 2018. Na základě předem daných kritérií bylo nominováno do čtyř regionálních týmů celkem 62 hráčů, které čeká v následující sezóně společná příprava a zdokonalování činností důležitých pro vývoj mladých golfistů...

Těšte se na rok 2019 a pravidlové změny!
Těšte se na rok 2019 a pravidlové změny!

05.10.2017 | Už jste přemýšleli, co nového je kolem pravidlových úprav, ke kterým má dojít od roku 2019? Připomeňme si některé z nich, jak je popsal ve svých poznámkách v aktuálním vydání magazínu Golf Digest (10/2017) pravidlový expert Aleš Libecajt.

Plánujete sezónu 2018? První verze kalendáře akcí ...
Plánujete sezónu 2018? První verze kalendáře akcí ...

01.10.2017 | Golfová sezóna ještě zdaleka nekončí, ale víkendový President Goldscheider Trophy zakončil program soutěžních akcí České golfové federace pro letošní rok. Přemýšlíte už nyní, co vás čeká v příštím roce? Tak už pomalu můžete plánovat, neboť první přípravná verze kalendáře 2018 je již k dispozici.

Evropský týden sportu jde do finiše, kam vezmete ...
Evropský týden sportu jde do finiše, kam vezmete ...

27.09.2017 | Evropský týden sportu je právě v polovině, ale výčet připravených akcí pro golfové začátečníky na českých hřištích není ještě zdaleka vyčerpán. Státní svátek i následující dny jsou pro sportování naprosto ideální. Vezměte kamarády na golf.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP