Česká golfová federace

Aktuality

MČR družstev: Dvě zlata pro Hodkovičky, třetí titul putuje do Beskyd

MČR družstev: Dvě zlata pro Hodkovičky, třetí titul putuje do Beskyd

Klára Kuchařová, Čtvrtek 20. srpna 2020

Golf Club Hodkovičky slaví dva tituly z právě ukončeného šampionátu mládežnických družstev, jedno zlato veze domů Beskydský Golfový Klub. Třídenní boje vyvrcholily dnes v Beřovicích.

MČR smíšených družstev žáků do 14 let – Memoriál Hanuše Goldscheidera

V nejmladší kategorii si žáci z Golf Clubu Hodkovičky (663) pohlídali náskok a radují se z letošního titulu mistra ČR družstev do čtrnácti let.

Tým předváděl po celou dobu šampionátu konzistentní výkony - navíc dva hráči družstva Miriam Barcalová (+1) a Matěj Chramosta (+5) patřili mezi nejlepší v individuálním hodnocení.

O šest ran za vítězem skončili hráči druhého týmu Greensgate Golf Clubu (669), k čemuž nejvýrazněji přispěl Jakub Janda (-6) a byl nejlepším hráčem mezi jednotlivci.

Bronzovou medaili si pohlídali zástupci Beroun Golf Club (685).

Konečné výsledky

MČR družstev dívek do 18 let 

Dorostenky Beskydského Golfového Klubu obhájily titul z loňského roku po dnešní jisté výhře nad družstvem z Prague City Golf Clubu (4:1). Po obou vyhraných dopoledních čtyřhrách se na patnácté jamce odpoledne jedna dvouhra půlila, vítězný bod pro tým z Ropice získala Denisa Vodičková už na třinácté jamce.

V dnešním finálovém souboji o bronzovou medaili zdolaly hráčky Golf Clubu Brno výsledkem 4:1 sousedky z Golf Clubu Austerlitz.

Konečný pavouk - dívky

MČR družstev chlapců do 18 let

Chlapecký tým Golf Clubu Hodkovičky se přidal ke kolegům ze žákovské kategorie a byl úspěšnější v dnešním boji o titul mistra ČR. V tom nejdříve vítězové získali 1,5 bodu v ranních čtyřhrách, načež další dva potřebné body zajistili Václav Tichý a David Melichar; hráči z Hodkoviček si tak poradili s Albatross Golf Clubem Praha a po výsledku 4:1 si došli pro zlato.

Bronz si po stejném skóre 4:1 domů vezou reprezentanti Golf Clubu Brno, kteří zdolali hráče z Greensgate Golf Clubu.

Konečný pavouk - chlapci

FOTO Zdeněk Sluka

Datum: Čtvrtek 20. srpna 2020
Všechny články autora

Související články

Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let ovládl ...
Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let ovládl ...

24.09.2023 | Poslední letošní finále družstev se odehrálo na hřišti Svobodné Hamry. Na Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let zvítězili hráči z Albatross Golf Clubu Praha, kteří si ve finálovém boji poradili se zástupci RGA Greensgate.

Závěrečný díl NGTM zná své vítěze
Závěrečný díl NGTM zná své vítěze

22.09.2019 | Turnajem Masters vyvrcholila dnes v Sokolově Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV pro hráče od 7 do 16 let. Jejími posledními vítězi se stali Louis Klein, Kristina Lebová, Jakub Hejlek, Sofie Hlinomazová, David Tomi a Kamila Handrychová.

Závěr NGTM odstartoval, finále slibuje dramatické ...
Závěr NGTM odstartoval, finále slibuje dramatické ...

21.09.2019 | Závěrečné Masters série NGTM pro děti ve věku od 7 do 16 let odstartovalo dnes v Sokolově. V žádné kategorii nedokázali vedoucí hráči utéct svým soupeřům na větší rozdíl, a tak poslední den slibuje dramatické souboje. Nejlepší výkony dne (75) zahráli čtyři hráči a hráčky.

Finále Národní Golfové Tour Mládeže přivítá Sokolov
Finále Národní Golfové Tour Mládeže přivítá Sokolov

20.09.2019 | Závěr sezóny Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV vyvrcholí v západních Čechách. Na poslední turnaj Masters je přihlášeno 84 hráčů a hráček ve věku od 7 do 16 let.

Konečné tabulky soutěží družstev ČGF za rok 2019
Konečné tabulky soutěží družstev ČGF za rok 2019

16.09.2019 | Po skončení extraligy byly uzavřeny všechny letošní domácí soutěže družstev v kategorii mužů a žen, ale také mládeže. Jasno je o nových šampiónech, o sestupujících a postupujících v extralize i dalších soutěží až po nejnižší.

MČR družstev ovládl Beskydský GK ve dvou kategoriích ...
MČR družstev ovládl Beskydský GK ve dvou kategoriích ...

22.08.2019 | Třídenní boje na Čeladné přinesly jména vítězů ve třech týmových šampionátech. Beskydský Golfový Klub ovládl mistrovství družstev dívek do 18 let a smíšených družstev žáků do 14 let. Třetí titul mezi chlapci do 18 let získal Golf Club Hodkovičky...

MČR družstev do 14 a 18 let jdou do finále
MČR družstev do 14 a 18 let jdou do finále

21.08.2019 | Na Čeladné už znají jména týmů pro finále MČR družstev dívek i chlapců do 18 let. O titul budou bojovat dívky GC Brno a Beskydský GK, mezi chlapci si to rozdají GC Hodkovičky a GC Brno. V MČR žáků do 14 let jsou ve vedení hráči Beskydského GK.

Odstartovaly boje o tituly mistrů ČR družstev ...
Odstartovaly boje o tituly mistrů ČR družstev ...

20.08.2019 | Deštivým dnem započala na Čeladné tři mládežnická mistrovství družstev. V kategoriích smíšených družstev do 14 let byla rozehrána soutěž na rány. V soutěžích chlapců a družstev dívek do 18 let známe semifinalisty letošního ročníku, který se hraje na jamky.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde