Česká golfová federace

Aktuality

Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány – týden do uzavření přihlášek

Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány – týden do uzavření přihlášek

Tomáš Přikryl, Pondělí 17. července 2023

Již jen týden zbývá do termínu 25. července do 12 hodin všem sportovně laděným amatérským golfistům a golfistkám, kdy vyprší lhůta pro přihlášky na Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány. Od středy do soboty 2.-5. srpna bude jeho dějištěm mistrovské hřiště Prague Golf City Zbraslav.

V ženské kategorii je již kapacita naplněna; u mužů zbývá do naplnění startovního pole turnaje, které činí 105 hráčů, jen zhruba 20 míst. Účast v turnaji je otevřena všem, kdo splní HCP limity stanovené pro muže do 2,5 a pro ženy do 3,0. V případě vyššího počtu přihlášených než je kapacita turnaje budou uveřejněn seznam náhradníků, který se bude skládat z hráčů s vyšším HCP.

Účastníci mají v rámci startovného k dispozici zbraslavské hřiště už den předem, 1. srpna od 8 do 16 hodin pro své cvičné kolo. Ostrý start turnaje je plánován na středu 2. srpna, kdy bude zahájena dvoukolová základní část. Ve čtvrtek po druhém kole přijde na řadu cut a v pátek a v sobotu pokračování pro nejlepších 48 mužů + 24 žen a všechny ties ve dvou finálových kolech, po nichž budeme znát letošní šampiony.

Loňské vítěze z Kaskády uvidíme i v tomto ročníku, o obhajobu budou bojovat Filip Jakubčík a Denisa Vodičková.

Ředitelem Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány je Luboš Klikar, hlavním rozhodčím Vítězslav Štrouf.

18 jamkové mistrovské hřiště Prague Golf City Zbraslav láká ke hře svým linksovým charakterem a stabilně skvělou přípravou na velké mezinárodní turnaje. V minulosti bylo několikrát hostitelským hřištěm European Challenge Tour, letos v květnu se zde odehrál zahajovací turnaj série Raiffeisenbank Czech Open Golf Tour.

Více informací o Mezinárodním mistrovství ČR ve hře na rány, včetně přihlášek naleznete zde

Připravil: -vrk-

Datum: Pondělí 17. července 2023
Všechny články autora

Související články

Mistry na jamky jsou Timotej Formánek a Katharina ...
Mistry na jamky jsou Timotej Formánek a Katharina ...

28.05.2024 | Mezinárodní mistrovství ČR v jamkovce dospělo v úterý 28.5. v Mladé Boleslavi k vyvrcholení vyřazovacích bojů o titul. V kategorii mužů vítězný Timotej Formánek donutil Jana Wdówku podruhé za sebou se spokojit se stříbrem, po vyrovnaném rakouském ženském finále si titul odváží Katharina Schroll.

Mezinárodní mistrovství ČR v jamkovce přilákalo ...
Mezinárodní mistrovství ČR v jamkovce přilákalo ...

24.05.2024 | Jako první z pětice mezinárodních šampionátů letošního kalendáře ČGF přichází na řadu Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na jamky. Po návratu do jarního období se šampionát odehraje v Mladé Boleslavi od soboty 25. května do úterý 28. za účasti stovky amatérských hráčů.

Czech International Match Play Championship odpočítá ...
Czech International Match Play Championship odpočítá ...

13.05.2024 | První mezinárodní šampionát této sezóny se rychle blíží. Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na jamky se oproti loňsku posunulo do jarního období a hrát se bude v Mladé Boleslavi od soboty 25. do úterý 28. května. S ohledem na účast cizinců je uzávěrka přihlášek už v pátek 17.

Seniorům vládli zahraniční hráči, ženy uhlídaly ...
Seniorům vládli zahraniční hráči, ženy uhlídaly ...

10.08.2023 | Nebývalá zahraniční účast seniorského mezinárodního mistrovství v Karlových Varech se projevila u mužů také na stupních vítězů, kdy všechny tři medaile putují pryč z České republiky. Naopak ženy mezi sebe na stupně vítězů hráčky ze zahraničí nepustily.

Mezinárodní mistrovství ČR seniorů
Mezinárodní mistrovství ČR seniorů

07.08.2023 | Tradičně v Karlových Varech začíná v úterý 8. srpna třídenní mezinárodní šampionát České republiky amatérských golfistů seniorních kategorií a vstupuje tak do čtvrté dekády své historie. XXXI Czech International Senior Amateur Championship 2023 nabídne nebývale silnou zahraniční účast.

Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány – trofeje ...
Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány – trofeje ...

05.08.2023 | Mistrovské tituly ČR ve hře na rány zůstávají v roce 2023 doma. V dramatickém finiši přetlačil devatenáctiletý Filip Jakubčík z Golf Clubu Brno o šest let mladšího Louise Kleina z Albatrossu a o jedinou ránu obhájil loňský titul. Novou mistryní ČR je Veronika Kedroňová z Golf Clubu Olomouc.

Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány hlásí ...
Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány hlásí ...

31.07.2023 | Jeden z vrcholů domácí amatérské golfové sezony, CZECH INTERNATIONAL AMATEUR CHAMPIONSHIP 2023 presented by Raiffeisenbank, odstartuje již ve středu 2. srpna na mistrovském hřišti Prague Golf City Zbraslav. V sobotu 5. srpna pak budeme znát letošní amatérské mistry ve hře na rány.

Kunětická Hora je připravena na Národní mistrovství ...
Kunětická Hora je připravena na Národní mistrovství ...

12.07.2023 | Přes obavy pesimistů je resort Kunětická Hora perfektně připraveným dějištěm Národního mistrovství ČR žáků a kadetů. Od pátku 14. července do neděle se zde utká 121 českých golfových nadějí o tituly v kategoriích žáci/žákyně a kadeti/kadetky. ...

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde