Česká golfová federace

Aktuality

Petr Nič obhájil titul mezi učícími profesionály

Petr Nič obhájil titul mezi učícími profesionály

Petr Halaburda, Úterý 15. června 2021

Na první jamce play-off se rozhodlo o staronovém mistru mezi učícími profesionály. Stejně jako před rokem vyhrál titul na Mistrovství Czech Pro-Am Teaching Tour v Berouně Petr Nič, který v rozstřelu porazil Jiřího Němečka.

Petr Nič je vítězem celé loňské série, vyhrál i letošní turnaj na Albatrossu. V Beroun Golf Clubu vedl už po úvodním kole, dnešní cestu za titulem si ale zdramatizoval. Nakonec bere titul za skóre -8 (66+70) za par na 37. jamce dvoudenních bojů, odkud odešel poražen Jiří Němeček -8 (69+67), třetí skončil Marek Toman -7 (69+68).

“Nebylo to dokonalé, ale bojoval jsem a mám radost, že se mi povedlo obhájit,” uvedl v tiskové zpráva pořadatelů Petr Nič, který vyhrál také soutěž týmů s dvanáctiletým Antonínem Muchou.

Šampionát přinesl tradičně charitativní výtěžek pro Viktorku Mužíkovou, k několika tisícům za tombolu přibylo 4000 Kč za dražbu dresu fotbalisty Bořka Dočkala.

Konečné výsledky

Datum: Úterý 15. června 2021
Všechny články autora

Související články

Nové vedení české PGA zvoleno nebylo
Nové vedení české PGA zvoleno nebylo

22.01.2022 | Nové vedení PGA of Czech Republic dnes nebylo zvoleno. Volební valná hromada nebyla na zámku Štiřín usnášeníschopná kvůli nedostatečnému počtu přítomných členů, což způsobily onemocnění a karanténa. Organizaci dále povede dosavadní představenstvo, k volbě dojde nejdříve během léta.

Německá PGA ocenila českého trenéra
Německá PGA ocenila českého trenéra

03.03.2020 | Stříbrný odznak udělila německá PGA českému trenérovi Petru Němcovi na únorové výroční konferenci v Kasselu za více než pětadvacetiletou spolupráci a osobní přínos pro PGA Germany.

Kurzem Trenér golfu ČGF III.
Kurzem Trenér golfu ČGF III.

28.01.2020 | Letošní kurz Trenér III. třídy, kterým prošlo 29 účastníků, byl završen v neděli. Stejně jako v předchozích letech se uskutečnil pod vedením Profesionální golfové federace asociace hráčů a učitelů golfu v ČR (PGAC) ve dvou víkendových blocích.

Vzdělávací kurz Trenér golfu ČGF II. třídy
Vzdělávací kurz Trenér golfu ČGF II. třídy

25.10.2019 | Česká golfová federace ve spolupráci s Profesionální golfovou asociací hráčů a učitelů golfu v ČR (PGAC) otevírají vzdělávací kurz Trenér golfu ČGF II. třídy. Zájemci o studium se mohou hlásit do 15. ledna 2020.

Kurz pro zájemce o licenci Trenéra golfu ČGF III.
Kurz pro zájemce o licenci Trenéra golfu ČGF III.

15.10.2019 | Česká golfová federace a Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v ČR (PGA C) vypisují kurz Trenéra golfu ČGF III. třídy. Jde o základní trenérský kurz v rozsahu 40 hodin.

Mistrem mezi učícími profesionály je Jiří Janda
Mistrem mezi učícími profesionály je Jiří Janda

21.05.2019 | Novým českým mistrem ve hře na rány mezi profesionálními trenéry se stal zkušený Jiří Janda. Jednapadesátiletý hráč dokázal vyhrát dvoudenní Mistrovství Czech Pro Am Teaching, které dnes skončilo v Berouně.

Historická změna na Czech PGA Tour.
Historická změna na Czech PGA Tour.

21.06.2022 | Jednodenní turnaj Czech PGA Tour, který se odehraje v úterý 12. července v Golf Resortu Karlštejn, se zapíše do historie. Poprvé se nebude vytvářet redukované pořadí profesionálů a finanční výhry budou rozděleny podle konečného pořadí i mezi zúčastněné amatéry.

Úspěšný slavkovský útok Michala Pospíšila
Úspěšný slavkovský útok Michala Pospíšila

09.06.2022 | Druhý den šampionátu české PGA ve hře na rány zamíchal kartami výsledek 64, -8 Michala Pospíšila, a protože na něj nikdo z premiantů předešlého dne nedokázal odpovědět, vynesl mu mistrovský titul. Mezi ženami se z vítězství radovala Anna Nicol Kučerová.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP