Česká golfová federace

Aktuality

Vzdělávací kurz Trenér golfu ČGF II. třídy

Vzdělávací kurz Trenér golfu ČGF II. třídy

redakce, Pátek 25. října 2019

Česká golfová federace ve spolupráci s Profesionální golfovou asociací hráčů a učitelů golfu v ČR (PGAC) otevírají vzdělávací kurz Trenér golfu ČGF II. třídy. Zájemci o studium se mohou hlásit do 15. ledna 2020.

Vzdělávací kurz Trenér golfu ČGF II. třídy má podobu ročního studia kombinovanou formou. Skládá se z celkově 100 vyučovacích hodin rozložených do čtyř dvou až třídenních bloků, které budou zaměřeny na teoretické znalosti a praktické dovednosti.

Termíny seminářů pro rok 2019:
14. - 16. 2. 2020, 17. - 19. 4. 2020, 20. - 21. 6. 2020 a 19. - 20. 9. 2020. Vzdělávací kurz je zpoplatněn částkou 20.000 Kč vč. DPH.

Vstupní podmínky do vzdělávacího kurzu Trenér golfu ČGF II. třídy:

  • ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (maturita/diplom)
  • členství v klubu ČGF
  • dosažení věku 21 let
  • HCP 12 a nižší
  • platná certifikace rozhodčího golfu III., popřípadě vyšší třídy
  • minimálně tři roky trenérem golfu ČGF III. třídy
  • minimálně 60 hodin práce s mládeží v předcházejícím kalendářním roce
  • písemné doporučení klubu ČGF s potvrzenou výukovou praxí (formulář).


Přihlášení do vzdělávacího kurzu probíhá v souladu s novelizovaným Kvalifikačním řádem pro trenéry golfu ČGF.

Přihlášku do studia zasílejte na sekretariát PGAC na adresu pga@pga.cz nejpozději do 15. ledna 2020 (12:00 hod.). 

Přihláška do studia musí obsahovat jméno a příjmení, datum narození, aktuální HCP a členské číslo ČGF. V příloze mailu musí uchazeč zaslat oskenovaný originál doporučení klubu ČGF a oskenovaný diplom nejvyššího ukončeného vzdělání (maturita/vysoká škola).

Po uzavření přihlášek (18. ledna 2020) budou všem zájemcům zaslány bližší informace ke studiu (termíny, požadavky, povinnosti, detail platby, apod.).

 

Autor: redakce 
Datum: Pátek 25. října 2019
Všechny články autora

Související články

Nové vedení české PGA zvoleno nebylo
Nové vedení české PGA zvoleno nebylo

22.01.2022 | Nové vedení PGA of Czech Republic dnes nebylo zvoleno. Volební valná hromada nebyla na zámku Štiřín usnášeníschopná kvůli nedostatečnému počtu přítomných členů, což způsobily onemocnění a karanténa. Organizaci dále povede dosavadní představenstvo, k volbě dojde nejdříve během léta.

Petr Nič obhájil titul mezi učícími profesionály
Petr Nič obhájil titul mezi učícími profesionály

15.06.2021 | Na první jamce play-off se rozhodlo o staronovém mistru mezi učícími profesionály. Stejně jako před rokem vyhrál titul na Mistrovství Czech Pro-Am Teaching Tour v Berouně Petr Nič, který v rozstřelu porazil Jiřího Němečka.

Mužské Czech Open znovu v kalendáři, zůstává v ...
Mužské Czech Open znovu v kalendáři, zůstává v ...

13.05.2021 | Do termínového kalendáře golfových profesionálů a špičkových amatérů se vrací otevřený společný turnaj, tentokrát pod názvem GolfAdvisor.golf Czech Open. Hrát se bude opět v Berouně, tentokrát v termínu od 12. do 15. srpna 2021.

Kurz pro zájemce o licenci Trenéra golfu ČGF III.
Kurz pro zájemce o licenci Trenéra golfu ČGF III.

20.04.2021 | Teoretická část kurzu Trenér golfu ČGF III. třídy začíná už během nejbližšího víkendu. Jde o základní trenérský kurz v rozsahu 40 hodin a dvou víkendů, který vypisuje Česká golfová federace.

Konference PGAC: premiérově distančně
Konference PGAC: premiérově distančně

14.03.2021 | Tři hodiny u elektronických zařízení, přesto za přítomnosti až téměř 140 členů. Tak vypadala premiérová distančně vedená valná hromada Profesionální golfové asociace hráčů a učitelů golfu v České republice (PGAC), která se uskutečnila v sobotu.

Novým koučem ČGF bude Angličan Harry Scott
Novým koučem ČGF bude Angličan Harry Scott

23.11.2020 | Třicet zahraničních a sedm českých kandidátů usilovalo ve výběrovém řízením stát se novým koučem Národního tréninkového systému ČGF. Sportovní úsek nakonec rozhodl o tom, že se jím stane třiatřicetiletý Harry Scott z Anglie, což potvrdil výbor ČGF.

ČGF hledá budoucího hlavního kouče, nástupce Staffan ...
ČGF hledá budoucího hlavního kouče, nástupce Staffan ...

31.07.2020 | Česká golfová federace hledá budoucího hlavního kouče ČGF, který nastoupí do sezony 2020/2021 v tandemu se stávajícím hlavním koučem Staffanem Johanssonem a od sezony 2021/2022 se stane hlavním koučem ČGF. ...

Další profesionální akci uvidí ve čtvrtek Albatross
Další profesionální akci uvidí ve čtvrtek Albatross

17.06.2020 | Letošní termínové problémy po epidemii daly vzniknout na českých hřištích už několika exhibičním akcím, které pomáhají udržovat české profesionály v herním tempu. Další se uskuteční ve čtvrtek 18. června Albatross Invitational Pro-AM.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde