Česká golfová federace

Aktuality

Známe finálové složení M ČR družstev do 16 let

Známe finálové složení M ČR družstev do 16 let

Petr Halaburda, Úterý 28. července 2020

Dnešní zbývající turnaje v Darovanském Dvoře a Kravařích rozhodly o definitivním složení šestnáctičlenného finále Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let – Poháru klubů, které se bude hrát od 11. do 14. srpna v Sokolově.

Z každé regionální kvalifikace postoupila do finálové fáze tři nejlepší družstva. Do finálové fáze dále postoupila další dvě nejlepší družstva Východu ČR podle poměru startujících družstev v regionech Východ A a Východ B a další dvě nejlepší družstva Západu ČR podle poměru startujících družstev v regionech Západ A a Západ B.

Za každý tým nastupuje šest hráčů, počítá se pět nejlepších výsledků.

O postup se hrálo postupně na třech místech. Region Východ A vše odehrál na Malevilu už před dvěma týdny. Postup slaví trio Golf Club Kunětická Hora (384), Golf Club Hradec Králové A (388) a Golf Klub Osyčina (450).

Zbývající tři regiony bojovaly dnes. Na soutěž Východu B se sjelo do Kravař čtrnáct týmů, postup slaví pětice Beskydský Golfový Klub (362), Golf Club Brno (368), Golf Club Olomouc (392), Sokrates Golf & Country Club (393) a Park Golf Club Ostrava (406).

Regiony Západ A a Západ B se střetly v Darovanském Dvoře, hrála se kombinace hřišť Panorama/Jezírka. Do turnaje Západ A se přihlásily čtyři výběry - postupují Golf Club Karlovy Vary (412), Greensgate Golf Club (440) a Royal Golf Clubu Mariánské Lázně (457).

Z početnější skupiny Západ B se do finále podívá pět nejlepších: Albatross golf club Praha (367), Golf Club Hodkovičky (371), Golf Club Mstětice (385), Golf Club Black Bridge (406) a Golf Club Hostivař (421).

Výsledky regionální kvalifikace:

Skupina Západ A
Skupina Západ B
Skupina Východ A
Skupina Východ B

FOTO Zdeněk Sluka (vítězný tým 2019)

Datum: Úterý 28. července 2020
Všechny články autora

Související články

Třetí Turnaj základních škol na Svratce i se třemi ...
Třetí Turnaj základních škol na Svratce i se třemi ...

09.09.2020 | Třetí ročník Turnaje základních škol se uskutečnil, přestože původní červnový termín musel být zrušen. Do Svratky v úterý 8. září dorazilo devět škol z celé republiky, které mají do výukového programu začleněn také golf.

Startuje prestižní Pohár klubů, šampionát smíšených ...
Startuje prestižní Pohár klubů, šampionát smíšených ...

10.08.2020 | Čtyři dny týmové soudružnosti, v kterých obvykle nebývá nouze o překvapení. V úterý startuje v Sokolově Mistrovství smíšených družstev do 16 let – Pohár klubů. Na místě je šestnáct týmů, boje o medaile se uskuteční v pátek.

Regionální kvalifikace týmů do 18 let na Zbraslavi: ...
Regionální kvalifikace týmů do 18 let na Zbraslavi: ...

28.07.2020 | Výsledky Regionální kvalifikace v soutěžích družstev chlapců a dívek do 18 let v Západu ČR na Zbraslavi se po rozhodnutí Technického úseku STK ČGF změnily. Důvodem je, že Albatross GC Praha do obou dorosteneckých týmových soutěží postavil více hostujících hráčů a hráček, než povoluje Hrací řád ČGF.

Regionální kvalifikace družstev mládeže: Skvělé ...
Regionální kvalifikace družstev mládeže: Skvělé ...

21.07.2020 | Výtečné individuální výsledky, až na výjimky postupy favoritů a také hole-in-one Kateřiny Šmolíkové na Cihelnách přinesly dnešní regionální kvalifikace národních šampionátů družstev do 14 let (smíšené týmy) a 18 let (samostatně chlapci a dívky).

Juniorský šampionát: Tituly slaví Kousková, Vodičkov ...
Juniorský šampionát: Tituly slaví Kousková, Vodičkov ...

18.07.2020 | Tři ze čtyř titulů z Mezinárodního mistrovství ČR zůstaly doma. Zlatou medaili získali na Dýšině suverénní Sára Kousková (juniorky), Denisa Vodičková (dorostenky) a Václav Tichý (dorostenci). Mezi juniory kraloval Slovák Lukáš Zušťák, nejlepším z Čechů byl překvapivě stříbrný Vlastimil Miler.

Juniorský šampionát, 2. kolo: Kousková míří za ...
Juniorský šampionát, 2. kolo: Kousková míří za ...

17.07.2020 | Druhým den pokračovalo Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců a juniorů, které se hraje v Dýšině u Plzně. Pouze mezi juniorkami je zřejmý favorit na titul před finálovým kolem – Sára Kousková má před sobotním finále náskok pěti ran. V dalších třech kategoriích se strhne o vítězství pořádná bitva.

Juniorský šampionát, 1. kolo: V trháku juniorka ...
Juniorský šampionát, 1. kolo: V trháku juniorka ...

16.07.2020 | Osm výsledků pod par hřiště přineslo úvodní kolo Mistrovství ČR dorostenců a juniorů, které dnes odstartovalo na hřišti Golf Resortu Greensgate v Dýšině u Plzně. Ani jeden z golfistů a golfistek se nedostal pod 70 ran. Daleko od předních pozic zůstává řada spolufavoritů.

Na Dýšině startuje mezinárodní šampionát juniorů ...
Na Dýšině startuje mezinárodní šampionát juniorů ...

15.07.2020 | Třídenní boje čekají od čtvrtka do soboty na 156 hráčů a hráček, kteří se probojovali do startovní listiny Mezinárodního mistrovství ČR dorostenců a juniorů. Hrát se bude v Greensgate Golf Resortu v Dýšině u Plzně, nechybí naprostá většina domácích favoritů a dorazila také řada ambiciózních cizinců.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP