Česká golfová federace

Česká golfová federace

Kdy budou zajímavé akce?

Kdy budou zajímavé akce?

V průběhu roku jsou pořádány v rámci platformy Bav se golfem akce pro veřejnost, kde si může každý nový zájemce golf zdarma vyzkoušet, další akce pořádají také jednotlivá hřiště. Kromě toho se česká hřiště a další golfové subjekty zapojují stále častěji do mezinárodních či tuzemských projektů, které lákají nové hráče na golf.

Jedním z vydařených projektů v poslední době, do kterého se zapojila řada českých hřišť, je mezinárodní akce Den žen na golfu. Tato akce se uskuteční každý rok během prvního červnového úterý, zvány jsou opět všechny ženy, začátečnice i pokročilejší golfistky, informace naleznete vždy na webu ČGF a sociálních sítích federace.

Další příležitost vyzkoušet si golf měli zájemci v rámci Evropského týdne sportu, která se pořádá v posledním zářijovém týdnu. Do akce, jenž má nabádat lidi k pohybu, a to nejen po dobu akce, ale po celý rok, se zapojuje několik desítek českých golfových resortů a hřišť.

Kdo by měl zájem podívat se na golf světové úrovně, může navštívit některý z mezinárodních profesionálních turnajů. Kromě toho můžete zavítat na turnaje domácí amatérské špičky (naleznete v kalendáři ČGF), tuzemských profesionálů a další vrcholové soutěže, golfové výstavy, show, propagační tréninky, ukázkové lekce a mnoho dalších akcí.

Velmi úspěšnou akcí pro nové zájemce je Women's Golf Day

FOTO Golf Resort Písek

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde