Česká golfová federace

Regionální Moravská Tour Mládeže

Výsledky v kategoriích žebříčku

Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 09:46
A - 7-12 let
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 PLÁŠEK Štěpán GCAUS 5,6 12 2425
2 ŠMERDA Marek GCAUS 9,5 11 2309
3 HUSTIN Oliver GCUHR 18,5 12 1810
4 KAMRADKOVÁ Tereza PGCOV 12,1 12 1782
5 KROL Matyáš PGCOV 22,0 12 1645
6 ZMEŠKAL Vojtěch GCAUS 21,6 12 1492
7 KASZPER Nella BESGK 12,9 12 1399
8 GRULICH Patrik PANGC 13,9 11 1252
9 PROKEŠ Nikolas GCBRN 24,5 12 1068
10 HLOŽÁNEK Lukáš GCKSI 28,2 9 1060
B - 13-14 let
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 VOJTĚŠEK Mikuláš PGCOV 5,6 13 2259
2 MIKL Hugo GCAUS 8,1 13 1790
3 CHROMČÍK Ondřej BESGK 20,3 14 1712
4 HELLEROVÁ Laura BESGK 10,3 13 1530
5 VEVERKA Tomáš SOGCC 11,6 14 1445
6 KAMRADEK Vojtěch PGCOV 9,9 14 1371
7 KAMRADKOVÁ Barbora PGCOV 11,1 13 1270
8 SCHUBERTOVÁ Tereza PGCOV 11,5 13 1251
9 ŠUSTEK Ondřej GCBRN 2,4 14 1246
10 FAJKUSOVÁ Vanessa PGCOV 8,8 14 1154
C - 15-18 let
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 LÁTAL Filip GCOLO 7,1 18 1752
2 BOHATA Daniel GCBRN 14,9 17 1621
3 HORÁKOVÁ Karolina GCLIP 7,6 16 1615
4 VRBICKÁ Sára GCPRO 6,7 17 1542
5 NOVÁK Jakub PGCOV 13,3 15 1480
6 JANÍKOVÁ Kateřina GCBRN 7,6 16 1478
7 ANDRLOVÁ Anna GCOSE 10,2 15 1352
8 ŠKVRNOVÁ Nela BESGK 7,8 15 1313
9 HANÁK David GCAUS 13,8 16 1255
10 RYŠKA Jiří GCLIP 6,8 16 1148
D - společná (HCP > 28,4)
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 HYKEL Štěpán GCAUS 29,8 11 2098
2 SCHAMBERGER Sebastian GCKSI 33,4 9 2057
3 SZALAY Michal GCBRN 34,2 11 2016
4 ŠMERDA David GCAUS 30,8 7 1959
5 BARTŮ Tobias GCKSI 29,5 11 1946
6 ŠIMAŇOK Dominik PGCOV 36,4 16 1679
7 KLIMEŠOVÁ Adéla GOLGC 32,7 10 1585
8 FUČÍK Adam GCKSI 37,0 14 1548
9 MAJOR JR. Martin GCOLO 37,8 12 1500
10 FRÉLICH David GCAUS 54,0 9 1485
Započítávané turnaje
Název
Datum konání
O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY - regionální soutěž družstev mládeže 09. 10. 2021
RMTM - Junior Golf Kravaře Open 2021 28. 09. 2021
RMTM - Junior Challenge Šilheřovice 18. 09. 2021
RMTM - Junior Challenge a MM Slezska 37- 54 Hcp 05. 09. 2021
RMTM - Junior Challenge a MM Moravy a Slezska 0 - 36 Hcp 05. 09. 2021
RMTM - MM Slezska - Silesia Junior Challenge 04. 09. 2021
RMTM - Junior Challenge Jezera 29. 08. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Čeladná jednodenní 25. 08. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Čeladná dvoudenní 24. 08. 2021 - 25. 08. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Hukvaldy 21. 08. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Ostravice dvoudenní 17. 08. 2021 - 18. 08. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Kostelec u Zlína 13. 08. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Skalica 24. 07. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Austerlitz 22. 07. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Kořenec 18. 07. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Rožnov pod Radhoštěm 14. 07. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Ropice 12. 07. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Kaskáda dvoudenní - ŽELEZO / DŘEVO 07. 07. 2021 - 08. 07. 2021
RMTM - JUNIOR CHALLENGE Olomouc 04. 07. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Horal Velké Karlovice 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021
RMTM - Junior Challenge Rožnov 06. 06. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Kravaře RÁNY EF, CD, AB 30. 05. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Kravaře STABLEFORD IJ, GH 30. 05. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Šilheřovice RÁNY AB,CD,EF 29. 05. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Šilheřovice STABLEFORD GH,IJ 29. 05. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Jezera - rány 23. 05. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Jezera - stableford 23. 05. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Kaskáda KÁMEN / DŘEVO Rány 19. 05. 2021 - 20. 05. 2021
RMTM Morava Cup 2021 - Kaskáda KÁMEN / DŘEVO stableford 19. 05. 2021 - 20. 05. 2021
Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP