Česká golfová federace

Regionální Moravská Tour Mládeže

Výsledky v kategoriích žebříčku

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 23:18
AB - 7-12 let
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 MIKL Hugo GCLKO 9,5 11 2218
2 PLÁŠEK Štěpán GCAUS 11,3 10 2191
3 VOJTĚŠEK Mikuláš PGCOV 10,6 11 2050
4 BERNÁTEK Alexandr VALGK 12,9 12 1576
5 ŠUSTEK Ondřej GCBRN 5,3 12 1557
6 OTIEPKOVÁ Ester GCBRN 9,5 12 1407
7 HLOŽÁNEK Jakub GCKSI 14,1 12 1322
8 BĚHAL Daniel SOGCC 16,7 11 1314
9 ULMAN Daniel SOGCC 14,5 12 1222
10 ADAMUSOVÁ Natálie BESGK 19,5 12 1217
CD - 13-14 let
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 KŘENKOVÁ Agáta GCAUS 3,8 14 2226
2 LÁTAL Jiří GCOLO 4,4 14 2210
3 TICHÁNKOVÁ Eva GCOLO 4,0 13 2171
4 ONDRYÁŠ Adam GCLKO 9,8 14 1746
5 RYŠKA Jiří GCLIP 8,3 14 1630
6 BARTOŇ Jiří VALGK 10,4 14 1449
7 ZAPLETALOVÁ Anna GCBRN 8,5 13 1350
8 ADAM Jan PGCOV 13,7 13 1274
9 ŠKVRNOVÁ Nela BESGK 15,9 13 1249
10 VYROUBALOVÁ Linda VALGK 10,7 14 1224
EF - 15-18 let
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 PIPEREK Jan PGCOV 1,6 17 2182
2 VOLEJNÍČEK Ondřej PGCOV 4,2 17 1866
3 PANUŠ Vilém GCBRN 4,3 17 1831
4 BODINGER Tadeáš GCLIP 6,4 15 1626
5 SOKOLOVSKÝ Viktor PGCOV 5,7 16 1533
6 UNČOVSKÝ Daniel GCLIP 7,5 15 1484
7 BARTOŠOVÁ Sandra SOGCC 12,4 16 1358
8 ZAVŘELOVÁ Tereza GCBRN 3,3 15 1347
9 KUČATÝ Adam PGCOV 6,7 18 1345
10 ŠMERDA Alexandr GCAUS 5,3 15 1302
GHIJ - společná (HCP > 28)
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 DUDA Petr PGCOV 20,2 11 3298
2 SCHAMBERGER Ondra GCBRN 23,6 12 3020
3 PAVEL Richard VALGK 19,0 12 2718
4 ZAVŘEL Alex GCBRN 25,2 11 2630
5 KAMRADEK Vojtěch PGCOV 19,7 12 2503
6 JANÍK David GCBRN 23,2 11 2499
7 MACEČKOVÁ Beáta GKHUK 23,4 13 2497
8 MAŇAS Mikuláš SOGCC 18,0 14 2210
9 KERLINOVÁ Tereza ZGCKR 23,0 13 1757
10 LAIMAR Matyáš GCBRN 25,7 11 1640
Započítávané turnaje
Název
Datum konání
O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY - regionální soutěž družstev mládeže 12. 10. 2019
Regionální Moravská Tour Mládeže - Junior Challenge 06. 10. 2019
RMTM ( Regionální Moravská Tour Mládeže ) - Junior Golf Kravaře Open 2019 28. 09. 2019
Regionální Moravská Tour mládeže - M.M. Silesia Junior Challenge 0-36 Hcp 08. 09. 2019
RMTM 2019 - Memoriál Milana Moučky 29. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Čeladná 26. 08. 2019 - 27. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Čeladná - pro potřeby reg. žebříčku 26. 08. 2019 - 27. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Skalica 18. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Hukvaldy 11. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Ostravice 06. 08. 2019 - 07. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Olomouc 25. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kořenec 21. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kaskáda Ž&K 15. 07. 2019 - 16. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Rožnov 10. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Ropice 09. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Slavkov u Brna 02. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Jezera 23. 06. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Horal 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019
REGIONÁLNÍ MORAVSKÁ TOUR MLÁDEŽE - Junior Challenge 02. 06. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kravaře 26. 05. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Skalica 18. 05. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Šilheřovice 12. 05. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kostelec u Zlína 08. 05. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Ostravice 28. 04. 2019
Regionální Moravská Tour Mládeže - Junior Challenge 20. 04. 2019
Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP