Česká golfová federace

Dětská Tour Severovýchod

Výsledky v kategoriích žebříčku

Poslední aktualizace: 29. 10. 2019 23:55
Mladší žáci a žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 CELLEROVÁ Anna GCKUH 6,2 12 217
2 FALTA Filip GKOSY 22,1 12 158
3 VOŠVRDA Jakub GCCPR 21,1 12 134
4 ROHLÍČEK Jan GCNVR 26,9 10 130
5 NOVÁK Nicolas GCKUH 16,9 9 129
6 NĚMEC Jeroným GCMBU 23,0 12 123
7 SLEZÁK Marek GCHKR 25,9 9 118
8 SYNKOVÁ Karolína GCHKR 22,0 11 99
9 HEJLEK Alex GCKUH 25,7 9 94
10 KOMORA Matěj PGCHK 21,4 12 90
Starší žáci a žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 KNAP Denis GCLIB 9,2 13 213
2 LANDSMANN Filip GCKUH 9,5 13 211
3 ŠAFAŘÍKOVÁ Justýna GCHKR 2,1 13 205
4 BARVÍŘ Kristián GCHKR 8,1 14 196
5 VYSKOČIL Jakub GCKUH 13,5 13 194
6 KASKA Filip GCJES 15,1 13 163
7 HORÁKOVÁ Kateřina GCHKR 10,2 13 156
8 MAŠEK Milan GCKUH 9,3 14 154
9 ŠLÉGLOVÁ Amy GCMBM 14,0 14 144
10 NOVÝ Karel GCHKR 16,1 13 142
Kadeti a kadetky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 BENEŠ Jan GKOSY 6,7 15 247
2 PANCHÁRTEK Matyáš GCKUH 7,1 15 233
3 BERKA Matyáš GCGHF 10,3 16 217
4 HOLUBÁŘ Viktor PGCHK 12,4 15 198
5 GIANQUINTIERI Vincent jun. GCHKR 13,7 15 182
6 ŠOLCOVÁ Anna GCNVR 7,2 15 177
7 VEBER Jan GCHKR 6,0 15 156
8 VAN WASSEM Björn GCCEL 8,6 16 134
9 BASLER Matěj GCHKR 5,1 15 129
10 KELLER Jakub GCGRA 9,9 16 117
Dorostenci/ky a junioři/rky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 TOMÁŠKOVÁ Kristýna GCMBU 4,1 18 280
2 HORÁK Ladislav GCMBU 5,9 18 262
3 ŠVARC Tomáš GCLIB 1,6 23 260
4 ŠVANDOVÁ Tereza GCPRH 7,0 23 208
5 KOSINA Kilián GCHKR 10,5 17 185
6 SHEJBAL Jakub GCKUH 4,4 20 182
7 HORÁČKOVÁ Adéla GCMBU 10,8 18 178
8 KŘENEK Vojtěch GCMBU 10,8 18 173
9 NETÍK Vojtěch GCNVR 14,4 19 159
10 DONÁTOVÁ Kateřina GCHKR 7,4 18 146
Společná HCP 37 - 54
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 HŮLKA Samuel GKSNR 37 10 35
2 BARVÍŘOVÁ Evelína GCHKR 39 9 21
3 KULHAVÝ Ondřej GCMBU 39 10 21
4 BARVÍŘOVÁ Apolena GCHKR 43 9 21
5 ČÁSTKOVÁ Anna GCCSH 37 12 20
6 DOUBRAVSKÝ David GKSNR 37 10 15
7 HUDÁK Filip GCPAR 49 14 13
8 - 9 MIKL Matouš GCJES 50 11 10
8 - 9 KLIMT David GCNVR 48 11 10
10 BIZOŇ Kryštof GCJES 44 13 10
Mladší žáci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 FALTA Filip GKOSY 22,1 12 158
2 VOŠVRDA Jakub GCCPR 21,1 12 134
3 ROHLÍČEK Jan GCNVR 26,9 10 130
4 NOVÁK Nicolas GCKUH 16,9 9 129
5 NĚMEC Jeroným GCMBU 23,0 12 123
6 SLEZÁK Marek GCHKR 25,9 9 118
7 HEJLEK Alex GCKUH 25,7 9 94
8 KOMORA Matěj PGCHK 21,4 12 90
9 GROSS Filip PGCHK 31,9 11 83
10 SLÁDEK David GCKUH 32,8 10 81
Mladší žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 CELLEROVÁ Anna GCKUH 6,2 12 217
2 SYNKOVÁ Karolína GCHKR 22,0 11 99
3 BORŮVKOVÁ Sofie GKTNV 9,0 11 56
4 MORAVCOVÁ ML. Gabriela GKSNR 31,0 12 46
5 JAKWERTHOVÁ Alžběta GCKUH 26,8 11 34
6 KRATOCHVÍLOVÁ Timea GCPRH 16,2 11 25
7 BARVÍŘOVÁ Evelína GCHKR 39 9 21
8 BARVÍŘOVÁ Apolena GCHKR 43 9 21
9 ČÁSTKOVÁ Anna GCCSH 37 12 20
10 HLINĚNÁ Mahu GCBBR 23,7 12 16
Starší žáci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 KNAP Denis GCLIB 9,2 13 213
2 LANDSMANN Filip GCKUH 9,5 13 211
3 BARVÍŘ Kristián GCHKR 8,1 14 196
4 VYSKOČIL Jakub GCKUH 13,5 13 194
5 KASKA Filip GCJES 15,1 13 163
6 MAŠEK Milan GCKUH 9,3 14 154
7 NOVÝ Karel GCHKR 16,1 13 142
8 VACULÍK Michal GCLIB 18,6 13 125
9 MATĚJŮ Filip GCKUH 21,3 13 92
10 POKORNÝ Tomáš GKOSY 26,6 13 82
Starší žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 ŠAFAŘÍKOVÁ Justýna GCHKR 2,1 13 205
2 HORÁKOVÁ Kateřina GCHKR 10,2 13 156
3 ŠLÉGLOVÁ Amy GCMBM 14,0 14 144
4 NAVRÁTILOVÁ Berenika GCMBM 4,3 14 105
5 GIANQUINTIERI Laura GCHKR 20,6 13 95
6 KUBÍKOVÁ Kateřina GKOSY 23,8 14 93
7 ROLEČKOVÁ Iva GKSNR 26,7 13 89
8 BARTÁKOVÁ Denisa GKOSY 24,8 14 87
9 SLABÁ Natálie GCLIB 13,1 13 84
10 NAJMANOVÁ Tereza GCKUH 4,5 13 75
Kadeti
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 BENEŠ Jan GKOSY 6,7 15 247
2 PANCHÁRTEK Matyáš GCKUH 7,1 15 233
3 BERKA Matyáš GCGHF 10,3 16 217
4 HOLUBÁŘ Viktor PGCHK 12,4 15 198
5 GIANQUINTIERI Vincent jun. GCHKR 13,7 15 182
6 VEBER Jan GCHKR 6,0 15 156
7 VAN WASSEM Björn GCCEL 8,6 16 134
8 BASLER Matěj GCHKR 5,1 15 129
9 KELLER Jakub GCGRA 9,9 16 117
10 ZIEMINSKI Darek GCMBU 7,8 15 115
Kadetky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 ŠOLCOVÁ Anna GCNVR 7,2 15 177
2 HUSÁKOVÁ Kateřina GCGRA 9,8 15 117
3 LANDOVÁ Hana GCMBM 8,9 16 88
4 LESSE Zuzana GCYPS 15,3 15 67
5 MARTINOVÁ Eliška KHGCS 11,4 16 35
6 KUCROVÁ Berenika GCHKR 3,6 16 23
7 HRADEČNÁ Amálie GKLIS 7,9 16 21
8 ZAVŘELOVÁ Tereza GCBRN 3,3 15 18
9 TOMANOVÁ Amálie GCTLC 16,6 16 10
Dorostenci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 HORÁK Ladislav GCMBU 5,9 18 262
2 KOSINA Kilián GCHKR 10,5 17 185
3 KŘENEK Vojtěch GCMBU 10,8 18 173
4 HORNYCH Václav GCHKR 22,8 17 109
5 NOVOTNÝ Kryštof GCHKR 10,8 18 79
6 LANG Patrik Leon GCMBU 18,3 17 66
7 BRIXI JUN. Marian GCNVR 16,9 17 63
8 STRAŠLIPKA Jakub GCLIB 6,8 18 53
9 VASILENKO Alexandr GCMBU 8,4 18 53
10 ZIMA Jaroslav GCCEL 13,6 17 47
Dorostenky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 TOMÁŠKOVÁ Kristýna GCMBU 4,1 18 280
2 HORÁČKOVÁ Adéla GCMBU 10,8 18 178
3 DONÁTOVÁ Kateřina GCHKR 7,4 18 146
4 STRNADOVÁ Anežka GCNVR 4,0 18 81
5 TICHÁ Lucie GCCSH 17,0 18 46
6 ČERMÁKOVÁ Nikola GCCEL 9,1 17 28
7 ŠKARDOVÁ Tereza GCCHP 32,5 17 25
8 ČERMÁKOVÁ Natálie GCCEL 10,8 17 24
9 ANGEROVÁ Nikol GCKUH 7,5 17 23
Reklama
Banner