Česká golfová federace

Mládežnický žebříček ČGF - průběžný

Výsledky v kategoriích žebříčku

Poslední aktualizace: 01. 07. 2020 09:07
Dorostenci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 JAKUBČÍK Filip GCBRN +4,3 17 56,95
2 RÁŽA Filip GRGGC +4,5 18 56,73
3 TICHÝ Václav GCHOD +3,7 18 56,08
4 GROH Hynek GCHOD +3,8 18 56,00
5 STRÝČEK Kryštof GRGGC +3,7 18 55,50
6 BRIXI Gordan +4,1 18 55,39
7 MLÝNEK David GCHOD +2,7 17 55,18
8 PAVELKA Vojtěch BESGK +2,8 18 54,54
9 CHOI Junmin ALBGC +2,1 17 53,40
10 MELICHAR David GCHOD +2,1 18 53,18
Dorostenky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 NEBESKÁ Lenka GCAUS +3,4 18 54,59
2 BOHÁČOVÁ Tatiana BESGK +3,1 17 54,32
3 ANDRÝSOVÁ Anna GCBBR +2,8 17 54,21
4 SAINT GERMAIN Natálie GCHOD +2,9 17 54,19
5 VAHALOVÁ Agáta BESGK +3,2 18 54,12
6 CHLOSTOVÁ Tereza PGCGC +2,3 17 53,79
7 CSICSAYOVÁ Jana GCBBR +1,2 18 53,21
8 MARKOVÁ Michaela GCOLO +0,5 17 52,68
9 DIMITROVA Sofie GCKVA +0,8 17 52,19
10 KRÁSOVÁ Karolína PGCGC +1,2 18 52,15
Kadeti
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 HLAVÁČEK Dan GRGGC +3,2 16 55,70
2 BAČA Matěj BESGK +2,8 16 54,38
3 JELÍNEK Maxmilián PNCZE +2,5 15 53,06
4 TOMI David RGCML +1,8 16 52,14
5 STOULIL Nikolas GCHOD +0,8 16 51,88
6 TRNA Michael BESGK 0,6 16 50,21
7 FORMÁNEK Timotej GCHOD +1,1 15 49,86
8 PEČINKA Patrik GCMST 0,5 16 49,55
9 KESSLER Lukáš ALBGC 0,6 16 49,33
10 VINTER Patrik VTCGK 1,3 16 49,19
Kadetky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 VODIČKOVÁ Denisa BESGK +5,9 15 57,11
2 HURTOVÁ Klára BESGK +3,3 16 54,55
3 BUJÁKOVÁ Barbora GCUHR +2,3 16 53,41
4 SCHWARZOVÁ Tereza BESGK +0,3 15 52,48
5 KEDROŇOVÁ Veronika GCOLO +1,2 16 52,32
6 VÁCHOVÁ Lucie GCMST 0 15 51,32
7 HLINOMAZOVÁ Sofie GCBRN 0,9 15 49,57
8 SIONKOVÁ Klára ALBGC +0,8 15 49,18
9 NOVÁKOVÁ Nela GOLGC 2,1 16 48,11
10 KŘENKOVÁ Agáta GCAUS 0,3 15 48,08
Starší žáci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 JANDA Jakub GRGGC +0,9 14 50,84
2 BENČÍK Adam GCBRN 3,0 14 47,23
3 MUNK Tobias GCAUS 3,1 14 46,18
4 ZACH Matouš ALBGC 4,1 13 45,22
5 MAŘÍK Karel jun. GCKVA 4,4 14 44,38
6 ŠUSTEK Ondřej GCBRN 3,8 13 43,85
7 CHRAMOSTA Matěj GCHOD 5,4 13 43,71
8 KLÍMA Dennis BERGC 4,6 14 43,65
9 MRŇA Jan ALBGC 4,9 14 43,57
10 HOLEČEK Karel GCBBR 3,9 14 43,29
Starší žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 TARANTOVÁ Adéla GCERP +1,3 14 51,24
2 ŠAFAŘÍKOVÁ Justýna GCHKR 0,3 14 49,26
3 - 4 KOHOUTKOVÁ Annika ALBGC 2,7 13 46,50
3 - 4 BARCALOVÁ Miriam GCHOD 3,1 14 46,50
5 TICHÁNKOVÁ Eva GCOLO 2,5 14 46,33
6 TAUER Amálie GCMST 3,3 14 46,00
7 NAJMANOVÁ Tereza GCKUH 3,9 14 45,75
8 TRŮKOVÁ Viktorie GRGGC 2,0 13 45,52
9 LEBOVÁ Kristina PGCGC 4,3 13 44,07
10 CELLEROVÁ Anna GCKUH 5,6 13 41,78
Mladší žáci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 KLEIN Louis ALBGC 1,8 11 47,06
2 ŠVUB ML. Václav GCSVR 4,1 12 45,20
3 MIKL Hugo GCLKO 7,8 12 39,61
4 VOJTĚŠEK Mikuláš PGCOV 7,8 12 39,44
5 PLÁŠEK Štěpán GCAUS 8,5 11 38,50
6 DAĎA Patrik GCBER 11,4 12 34,60
7 BARTOŇ Tobiáš GCHOD 13,6 12 34,00
8 DOLEŽAL Ondřej GKTNV 13,0 11 32,92
9 BĚHAL Daniel GCBRN 14,8 12 32,07
10 ZIMERMAN ML. Martin GCPOD 14,2 11 31,47
Mladší žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 ČERNÁ Veronika SOGCC 6,5 12 41,53
2 BORŮVKOVÁ Sofie GKTNV 6,8 12 39,32
3 KNOBLOCHOVÁ Julie BERGC 12,4 12 34,44
4 VOHRALÍKOVÁ Kristýna GCHOD 11,5 12 32,80
5 KRATOCHVÍLOVÁ Timea GCPRH 15,0 12 31,44
6 VINKLEROVÁ Barbora GKTNV 13,1 12 27,56
7 KVĚTOŇOVÁ Kristýna GCMST 13,9 11 27,17
8 HELLEROVÁ Laura BESGK 17,2 12 26,94
9 SCHUBERTOVÁ Tereza PGCOV 17,3 12 25,44
10 KASZPER Nella BESGK 16,3 11 25,00
Započítávané turnaje
Název
Datum konání
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 ve spolupráci s U.S. Kids Golf 29. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 7.turnaj 28. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 ve spolupráci s U.S. Kids Golf 28. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR SEVEROVÝCHOD 2020 - START 9,00 HOD 27. 06. 2020
NÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR žáků a kadetů 2020 26. 06. 2020 - 28. 06. 2020
Wiesner-Hager Trophy 2020 - Czech PGA Tour 2020 26. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 6.turnaj 21. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 21. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 20. 06. 2020
1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 19. 06. 2020 - 21. 06. 2020
CZECH CLASSIC OPEN 2020 - PGA 17. 06. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Kravaře 16. 06. 2020
Morava Cup 2020 - Kravaře - VW mistrovská kategorie 16. 06. 2020
DTSV Severovýchod 2020 14. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 ve spolupráci s U.S. Kids Golf 14. 06. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 1. a 2. kolo - A (Západ) 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 1. a 2. kolo - B (Střed a Jih) 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 1. a 2. kolo - C (Severovýchod) 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 1. a 2. kolo - D (Morava) 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Velké Karlovice Horal 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Jezera 10. 06. 2020
Morava Cup 2020 - Jezera - VW mistrovská kategorie 10. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 5.turnaj 07. 06. 2020
REGIONÁLNÍ MORAVSKÁ TOUR MLÁDEŽE - Junior Challenge 07. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 07. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 4.turnaj 06. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 06. 06. 2020
Regionální Moravská Tour Mládeže - Junior Challenge 06. 06. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 06. 06. 2020
Grabmasters 04. 06. 2020 - 07. 06. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Austerlitz 04. 06. 2020
Morava Cup 2020 - Austerlitz - VW mistrovská kategorie 04. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 2.turnaj 31. 05. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 30. 05. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Šilheřovice 29. 05. 2020
Morava Cup 2020 - Šilheřovice - VW mistrovská kategorie 29. 05. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 3.turnaj 24. 05. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 24. 05. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Kostelec u Zlína 23. 05. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 17. 05. 2020
O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY - regionální soutěž družstev mládeže 12. 10. 2019
Tipsport Pohár Mistrů 2019 - 15. ročník 12. 10. 2019 - 13. 10. 2019
Regionální Moravská Tour Mládeže - Junior Challenge 06. 10. 2019
Portiva Golf Trophy - Grandfinále Moneta Czech PGA Tour 03. 10. 2019 - 05. 10. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 16.turnaj 29. 09. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 29. 09. 2019
RMTM ( Regionální Moravská Tour Mládeže ) - Junior Golf Kravaře Open 2019 28. 09. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 - POZOR - obj. trasa směr od Prahy- Rakovník-Jesenice. Skupina A,B - dopolední, C,D odpolední startovací časy!!! 28. 09. 2019
AUTOCONT President Masters Invitational 27. 09. 2019 - 29. 09. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 22. 09. 2019
5. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV - Masters 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 15.turnaj 15. 09. 2019
Regionální Moravská Tour mládeže - M.M. Silesia Junior Challenge 0-36 Hcp 08. 09. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 08. 09. 2019
4. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 06. 09. 2019 - 08. 09. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 14.turnaj 31. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 31. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 31. 08. 2019
RMTM 2019 - Memoriál Milana Moučky 29. 08. 2019
EXTRALIGA družstev mužů a žen 2019 - 5. kolo kvalifikace na rány + Play-off; Play-out 29. 08. 2019 - 01. 09. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 26. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Čeladná 26. 08. 2019 - 27. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Čeladná - pro potřeby mlád. žebříčku 26. 08. 2019 - 27. 08. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 13.turnaj 25. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 25. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 24. 08. 2019
Mistrovství ČR smíšených družstev žáků do 14 let - Memoriál Hanuše Goldscheidera 20. 08. 2019 - 22. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 19. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 18. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Skalica 18. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 17. 08. 2019
G Open 2019 16. 08. 2019 - 18. 08. 2019
Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů 13. 08. 2019 - 16. 08. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 12.turnaj 11. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 11. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Hukvaldy 11. 08. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 11.turnaj 08. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 08. 08. 2019
CZECH INTERNATIONAL AMATEUR CHAMPIONSHIP 2019 presented by Raiffeisenbank 07. 08. 2019 - 10. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 07. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Ostravice 06. 08. 2019 - 07. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 05. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 04. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 03. 08. 2019
4. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 02. 08. 2019 - 03. 08. 2019
WGM CZECH OPEN 2019 přihlášky na wogoma.cz 01. 08. 2019 - 04. 08. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 10.turnaj 31. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 31. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 29. 07. 2019
EXTRALIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. a 4. kolo 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019
1. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - ZÁPAD 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
1. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - VÝCHOD 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - A (Západ) 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - B (Střed a Jih) 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - C (Severovýchod) 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - D (Morava) 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 25. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Olomouc 25. 07. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev do 18 let – ZÁPAD 23. 07. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – ZÁPAD 23. 07. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev do 18 let – VÝCHOD 23. 07. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – VÝCHOD 23. 07. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 - start od 8:30 21. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kořenec 21. 07. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 9.turnaj 19. 07. 2019
Ropice Golf Trophy - turnaj Moneta Czech PGA Tour 2019 18. 07. 2019 - 19. 07. 2019
CZECH INTERNATIONAL JUNIOR AMATEUR CHAMPIONSHIP 2019 18. 07. 2019 - 20. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 17. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 15. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kaskáda Ž&K 15. 07. 2019 - 16. 07. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 3. a 4. kolo - D (Morava) 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 3. a 4. kolo - A (Západ) 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 3. a 4. kolo - B (Střed a Jih) 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 3. a 4. kolo - C (Severovýchod) 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019
3. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 12. 07. 2019 - 13. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Rožnov 10. 07. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 8.turnaj 09. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Ropice 09. 07. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 7.turnaj 08. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 (ve spolupráci s Czech Golf Production) 08. 07. 2019 - 09. 07. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 07. 07. 2019
3. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 03. 07. 2019 - 05. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Slavkov u Brna 02. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 01. 07. 2019
NÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR žáků a kadetů 2019 28. 06. 2019 - 30. 06. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 (Junior Trophy) 24. 06. 2019 - 25. 06. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 (Junior Trophy) - pro potřeby mlád. žebříčku 24. 06. 2019 - 25. 06. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 6.turnaj 23. 06. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 23. 06. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Jezera 23. 06. 2019
DTSV Severovýchod 2019 16. 06. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 16. 06. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 1. a 2. kolo - A (Západ) 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 1. a 2. kolo - B (Střed a Jih) 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 1. a 2. kolo - C (Severovýchod) 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 1. a 2. kolo - A (Západ) 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019
2. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 09. 06. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 08. 06. 2019
EXTRALIGA družstev mužů a žen 2019 - 1. a 2. kolo 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019
1. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 1. a 2. kolo - ZÁPAD 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019
1. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 1. a 2. kolo - VÝCHOD 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 1. a 2. kolo - B (Střed a Jih) 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 1. a 2. kolo - C (Severovýchod) 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019
2. LIGA družstev mužů 2019 - 1. a 2. kolo - D (Morava) 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 1. a 2. kolo - D (Morava) 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Horal 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 5.turnaj 02. 06. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 02. 06. 2019
REGIONÁLNÍ MORAVSKÁ TOUR MLÁDEŽE - Junior Challenge 02. 06. 2019
Czech PGA Strokeplay Championship - turnaj Moneta Czech PGA Tour 2019 02. 06. 2019 - 03. 06. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 4.turnaj 01. 06. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 01. 06. 2019
CZECH INTERNATIONAL MATCH PLAY CHAMPIONSHIP 2019 29. 05. 2019 - 02. 06. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 26. 05. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 26. 05. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kravaře 26. 05. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 19. 05. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 19. 05. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 3.turnaj 18. 05. 2019
2. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 18. 05. 2019 - 20. 05. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Skalica 18. 05. 2019
Czech Fund PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy - zahajovací turnaj Moneta Czech PGA Tour 2019 16. 05. 2019 - 17. 05. 2019
Mezinárodní mistrovství ČR středoškolských družstev 14. 05. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 12. 05. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Šilheřovice 12. 05. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – VÝCHOD A 11. 05. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – VÝCHOD B 11. 05. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – ZÁPAD B 11. 05. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – ZÁPAD A 11. 05. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 2.turnaj 08. 05. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 08. 05. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 08. 05. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kostelec u Zlína 08. 05. 2019
1. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019
IMG ACADEMY JUNIOR WORLD GOLF CHAMPIONSHIPS BY CALLAWAY 01. 05. 2019 - 03. 05. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 1.turnaj 28. 04. 2019
DĚTSKÁ TOUR SEVEROVÝCHOD 2019 28. 04. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 28. 04. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Ostravice 28. 04. 2019
1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 26. 04. 2019 - 28. 04. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019, POZOR V JESENICI OBJÍŽĎKA 21. 04. 2019
Regionální Moravská Tour Mládeže - Junior Challenge 20. 04. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 19. 04. 2019
Faldo Series Czech Championship 2019 18. 04. 2019 - 20. 04. 2019
Grabmasters 11. 04. 2019 - 14. 04. 2019
Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP