Česká golfová federace

Soutěže jednotlivců

Soutěže jednotlivců 2021

Soutěže jednotlivců 2021

Mistrovské soutěže

 

Soutěž Kategorie Datum Hřiště Odkaz Vítězové
Mezinárodní mistrovství ČR na rány Muži a ženy 4.-7.8. Kunětická Hora CIAC2021 Filip Jakubčík
Hana Ryšková
Mezinárodní mistrovství ČR na jamky Muži a ženy 27.-30.5. Plzeň Dýšina CIMPC2021 Agáta Křenková
Nevill Ruiter (NED)
Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců a juniorů Dorostenci a junioři (U18,U21) 15.-17.7. Brno Kaskáda CIJAC2021 B18 - Filip Jakubčík
G18 - Alexandra Šulíková (SVK)
B21 - Vojtěch Pavelka
G21 - Agáta Vahalová
Národní mistrovství ČR žáků a kadetů Žáci a kadeti (U14,U16) 30.6.-2.7. Mstětice Turnaj B14 - Václav Švub ml.
G14 - Ester Otiepková
B16 - Jakub Hejlek
G16 - Denisa Vodičková
Mezinárodní mistrovství ČR Mid-amatérů Mid (25+) 15.-17.7. Praha Černý Most CIMAC2021 Dominik Pavouček
Silvie Dittertová
Mezinárodní mistrovství ČR seniorů Senioři (50+,65+) 10.-12.8. Karlovy Vary CISAC2021 M50+ - Andrew Bruce (LUX)
L50+ - Martina Fulínová
M65+ - Ulf Bergstrand (SWE)
L65+ - Chris Utermarck (GER)

 

Turnajové série

 

Soutěž Kategorie Datum Hřiště Odkaz Vítězové
Czech Open Golf Tour Společná profesionálové a amatéři muži 25.-27.6.
3.-5.9.
Brno Kaskáda
Karlštejn
COGT2021 Aleš Kořínek
Jakub Bareš
Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour Muži a ženy 23.-25.4.
7.-9.5.
18.-20.6.
27.-29.8.
Zbraslav
Kunětická Hora
Sokolov
Čeladná
CGAT2021 Timotej Formánek
Denisa Vodičková
Národní Golfová Tour Mládeže Žáci a kadeti (U14,U16) 24.-25.4.
8.-9.5.
26.-27.6.
28.-29.8.
25.-26.9.
Beřovice
Česká Lípa
Plzeň Dýšina
Šilheřovice
Darovanský dvůr
NGTM2021 B14 - Ondřej Šustek
G14 - Viktorie Trůková
B16 - Petr Pololáník
G16 - Amálie Tauer
GPA Czech Mid & Senior Tour Mid (25+)
Senioři (50+)
5.-6.6
14.-15.6.
24.-25.7.
23.-24.8.
25.-26.9.
Hluboká
Černý Most
Ostravice
Karlštejn
Kácov
CMST2021 M25+ - Ondřej Melichar
L25+ - Silvie Dittertová
M50+ - Radek Kohout
L50+ - Michaela Šimková
Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP