Česká golfová federace

Výsledky hráčů v zahraničí

Evropa

Evropa

Výsledky reprezentantů - Evropa 2020

Na této stránce budou postupně doplňovány výsledky našich reprezentantů v evropských soutežích.

 

30.7.-2.8.2020 / Austrian International Amateur / GC Linz-St.Florian / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Gabriela Roberta Vítů 74 / 71 / 73 / 75 +5 T8 ženy
Natálie Saint Germain 69 / 72 / 78 / 75 +6 T11 ženy
Kamila Handrychová 77 / 83 / 82 - MC ženy
David Melichar 73 / 71 / 72 / 74 +2 T27 muži
David Benák 68 / 73 / 78 / 76 +7 T48 muži
Jan Berger 71 / 76 / 68 / 85 +12 59 muži
David Mlýnek 75 / 77 / 73 - MC muži
Jiří Vik 78 / 77 / 77 - MC muži
Jakub Šlapal 81 / 76 - MC muži
Adam Balatka 78 / 79 - MC muži

 

28.-31.7.2020 / Slovak International Match Play Amateur Champ. / Grafobal Group GR Skalica / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Tereza Fialová 80 / 80 +16 12 postup do jamkové části - vyřazena ve čtvrtfinále
Daniella Elisabeth Sutor 87 / 83 +26 15 postup do jamkové části - vyřazena v osmifinále
Milan Kotrba 79 / 75 +10 16 postup do jamkové části - vyřazen v osmifinále
Tomáš Nepala 80 / 75 +11 17 postup do jamkové části - vyřazen v 1.kole
Jan Pololáník 80 / 76 +12 T18 postup do jamkové části - vyřazen v osmifinále

 

28.-30.7.2020 / SLR Academy Invitational / GC St.Leon-Rot, Germany / Par 74

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jana Melichová 69 / 69 / 69 -15 1 ženy
Sára Kousková 72 / 73 / 69 -8 T6 ženy
Tereza Melecká 73 / 73 / 69 -7 T8 ženy
Lenka Nebeská 78 / 77 / 74 +7 T49 ženy
Agáta Vahalová 76 / 72 / 81 +7 T49 ženy
Petr Hrubý 70 / 65 / 72 -15 3 muži
Hynek Groh 71 / 71 / 71 -9 T11 muži
Filip Ráža 75 / 73 / 66 -8 T15 muži
Petr Janík 76 / 71 / 69 -6 T24 muži
Václav Tichý 75 / 73 / 71 -3 T36 muži
Dan Hlaváček 78 / 76 / 72 +4 54 muži

 

22.-25.7.2020 / GTGA Invitational / Berliner Golfclub Stolper Heide, Germany / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Petr Hrubý 71 / 70 / 75 - MC  
Petr Janík 73 / 70 / 77 - MC  
Elisabeth Křenovská 75 / 79 / 82 - MC  

 

21.-24.7.2020 / GJGT Leipzig Open / Golf & Country Club Leipzig, Germany / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jakub Šlapal 79 / 78 / 76 / 77 +22 T10  

 

21.-23.7.2020 / Kram Junior Open / Toya Golf & Country Club, Poland / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Timotej Formánek 71 / 74 / 67 -4 1  
Nikolas Stoulil 75 / 74 / 76 +9 T8  
Filip Lanč 76 / 94 / 73 +27 T32  

 

17.-19.7.2020 / Austrian Girls and Boys / Colony Club Gutenhof / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Pavel Vinkler 104 / 107 +65 9 Boys U10
Sofie Borůvková 81 / 86 / 83 +31 1 Girls U12
Timea Kratochvílová 87 / 92 / 90 +50 5 Girls U12
Barbora Vinklerová 92 / 101 - MC Girls U12
Václav Švub 73 / 83 / 81 +18 2 Boys U12
Mikuláš Vojtěšek 78 / 82 / 85 +26 3 Boys U12
Amálie Tauer 85 / 86 / 81 +33 T4 Girls U14
Julie Borůvková 89 / 90 - MC Girls U14
Matouš Zach 82 / 75 / 74 +12 2 Boys U14
Petr Pololáník 86 / 80 / 78 +25 T20 Boys U16
David Heidler 92 / 91 - MC Boys U21

 

3.-5.7.2020 / Int. Österreichische Amateurmeisterschaft Senioren / GC Schloss Schönborn / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jaroslav Sedlář 83 / 79 / 85 +28 T33  
Tomáš Růžička 79 / 84 / 91 +35 56  
Martin Holub 84 / 87 - MC  

 

26.-28.6.2020 / Slovenian International Junior Championship / GC Arboretum / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Alex Boháč 76 / 70 / 73 +6 7 2. místo U18 Boys
Chris Boháč 71 / 76 / 76 +10 T11  
Vojtěch Pavelka 75 / 79 / 73 +14 T15  
Jaroslav Bareš 79 / 75 / 76 +17 T22  
Šimon Mládek 81 / 79 / 79 +26 T39  
Agáta Vahalová 73 / 73 / 76 +9 2 1. místo U18 Girls
Lenka Nebeská 76 / 78 / 77 +18 T4 3. místo U18 Girls

 

22.-24.6.2020 / Slovak Senior Amateur Championship / Sedin Golf Resort / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
David Krajný 85 / 81 / 76 +23 2  
Tomáš Růžička 87 / 85 / 87 +40 9  

 

16.-19.6.2020 / Slovak Amateur Championship / Sedin Golf Resort / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jan Pololáník 84 / 77 / 78 / 79 +26 24 Men
Patrik Vinter 79 / 83 / 82 / 87 +39 T34 Men
Petr Pololáník 87 / 77 / 85 / 87 +44 40 Men
Klaudie Jane Kárníková 90 / 84 / 83 / 84 +49 15 Ladies

 

26.2.-1.3.2020 / Copa S.M. EL REY 2020 / Real Club Sevilla Golf, Spain / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Matyáš Zapletal 73 / 70 -1 T14 vyřazen v 1. kole jamkové části
David Mlýnek 84 / 76 +16 MC  

 

14.-16.2.2020 / Atlantic Youth Trophy 2020 / Penha Longa Golf Resort, Sintra, Portugal / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Dan Hlaváček 76 / 72 / 75 +7 8 Boys
Adam Bruzl 79 / 78 / 79 +20 T28 Boys
Vlastimil Miler 80 / 80 / 84 +28 T40 Boys
Klaudie Jane Kárníková 86 / 85 / 77 +32 8 Girls

 

9.-11.2.2020 / Portuguese Intercollegiate Open 2020 / Penha Longa Golf Resort, Sintra, Portugal / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Adam Bruzl 82 / 79 / 76 +21 31 Boys
Vlastimil Miler 77 / 81 / 88 +30 T46 Boys
Klaudie Jane Kárníková 82 / 79 / 79 +24 5 Girls

 

9.-12.1.2020 / Copa Andalucía / Real Club de Golf Guadalmina, Spain / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Matyáš Zapletal 66 / 72 / 73 / 69 -8 T9  
Kryštof Strýček 73 / 69 / 76 / 69 -1 T29  
Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP