Česká golfová federace

Aktuality

Středoškolský pohár družstev a jednotlivců

Středoškolský pohár družstev a jednotlivců

Tomáš Přikryl, Čtvrtek 7. září 2023

V pražské Vinoři se na konci září odehraje již 17. ročník středoškolského poháru družstev a jednotlivců. Hráči se mohou registrovat v rámci školního družstva, ale také se mohou přihlásit jednotlivci do individuální soutěže. Uzavírka přihlášek je 20. září.

Promotérská společnost INGOLF zve hráče golfu, aby reprezentovali svoji školu v soutěži družstev, ale od roku 2021 i v soutěži jednotlivců. Do soutěže se mohou přihlásit studenti ve věku od 10 do 19 let, kteří jsou žáky střední školy v denním studiu, osmiletého gymnázia nebo druhého stupně základních škol a kteří mají zároveň aktivní členství v golfovém klubu (tedy aktivní HCP). Mistrovství je určeno pro tříčlenná družstva, minimální složení je však dvoučlenné.

Turnaj ART ECON STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR 2023 se hraje na 18 jamek systémem na rány bez vyrovnání se dvěma nejlepšími započítávanými výsledky pro družstvo na každé jamce. Individuální soutěž s důrazem na reprezentaci školy se hraje na rány jednotlivců. Členové družstev se soutěže jednotlivců účastní automaticky, odevzdají-li skórkartu s platným skóre na rány.

Autory středoškolského poháru jsou Dana Čapková a Alan Babický. Spoluorganizátorem je Česká golfová federace pod záštitou Českého olympijského výboru a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. V letošním roce se turnaj odehraje 25. září na hřišti Prague City Golf Vinoř.

Uzávěrka přihlášek je 20. září 2023 v 17:00. Veškeré informace mohou zájemci směrovat na e-mail promotérské společnosti turnaj@ingolf.cz, popřípadě další informace sledovat na sociální síti Facebook zde, kde naleznete také přihlášku do turnaje.

Foto: Středoškolský pohár / INGOLF

Datum: Čtvrtek 7. září 2023
Všechny články autora

Související články

Národní mistrovství ČR žáků a kadetů očima vítěze ...
Národní mistrovství ČR žáků a kadetů očima vítěze ...

21.11.2023 | Většina mládežnických hráčů má vedle vítězství v turnaji také za cíl vstoupit do světového amatérského žebříčku WAGR. Filip Lukáš si tento úkol splnil na NMČR žáků a kadetů. Jak prožíval chvíle na hřišti? Pojďte se společně s ním vrátit do červencového turnaje na hřišti Kunětická Hora.

Regionální Moravská Tour Mládeže – Region D
Regionální Moravská Tour Mládeže – Region D

17.11.2023 | Regionální Moravská Tour Mládeže (RMTM) vstupovala do nového ročníku 2023 po ukončení spolupráce s dlouholetým promotérem turnajů. Počáteční obavy se nenaplnily, letošní RMTM přinesla sérii 24 atraktivních turnajů na nejlepších moravských hřištích a také nového partnera pro novou vloženou minisérii...

Regionální Dětská Tour Severovýchod - REGION C
Regionální Dětská Tour Severovýchod - REGION C

10.11.2023 | Dětská Tour Severovýchod (DTSV) vstoupila letošním ročníkem do třetí dekády své existence posílena změnami. Hlavní dětská a mládežnická soutěž pro nově definovaný REGION C nabídla větší počet hřišť, atraktivnější turnajový kalendář a zaznamenala nárůst hráčského startovního pole.

Regionální soutěže – Regionální Tour Mládeže Regionu ...
Regionální soutěže – Regionální Tour Mládeže Regionu ...

03.11.2023 | V roce 2023 proběhl již 14. ročník Regionální Tour Mládeže Regionu B. Reorganizace regionů se nejvíce dotkla právě této mládežnické série. Přišla o více než 10 hřišť, i tak mladým hráčům nabídla možnost odehrát srovnatelný počet turnajů a kol jako minulé roky.

Regionální soutěže – Dětská Tour Západ A
Regionální soutěže – Dětská Tour Západ A

27.10.2023 | Regionálními soutěžemi mládeže rozvíjí Česká golfová federace odspodu a od útlého věku hráčskou základnu v ČR. V roce 2023 přišla ČGF se změnou regionálního uspořádání a s pozitivními novinkami vstoupily do sezony čtyři regionální mládežnické okruhy. Dětská Tour Západ A vyhlásila v září své vítěze.

Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let ovládl ...
Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let ovládl ...

24.09.2023 | Poslední letošní finále družstev se odehrálo na hřišti Svobodné Hamry. Na Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let zvítězili hráči z Albatross Golf Clubu Praha, kteří si ve finálovém boji poradili se zástupci RGA Greensgate.

Finále Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let ...
Finále Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let ...

21.09.2023 | Předposlední záříjový víkend se odehraje další z vrcholů týmových soutěží vypsaných Českou golfovou federací. Na programu je finále Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let, které od 22.-24. září hostí Golf & Country Club Svobodné Hamry na Vysočině. ...

Národní golfová tour mládeže 2023 zná své vítěze
Národní golfová tour mládeže 2023 zná své vítěze

18.09.2023 | Povedené Masters nejvyšší mládežnické túry ukázalo na kvalitu nastupující generace. Národní golfovou tour mládeže za rok 2023 ovládli Mikuláš Vojtěšek a Anna Ludvová v kategoriích do 16 let. Nejlepší žákyní je Tereza Kamradková a v kategorii žáci Martin Zimerman.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde