Česká golfová federace

Aktuality

Fanshop národního týmu – Czechia Golf

Fanshop národního týmu – Czechia Golf

Tomáš Přikryl, Úterý 8. srpna 2023

Česká golfová federace uvádí ve spolupráci se značkou Tony Trevis fanshop pro fanoušky českého golfu. Reprezentační oblečení českého týmu je nyní dostupné všem sportovním nadšencům pod značkou Czechia Golf .

Již několik let se reprezentační oblečení českého národní týmu dostalo do hledáčku sportovních fanoušků, zejména pak těch, kteří sami hrají golf. Sportovní úsek často reagoval na dotazy, zda je možné zakoupit oblečení Czech Golf Teamu, pod kterým se prezentuje česká reprezentace od roku 2019. Premiéru pod novým modernizovaným reprezentačním logem si český tým odbyl na čtyřech Mistrovstvích Evropy družstev – dívek, chlapců, žen a mužů. Sportovní ředitel Petr Šavrda vzpomíná: „Již na prvním turnaji žen v Itálii za námi chodily hráčky jiných zemí, zda by si od nás mohly trička koupit na památku. Došlo dokonce ke kuriózní situaci, kdy si hráčky jednoho týmu chtěly po vzoru jiných sportů s námi vyměnit své dresy.“

Oblečení pro český tým dodává již od roku 2018 česká značka Tony Trevis. „V roce 2018 jsme dostali od Tony Trevis první personalizovanou nabídku. Trička se pro nás vyráběla přímo na zakázku, což byla pro nás velká změna. Do té doby jsme si museli vystačit výběrem z již existujících kolekcí jiných značek,“ popisuje začátky spolupráce Petr Šavrda. „Na začátku roku 2019 jsme českou vlajku s popisem Česká golfová federace nahradili modernějším logem Czech Golf Team a dnes je vidět, že jsme se trefili do vkusu nejen našim hráčům.“

Z loga Czech Golf Team totiž vychází nový brand, který je určen hlavně fanouškům o český golf. Czechia Golf není navíc náhodným názvem, ale vychází z rozhodnutí Českého olympijského výboru, který pod označením Czechia bude prezentovat českou výpravu na Olympijských hrách v Paříži v příštím roce.

Česká golfová federace tak vyslyšela přání svých fanoušků. Ve fanshopu, který pro ČGF zajišťuje na svých internetových stránkách firma MODA SPORT, s.r.o., pod hlavičkou značky Tony Trevis, je možnost zakoupit tři barevná provedení pánských a dámských triček a také mikinu v národních barvách. Mimo textilní produkty fanshop nabízí také golfové míčky s logem Czechia Golf a z dřívější doby i thermo láhev s logem ČGF.

Veškeré produkty budou vystaveny ve stánku České golfové federace na turnaji D+D Real Czech Masters, který se uskuteční na konci srpna na hřišti Albatross Golf Resort. Bude se však jednat pouze o neprodejní výstavu zboží. Jediný způsob, jak zakoupit jednotlivé produkty, je na e-shopu zde.

Datum: Úterý 8. srpna 2023
Všechny články autora

Související články

European Boys’ Team Championship 2025 bude hostit ...
European Boys’ Team Championship 2025 bude hostit ...

03.04.2024 | Radostná zpráva pro český golf přišla ze sídla Evropské golfové asociace (EGA). Po 7 letech a počtvrté v 46leté historii nejvýznamnější akce juniorských družstev v Evropě se její pořadatelství vrátí v roce 2025 do ČR. Mezi domácími resorty padla na výboru EGA už podruhé volba na brněnskou Kaskádu.

Přihlásit se do soutěží družstev lze jen do konce ...
Přihlásit se do soutěží družstev lze jen do konce ...

26.03.2024 | Soutěže družstev ČGF začnou o druhém květnovém víkendu, kdy startuje 1. a 2. liga družstev mužů a žen na Karlštejně a v Olomouci. Extraliga mužů a žen má své úvodní kvalifikační trojkolo na programu až na konci června v Telči. Novinkou sezóny je první ročník Czech Young Masters v srpnu na Ypsilonce.

Kurz maršálů golfových resortů 2024
Kurz maršálů golfových resortů 2024

25.03.2024 | Panorama Golf Resort přivítal 20. a 21. března 30 účastníků Kurzu maršálů golfových resortů s otevřenou náručí a nádherným jarním počasím. Česká Asociace Golfových Maršálů pořádala s podporou České golfové federace 15. kurz maršálů golfových resortů.

Konference ČGF schválila rozpočet pro rok 2024
Konference ČGF schválila rozpočet pro rok 2024

16.03.2024 | Již na tradičním místě, v pražském Wellness Hotelu Step, proběhla v sobotu 16. března konference České golfové federace. Delegáti rozhodli o rozpočtu pro rok 2024, který zahrnoval jak investici do nového IT systému nové generace, tak i návrat k marketingové podpoře golfu.

Kurz Trenér golfu ČGF III. třídy
Kurz Trenér golfu ČGF III. třídy

02.02.2024 | Česká golfová federace, CZECH GOLF CONSULTING s.r.o. a Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v ČR vypisují kurz Trenér golfu ČGF III. třídy. Vzdělávací kurz má podobu základního trenérského kurzu v rozsahu 40 hodin. Více informací naleznete v odkaze.

Premiéra Czech Young Masters bude na Ypsilonce
Premiéra Czech Young Masters bude na Ypsilonce

01.02.2024 | Zástupci regionů se na pondělní schůzi STK ČGF dohodli na modelu soutěží družstev mládeže. Do kalendáře přibyla nová soutěž pod názvem Czech Young Masters, kterou bude hostit liberecká Ypsilonka. Finále soutěží družstev do 14 a 18 let se odehrají na Kaskádě.

Turnajová sezóna 2024 je (téměř) připravena
Turnajová sezóna 2024 je (téměř) připravena

03.01.2024 | Na konci minulého roku byly na webu a v mobilní aplikaci ČGF publikovány oba kalendáře akcí ČGF na rok 2024. V případě kalendáře hlavních akcí to je čtvrtá pracovní verze, kalendář akcí mládeže byl publikován poprvé.

Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný nový rok
Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný nový rok

23.12.2023 | Na konci roku přichází ohlédnutí za uplynulou sezónou, bilancování cílů, splněných či nesplněných úkolů. Snad každý golfový hráč si vzpomene na svoji podařenou jamku, skvěle zahraný putt nebo jiný golfový zážitek. Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce a mnoho příjemných chvil na golfu v příštím roce.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde