Česká golfová federace

Aktuality

Fanshop národního týmu – Czechia Golf

Fanshop národního týmu – Czechia Golf

Tomáš Přikryl, Úterý 8. srpna 2023

Česká golfová federace uvádí ve spolupráci se značkou Tony Trevis fanshop pro fanoušky českého golfu. Reprezentační oblečení českého týmu je nyní dostupné všem sportovním nadšencům pod značkou Czechia Golf .

Již několik let se reprezentační oblečení českého národní týmu dostalo do hledáčku sportovních fanoušků, zejména pak těch, kteří sami hrají golf. Sportovní úsek často reagoval na dotazy, zda je možné zakoupit oblečení Czech Golf Teamu, pod kterým se prezentuje česká reprezentace od roku 2019. Premiéru pod novým modernizovaným reprezentačním logem si český tým odbyl na čtyřech Mistrovstvích Evropy družstev – dívek, chlapců, žen a mužů. Sportovní ředitel Petr Šavrda vzpomíná: „Již na prvním turnaji žen v Itálii za námi chodily hráčky jiných zemí, zda by si od nás mohly trička koupit na památku. Došlo dokonce ke kuriózní situaci, kdy si hráčky jednoho týmu chtěly po vzoru jiných sportů s námi vyměnit své dresy.“

Oblečení pro český tým dodává již od roku 2018 česká značka Tony Trevis. „V roce 2018 jsme dostali od Tony Trevis první personalizovanou nabídku. Trička se pro nás vyráběla přímo na zakázku, což byla pro nás velká změna. Do té doby jsme si museli vystačit výběrem z již existujících kolekcí jiných značek,“ popisuje začátky spolupráce Petr Šavrda. „Na začátku roku 2019 jsme českou vlajku s popisem Česká golfová federace nahradili modernějším logem Czech Golf Team a dnes je vidět, že jsme se trefili do vkusu nejen našim hráčům.“

Z loga Czech Golf Team totiž vychází nový brand, který je určen hlavně fanouškům o český golf. Czechia Golf není navíc náhodným názvem, ale vychází z rozhodnutí Českého olympijského výboru, který pod označením Czechia bude prezentovat českou výpravu na Olympijských hrách v Paříži v příštím roce.

Česká golfová federace tak vyslyšela přání svých fanoušků. Ve fanshopu, který pro ČGF zajišťuje na svých internetových stránkách firma MODA SPORT, s.r.o., pod hlavičkou značky Tony Trevis, je možnost zakoupit tři barevná provedení pánských a dámských triček a také mikinu v národních barvách. Mimo textilní produkty fanshop nabízí také golfové míčky s logem Czechia Golf a z dřívější doby i thermo láhev s logem ČGF.

Veškeré produkty budou vystaveny ve stánku České golfové federace na turnaji D+D Real Czech Masters, který se uskuteční na konci srpna na hřišti Albatross Golf Resort. Bude se však jednat pouze o neprodejní výstavu zboží. Jediný způsob, jak zakoupit jednotlivé produkty, je na e-shopu zde.

Datum: Úterý 8. srpna 2023
Všechny články autora

Související články

Martina Fulínová vstupuje v ČGF do čtvrté dekády
Martina Fulínová vstupuje v ČGF do čtvrté dekády

30.11.2023 | 1. prosince 1993 se tehdy třiadvacetiletá jamková mistryně České republiky Martina Dorníková (později provdaná Fulínová) stala první placenou zaměstnankyní České golfové federace. Začínala jako sekretář ČGF a asistentka Hanuše Goldscheidera. V sekretariátu působí již 30 let.

Sportovní manažerkou ČGF se stala Adéla Koukalová
Sportovní manažerkou ČGF se stala Adéla Koukalová

20.11.2023 | Na pozici sportovního manažera byla vybrána Adéla Koukalová. V její gesci bude zejména příprava tréninkových kempů v tuzemsku i v zahraničí, příprava reprezentačních akcí včetně komunikace s vrcholnými evropskými a světovými orgány. Převezme rozsáhlou agendu Tréninkového systému ČGF a reprezentace.

ČGF se stěhuje do Hostivaře
ČGF se stěhuje do Hostivaře

31.10.2023 | Česká golfová federace přestěhovala v říjnu 2019, po 25 letech působení v Erpet Golf Centru, své sídlo do kancelářské budovy Golden Office v Praze 4 v Braníku. Od letošního listopadu bude novým působištěm ČGF zázemí v Galerii Golf Hostivař.

Manažer Sportovního úseku STK ČGF
Manažer Sportovního úseku STK ČGF

15.09.2023 | Česká golfová federace hledá spolupracovníka na pozici Manažer Sportovního úseku STK ČGF. Zájemci se mohou přihlásit nejpozději do 30. září na mailovou adresu secretary@cgf.cz. Podmínkou je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu.

#ThankAGreenkeeper, #ThankASuper
#ThankAGreenkeeper, #ThankASuper

12.09.2023 | Česká golfová federace se připojuje k aktivitě, která má za cíl poděkovat všem greenkeeperům a superintendentům golfových hřišť. Ať jste golfisté, partneři, nebo máte jiné aktivity, které vás spojují s golfem, nezapomínejme na úsilí lidí, kteří připravují golfová hřiště ke hře.

Vývoj a provoz Informačního systému České golfové ...
Vývoj a provoz Informačního systému České golfové ...

11.09.2023 | Česká golfová federace vstupuje do nového projektu, který se bude zabývat vývojem nového informačního systému, který v současné době zajišťuje tzv. Technický server. Všichni zájemci, kteří mají zájem nahlédnout do zadávací dokumentace, se mohou registrovat do 25.

Portál Bav se golfem na nové digitální platformě ...
Portál Bav se golfem na nové digitální platformě ...

24.08.2023 | Cílem nové aktivity je změnit vnímání golfové hry a přivést nové hráče tam, kde se tento sport hraje, od driving range přes simulátory až po jednotlivá hřiště. R&A přichází s novou digitální platformou golf.golf. S platformou, která v České republice existuje již od roku 2018.

Memoriál Hanuše Goldscheidera po 23.
Memoriál Hanuše Goldscheidera po 23.

06.08.2023 | V roce 1993 se Hanuš Goldscheider stal prvním prezidentem České golfové federace. Ještě dříve, v roce 1990, byla z jeho iniciativy založena i PGA České republiky. V roce 2000 se stal členem Síně slávy ČGF. Od roku 2001 se pravidelně pořádá memoriál, který připomíná jeho význam pro český golf.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde