Česká golfová federace

Aktuality

Přípravná konference ČGF

Přípravná konference ČGF

Aleš Libecajt, Neděle 25. září 2022

V pátek 14. října 2022 se uskuteční Přípravná konference ČGF. Tradiční setkání prezidentů či jejich zástupců zahájí v pražském hotelu STEP, ve 14:00 hod. svým úvodním slovem prezident ČGF Vratislav Janda.

Na březnové „velké“ Konferenci ČGF dostal výbor ČGF dva důležité úkoly. První by se mohl jednoduše jmenovat „PR“. Podle Vratislava Jandy bylo v oblasti médií a marketingu odvedeno mnoho dobré a kvalitní práce, nyní je ale čas značku „Český golf“ vložit do rukou profesionálů. Delegátům konference se představí tři uchazeči o post „PR agentury ČGF“. Na plnění druhého úkolu se podílela 12ti členná pracovní skupina, která ze všech stran a úhlů pohledu analyzovala členské příspěvky. Bude předložena její závěrečná zpráva včetně návrhů na zlepšení postavení klubů, které působí na golfových hřištích.

V programu dále zazní zpráva o hospodaření a bude projednán rámcový návrh rozpočtu na rok 2023. Prostor dostane také dotační agentura, která odprezentuje dostupné dotační tituly vhodné zejména pro provozovatele golfových hřišť. V neposlední řadě zazní také zpráva volební komise k volbám členů Rozhodčí komise ČGF, které se uskuteční v březnu 2023. Pro případné zájemce o práci v tomto důležitém orgánu ČGF je zde ke stažení Kandidátní listina (nutno dodat k rukám generálního sekretáře nejpozději ve čtvrtek 6. října 2022 do 12:00 hod.). Další informace naleznete ve Stanovách ČGF, resp. Volebním řádu ČGF.

V obecné diskusi zazní informace z IT oblasti k připravovanému poptávkovému řízení na provozovatele serveru ČGF od roku 2026. Velkým tématem je rovněž návrh na reorganizaci regionálního uspořádání.

Věříme, že tématy nabitá Přípravná konference ČGF přiláká vysoký počet účastníků.

Datum: Neděle 25. září 2022
Všechny články autora

Související články

Reorganizace regionálního uspořádání ČGF
Reorganizace regionálního uspořádání ČGF

27.11.2022 | Velký projekt několika posledních let byl dokončen. Tak by se s trochou nadsázky dala označit snaha STK ČGF upravit regionální členění tak, aby čtyři územní celky byly co do počtu klubů, hřišť i hráčů co možná nejvyrovnanější.

EGA Konference v dějišti Ryder Cupu 2023
EGA Konference v dějišti Ryder Cupu 2023

26.11.2022 | Delegace ČGF ve složení prezident Vratislav Janda a generální sekretář Aleš Libecajt se zúčastnila Výroční konference Evropské golfové asociace (EGA) v italské metropoli.

Začínají schůze regionálních STK
Začínají schůze regionálních STK

25.11.2022 | Konec listopadu a začátek prosince je každoročně termínem, kdy se na čtyřech místech v republice konají schůze zástupců STK klubů příslušného regionu. Vedle zhodnocení právě končící sezóny a projednání regionálních návrhů pro sezónu příští, mají letošní setkání přívlastek volební.

Přípravná konference ČGF za velkého zájmu delegátů
Přípravná konference ČGF za velkého zájmu delegátů

15.10.2022 | Páteční přípravná konference se uskutečnila v pražském Hotelu Step za velkého zájmu delegátů, ale také pozvaných hostů. Na programu byla dvě důležitá témata: budoucí marketingová a komunikační strategie ČGF a také financování ČGF v roce 2023 a s ním související členské příspěvky.

Big Green Egg se stal oficiálním partnerem České ...
Big Green Egg se stal oficiálním partnerem České ...

06.04.2022 | Prémiový výrobce keramických grilů Big Green Egg se stal hrdým partnerem České golfové federace. Mají toho společného více než zelenou barvu. Jsou to hodnoty, zkušenosti a dovednosti. Partnerství naváže na aktivity v dalších zemích, Big Green Egg je například partnerem velkých turnajů v zahraničí.

Osobní stránka golfisty spuštěna
Osobní stránka golfisty spuštěna

24.03.2022 | Hned několik novinek v oblasti digitalizace připravuje pro rok 2022 Česká golfová federace. Aktuálně spouštíme „Osobní stránku golfisty“, kde může každý registrovaný golfista v některém z členských subjektů ČGF přistupovat ke svým datům.

Konference ČGF schválila rozpočet i změnu stanov
Konference ČGF schválila rozpočet i změnu stanov

19.03.2022 | Po osmi měsících se znovu sešli delegáti, aby se domluvili na dalším směřování České golfové federace. Na dnešní Konferenci ČGF v pražském Hotelu STEP si odsouhlasili mimo jiné rozpočet na letošní rok, změnu Stanov ČGF i změnu jednacího řádu konference.

Konference ČGF se vrací do březnového termínu
Konference ČGF se vrací do březnového termínu

18.03.2022 | Po dvouleté přestávce se vrací Konference České golfové federace do obvyklého březnového termínu. Před dvěma lety byla kvůli koronavirovým opatřením odložena do června, loni byla ze stejných okolností posunuta až do července. Letošní jednání se uskuteční už v sobotu.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP