Česká golfová federace

Aktuality

Přípravná konference ČGF

Přípravná konference ČGF

Aleš Libecajt, Neděle 25. září 2022

V pátek 14. října 2022 se uskuteční Přípravná konference ČGF. Tradiční setkání prezidentů či jejich zástupců zahájí v pražském hotelu STEP, ve 14:00 hod. svým úvodním slovem prezident ČGF Vratislav Janda.

Na březnové „velké“ Konferenci ČGF dostal výbor ČGF dva důležité úkoly. První by se mohl jednoduše jmenovat „PR“. Podle Vratislava Jandy bylo v oblasti médií a marketingu odvedeno mnoho dobré a kvalitní práce, nyní je ale čas značku „Český golf“ vložit do rukou profesionálů. Delegátům konference se představí tři uchazeči o post „PR agentury ČGF“. Na plnění druhého úkolu se podílela 12ti členná pracovní skupina, která ze všech stran a úhlů pohledu analyzovala členské příspěvky. Bude předložena její závěrečná zpráva včetně návrhů na zlepšení postavení klubů, které působí na golfových hřištích.

V programu dále zazní zpráva o hospodaření a bude projednán rámcový návrh rozpočtu na rok 2023. Prostor dostane také dotační agentura, která odprezentuje dostupné dotační tituly vhodné zejména pro provozovatele golfových hřišť. V neposlední řadě zazní také zpráva volební komise k volbám členů Rozhodčí komise ČGF, které se uskuteční v březnu 2023. Pro případné zájemce o práci v tomto důležitém orgánu ČGF je zde ke stažení Kandidátní listina (nutno dodat k rukám generálního sekretáře nejpozději ve čtvrtek 6. října 2022 do 12:00 hod.). Další informace naleznete ve Stanovách ČGF, resp. Volebním řádu ČGF.

V obecné diskusi zazní informace z IT oblasti k připravovanému poptávkovému řízení na provozovatele serveru ČGF od roku 2026. Velkým tématem je rovněž návrh na reorganizaci regionálního uspořádání.

Věříme, že tématy nabitá Přípravná konference ČGF přiláká vysoký počet účastníků.

Datum: Neděle 25. září 2022
Všechny články autora

Související články

Vyjádření výboru ČGF ke kauze JUNIOR GOLF
Vyjádření výboru ČGF ke kauze JUNIOR GOLF

09.02.2023 | Regionální STK Východ B (nově „D“) po sezóně 2022 ukončila spolupráci s JUNIOR GOLF, z.s., který dlouhodobě zajišťoval pro moravský region mládežnické golfové turnaje pod souhrnným názvem Morava Cup.

Kurzy pro rozhodčí golfu v roce 2023
Kurzy pro rozhodčí golfu v roce 2023

31.01.2023 | Na začátku roku 2023 vstoupila v platnost nová edice Pravidel golfu. Na rozdíl od „revoluční“ edice z roku 2019 je změn relativně minimálně, přesto je důležité, aby se s nimi bezmála 600 rozhodčích ČGF seznámilo a obnovilo si licenci na další čtyři roky.

Kurz rozvoje výkonnostních koučů
Kurz rozvoje výkonnostních koučů

29.01.2023 | Česká golfová federace připravila vzdělávací projekt pro golfové trenéry pod názvem „Kurz rozvoje výkonnostních koučů“ (CGF Performance Coach Development Course). Roční kurz pro vybrané trenéry má za cíl pozvednout úroveň tréninkové přípravy a koučinku napříč golfovými kluby v České republice.

STK ČGF schválila postupy B-týmů v ligových s ...
STK ČGF schválila postupy B-týmů v ligových s ...

25.01.2023 | Technický úsek STK ČGF na konci minulého týdne v rozšířeném jednání s regionálními zástupci rozhodl o podobě kvalifikací v soutěžích družstev mládeže v roce 2023 a také výrazně změnil hrací řád v soutěžích družstev mužů a žen.

Kurz maršálů golfových resortů
Kurz maršálů golfových resortů

19.01.2023 | Česká asociace golfových maršálů pořádá kurz maršálů golfových resortů, který se uskuteční v Panorama Golf Resortu v Kácově ve dnech 29. – 30. března 2023.

Hráčů v Česku opět přibylo.
Hráčů v Česku opět přibylo.

29.12.2022 | Již třetím rokem za sebou stoupá v České republice zájem o golf. Vyplývá to ze statistik České golfové federace za rok 2022. Celkem 52.730 registrovaných hráčů je nejvíce za poslední tři roky.

Reorganizace regionálního uspořádání ČGF
Reorganizace regionálního uspořádání ČGF

27.11.2022 | Velký projekt několika posledních let byl dokončen. Tak by se s trochou nadsázky dala označit snaha STK ČGF upravit regionální členění tak, aby čtyři územní celky byly co do počtu klubů, hřišť i hráčů co možná nejvyrovnanější.

EGA Konference v dějišti Ryder Cupu 2023
EGA Konference v dějišti Ryder Cupu 2023

26.11.2022 | Delegace ČGF ve složení prezident Vratislav Janda a generální sekretář Aleš Libecajt se zúčastnila Výroční konference Evropské golfové asociace (EGA) v italské metropoli.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde