Česká golfová federace

Aktuality

Kalendář turnajů mládeže byl zveřejněn

Kalendář turnajů mládeže byl zveřejněn

Jan Šonka, Sobota 1. ledna 2022

Premiérová verze Kalendáře akcí mládeže i aktualizovaná verze Kalendáře turnajů ČGF na letošní rok jsou k dispozici. Program mládežnických turnajů je znovu velmi bohatý, počínaje celorepublikovou NGTM přes národní šampionáty jednotlivců i družstev až po všechny čtyři regionální série.

Kalendář mládeže je hned ve své první verzi téměř kompletní, pouze některé regiony dolaďují poslední termíny a dějiště svých mládežnických soutěží.

Region Východ B mimo jiné znovu pořádá v rámci své Regionální Moravské Tour mládeže tři turnaje zařazené do světového amatérského žebříčku WAGR a nabízí tak mladým hráčům nové možnosti.

Regionální Tour mládeže Západ B nabídne tradičně celoroční týmovou soutěž Pohár klubové mládeže, která se řadí k velmi oblíbeným týmovým akcím. Své zastávky série nabídne v mnoha resortech, nicméně za zmínku stojí začátek prázdnin, kdy hráči budou moci navštívit v krátkém sledu hřiště jako Karlštejn, Albatross, Beroun, Pyšely a Kácov.

Region Východ A se svou Dětskou Tour Severovýchod drží tradičních propozic a nabídne turnaje na východočeských hřištích pro hráče až do 26 let.  

V regionu Západ A, zahrnující západ a jih Čech, se letos budeme těšit také na týmové soutěže v rámci Dětské Tour Západ A.

Kalendář akcí mládeže ČGF 2022

Kalendář turnajů ČGF 2022

 

FOTO Víťa Štrouf

Autor: Jan Šonka 
Datum: Sobota 1. ledna 2022
Všechny články autora

Související články

2. NGTM – skvělé představení našich nadějí na ...
2. NGTM – skvělé představení našich nadějí na ...

22.05.2022 | Česká Lípa byla v sobotu 21. a neděli 22. května hostitelem druhého turnaje Národní Golfové Tour mládeže. Ti nejlepší ze 140 žáků a kadetů se na severu Čech opravdu vytáhli. Cenná vítězství slaví žáci Štěpán Plášek a Julie Oplatková, kadeti David Calder a Justýna Šafaříková.

NGTM: Česká Lípa (skoro) do roka a do dne
NGTM: Česká Lípa (skoro) do roka a do dne

19.05.2022 | Druhá nejdůležitější individuální túra ČGF – Národní Golfová Tour Mládeže – pokračuje v sobotu 21. a neděli 22. května turnajem v České Lípě. Na sever Čech přijede po roce znovu skvělá konkurence téměř 150 žáků a kadetů, aby tu bojovali o turnajové vavříny i o vylepšení svých žebříčkových pozic.

Beroun: vydařená premiéra Národní Golfové Tour ...
Beroun: vydařená premiéra Národní Golfové Tour ...

08.05.2022 | Více než 140 žáků a kadetů z celé České republiky bojovalo v sobotu 7. a neděli 8. května o vavříny v prvním turnaji oblíbené Národní Golfové Tour Mládeže ve středočeském Berouně.

Jako první hřiště v Berouně prověří žáci a kadeti
Jako první hřiště v Berouně prověří žáci a kadeti

06.05.2022 | Den po zahájení prvního letošního turnaje ČGF pro muže a ženy na Kaskádě začne v sobotu 7. května i první národní turnaj pro žáky a kadety. Prestižní Národní Golfová Tour Mládeže startuje v Berouně. Do západních Čech přilákala více než 140 našich nadějí do 14 a 16 let.

Mladé pušky vystřelí poprvé v Berouně
Mladé pušky vystřelí poprvé v Berouně

28.04.2022 | Tradiční Národní Golfová Tour Mládeže na své první letošní zastávce zavítá do Berouna. Turnajová sezóna pro nejlepší žáky a kadety začne na jednom z „pětihvězdičkových“ hřišť západně od Prahy už v sobotu 7. a neděli 8. května. ...

Češi vezou ze Slovinska zlato a stříbro
Češi vezou ze Slovinska zlato a stříbro

23.04.2022 | Dvě cenné medaile vezou ze Slovinska čeští mladí golfisté z 8. European Olympic Hopes Trophy ve Slovinsku. Chlapecký tým prohrál těsně souboj o zlato, dívky svoji soutěž naprosto ovládly.

Mladí reprezentanti na EOHT znovu jasně vyhrávali
Mladí reprezentanti na EOHT znovu jasně vyhrávali

22.04.2022 | Dvě výhry nad italskými soupeři se stejným výsledkem 3:0. Také druhý den přinesl českým družstvům na European Olympic Hopes Trophy radost a klid před závěrečným hracím dnem.

Češi na EOHT zvládli úvodní den bez ztráty
Češi na EOHT zvládli úvodní den bez ztráty

21.04.2022 | Velmi vydařený den mají za sebou mladé české výběry startující v soutěži European Olympic Hopes Trophy, která odstartovala ve Slovinsku. Chlapecký i dívčí tým vyhrály proti Maďarsku i Slovensku, navíc v součtu prohrály jediný z dvanácti zápasů.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP