Česká golfová federace

Aktuality

Na Mnichu odstartoval druhý turnaj NGTM

Na Mnichu odstartoval druhý turnaj NGTM

Klára Kuchařová, Pátek 3. července 2020

Prvním kolem byl dnes na Mnichu odstartován druhý turnaj Národní Golfové Tour Mládeže. V příjemném golfovém počasí zapisovali mladí hráči a hráčky výborné výsledky, nejlepší kolo za 70 (-3) zaznamenal kadet Jakub Dalibor Sutor.

Na Mnichu se během 2. Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV bojuje nejen o turnajový úspěch, ale také o body v sérii. Ve vedení jsou zatím favorité, ale skvělé výsledky byly k vidění také u dalších hráčů. Ve všech kategoriích jsou výsledky velmi těsné a dají se očekávat velké boje o stupně vítězů.

V kategorii mladších žáků se pod par hřiště dostal Štěpán Plášek se 72 ranami (-1), dvě rány zpět se po prvním kole drží Václav Švub (74). Na třetím místě přenocuje Mikuláš Vojtěšek se 79 ranami.

Napínavý souboj se očekává mezi mladšími žákyněmi - vedoucí Veronika Černá hrála 85 ran a o dvě rány více zapisovala dvojice Sofie Borůvková Julie Knoblochová (obě 87).

Stejné boje budou k vidění také u starších žáků. Matouš Zach je v čele turnaje se 75 údery, o druhé místo se se 76 ranami dělí Karel Holeček Dennisem Klímou.

V čele kategorie starších žákyň je favoritka Adéla Tarantová po kole za 76, ale cestu za vítězstvím ji budou komplikovat minimálně druhá Amálie Tauer (77) i třetí Viktorie Trůková (78).

Nejlepší výsledek dne zapisoval Jakub Dalibor Sutor se třemi ranami pod par (70), o druhé místo se v kategorii nejstarších chlapců dělí Jiří Látal Michal Talanda se 75 ranami.

V čele soutěže kadetek jsou Tereza Schwarzová Klárou Sionkovou (76). Třetí místo se 77 ranami pro dnešek patří Agátě Křenkové.

Výsledky - 1. kolo
Startovní listina - 2. kolo

FOTO Patrik Jeřicha

Datum: Pátek 3. července 2020
Všechny články autora

Související články

Mistry ČR smíšených družstev do 16 let se stali ...
Mistry ČR smíšených družstev do 16 let se stali ...

14.08.2020 | Napínavé souboje až do poslední jamky - tak vypadalo letošní finále Poháru klubů v Sokolově. Titul díky skvělým singlům získali hráči z Beskyd, poražení z Albatrossu si odvážejí stříbro. Třetí místo vybojovali hráči z Hodkoviček.

Čeští junioři vezou ze Slovenska pět medailí, ...
Čeští junioři vezou ze Slovenska pět medailí, ...

14.08.2020 | Další úspěšný ročník slovenské juniorky mají za sebou mladí čeští golfisté. V šesti kategoriích vybojovali celkem pět pódiových umístění, ve společné kategorii dívek pak získaly dělené druhé místo Karolína Stará a Agáta Vahalová.

O Pohár klubů se utkají Albatross a Beskydský ...
O Pohár klubů se utkají Albatross a Beskydský ...

13.08.2020 | Známe týmy, které budou hrát v pátek o titul mistra ČR smíšených družstev do 16 let. V dnešních bojích o finále Poháru klubů byli úspěšní hráči Albatross Golfu Clubu Praha a Beskydského Golfového Klubu. O bronz se utká Brno s Hodkovičkami.

Lídři z kvalifikace Poháru klubů prošli hladce ...
Lídři z kvalifikace Poháru klubů prošli hladce ...

12.08.2020 | Tři nejlepší týmy úterní kvalifikace na rány potvrdily svou roli lídrů a dnešními jamkovkami hladce prošly do semifinále. O finalistech MČR smíšených družstev mládeže do 16 let se ve čtvrtek rozhodne mezi Albatrossem a Hodkovičkami a mezi Ropicí a Brnem.

Pohár klubů v Sokolově odstartovali nejlépe hráči ...
Pohár klubů v Sokolově odstartovali nejlépe hráči ...

11.08.2020 | Jednokolovou kvalifikaci na rány na startu Poháru klubů zvládli nejlépe hráči Albatross Golf Clubu Praha. Nejlepší individuální výsledek zapisovali David Tomi a Denisa Vodičková (68). Od středy na mistrovství ČR družstev do 16 let začnou boje o medaile, hrát se bude již výhradně na jamky.

Startuje prestižní Pohár klubů, šampionát smíšených ...
Startuje prestižní Pohár klubů, šampionát smíšených ...

10.08.2020 | Čtyři dny týmové soudružnosti, v kterých obvykle nebývá nouze o překvapení. V úterý startuje v Sokolově Mistrovství smíšených družstev do 16 let – Pohár klubů. Na místě je šestnáct týmů, boje o medaile se uskuteční v pátek.

Známe finálové složení M ČR družstev do 16 let
Známe finálové složení M ČR družstev do 16 let

28.07.2020 | Dnešní zbývající turnaje v Darovanském Dvoře a Kravařích rozhodly o definitivním složení šestnáctičlenného finále Mistrovství ČR smíšených družstev do 16 let – Poháru klubů, které se bude hrát od 11. do 14. srpna v Sokolově.

Regionální kvalifikace týmů do 18 let na Zbraslavi: ...
Regionální kvalifikace týmů do 18 let na Zbraslavi: ...

28.07.2020 | Výsledky Regionální kvalifikace v soutěžích družstev chlapců a dívek do 18 let v Západu ČR na Zbraslavi se po rozhodnutí Technického úseku STK ČGF změnily. Důvodem je, že Albatross GC Praha do obou dorosteneckých týmových soutěží postavil více hostujících hráčů a hráček, než povoluje Hrací řád ČGF.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP