Česká golfová federace

Česká golfová federace

Elektronická členská karta

Elektronická členská karta

  • „Přední strana“ karty nabízí informace o Vašem domovském členství a aktuální hendikep. Zobrazený QR kód lze ikonou vlevo nahoře přepnout na čárový kód. Oba kódy obsahují stejný údaj, který je shodný s údajem na magnetickém proužku plastové členské karty.
  • Pokud máte víc než jedno členství, zobrazí se v pravém horním roku ikona (tři tečky), kterou kartu virtuálně otočíte. Na „zadní straně“ jsou k dispozici informace o členství ve všech Vašich dalších (nedomovských) klubech.
  • Poklepáním na jakékoli z nich, se informace zobrazí na „přední straně“ karty.
  • Pokud nemáte platné domovské členství, karta Vás upozorní. Situaci pak musíte vyřešit s klubem, který má být Vaším domovským.

Plastová členská karta ČGF je jednoznačně nejčastěji používána k výdeji předplacených míčů z podavače na driving range. I když jsou údaje v QR resp. čárovém kódu totožné se záznamem na magnetickém proužku plastové členské karty, nelze předpokládat, že by ihned, všude a vše fungovalo pouhým přiložením displaye ke čtečce podavače. V mnoha případech bohužel nejsou osazeny takové čtečky, které by tuto technologii podporovaly.

Pokračujte dále na historii HCP

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP