NHGNHG
NHG
Reklama
English

Příprava

Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny

V souladu s Tréninkovým systémem ČGF (více detailů ZDE) jsou pro rok 2018 definovány následující týmy

Historické složení týmů v předchozích leteh najdete v archivu.

 

Národní tréninkové skupiny ČGF

 

Czech Golf Team

Hráč/Hráčka Ročník Kritérium zařazení
Klára Spilková 1994 PRO
Filip Mrůzek 1991 PRO
Karolína Vlčková 1993 PRO 
Stanislav Matuš 1988 PRO
Šimon Zach 1996 1. místo WAGR
Jiří Zuska 1999 2. místo WAGR
Sára Kousková 1999 1. místo WAGR
Matyáš Zapletal 2000 Volná karta KVG
Kristýna Frýdlová 1997 2. místo WAGR
Hana Ryšková 1998  Volná karta KVG

 

Národní tým mužů a mladých profesionálů

Hráč Ročník Kritérium zařazení
Michal Pospíšil 1992 PRO
Jakub Pokorný 1995 PRO
Jakub Bareš 1994 Volná karta KVG
Nicolas Schellong 1999 4. místo WAGR
Petr Janík 1999 8. místo WAGR
Vojtěch Kostelka 1997 5. místo WAGR


Národní tým žen a mladých profesionálek

Hráčka Ročník Kritérium zařazení
 Jana Melichová  1997  4. místo WAGR
 Kateřina Vlašínová  1994  5. místo WAGR

   

Národní tým mladých hráček (do 18 let) 

Hráčka Ročník Kritérium zařazení
Patricie Macková 2001  6. místo WAGR
Gabriela Roberta Vítů  2001  4. místo CŽ žen 
Sarah Hricíková 2002 5. místo CŽ žen
Tereza Koželuhová 2000 2. místo MŽ dorost
Karolína Krásová  2002  5. místo MŽ kadetek 
Tereza Chlostová 2003  1. místo MŽ st. žákyň 
Magdaléna Červinková 2003  2.-3. místo MŽ st. žákyň 
Sofie Dimitrová 2003  2.-3. místo MŽ st. žákyň 
Agáta Vahalová 2002 Volná karta KVG

 

Národní tým mladých hráčů (do 18 let)

Hráč Ročník Kritérium zařazení
Václav Tichý 2002 5. místo CŽ mužů
Petr Hrubý 2001  7. místo CŽ mužů
David Siwy 2000  5. místo MŽ dorostenců
Filip Ráža  2002  3. místo MŽ kadetů 
Hynek Groh 2002  4. místo MŽ kadetů 
Filip Jakubčík 2003 1. místo MŽ st. žáků 
Matěj Bača 2004 2. místo MŽ st. žáků 
Lukáš Janda  2003  3. místo MŽ st. žáků  

 

 

Regionální tréninkové skupiny ČGF

 

RTS Západ A 

Hráč/Hráčka Ročník HCP Kritérium zařazení
 Dan Hlaváček 2004    3,6  5. místo st. žáci 
 Matyáš Heřta 2003    4,2  6. místo st. žáci 
 David Tomi 2004   8,1  Volná karta regionu 
 Robert Uždil 2004  10,8  Volná karta regionu 
 Ella Rintová 2004    2,4  5. místo st. žákyně 
 Kamila Handrychová  2003   3,4  7. místo st. žákyně 
 Nela Martináková 2003    3,8  Volná karta regionu 
 Sára Dimitrová 2003    6,4 Volná karta regionu 
 Jakub Janda 2006    6,5  1. místo ml. žáci 
 Matěj Grim 2006  17,0 26. místo ml. žáci 
 Matěj Mňahončák 2007  22,0  Volná karta regionu  
 Karel Mařík 2006 19,9  Volná karta regionu  
 Miriam Barcalová 2006  12,9  12. místo ml. žákyně 
 Sára Podkonická 2005  15,2  Volná karta regionu  
 Viktorie Trůková 2007  14,4  Volná karta regionu  

 

RTS Západ B 

Hráč/Hráčka Ročník HCP Kritérium zařazení
 Nikolas Stoulil 2004     4,2 8. místo st. žáci
 David Mlýnek 2003   4,5      9. místo st. žáci 
 Lukáš Kessler 2004    4,4  Volná karta regionu  
 Patrik Pečinka 2004    5,7   Volná karta regionu  
 Natálie Saint Germain  2003   4,9  12. místo st. žákyně 
 Anna Andrýsová 2003    4,3  13. místo st. žákyně 
 Adam Popper 2005    7,9   3. místo ml. žáci 
 Timotej Formánek 2005    9,4  5. místo ml. žáci 
 Matouš Zach 2007  10,8  Volná karta regionu  
 Dennis Klíma 2006  10,2  Volná karta regionu  
 Lucie Váchová 2005    4,6  3. místo ml. žákyně 
 Adéla Tarantová 2006    6,9  4. místo ml. žákyně 
 Klára Sionková 2005    8,1  Volná karta regionu  
 Ester Barcalová 2005  11,7   Volná karta regionu 
 Amelie Tauer 2006  15,9  Volná karta regionu  

 

RTS Východ A 

Hráč/Hráčka Ročník HCP Kritérium zařazení
 Chris Boháč 2003    3,9  4. místo st. žáci 
 Jaroslav Bareš  2003    3,9 7. místo st. žáci 
 Šimon Mládek 2003    4,8  Volná karta regionu  
 Alex Boháč 2003    6,8  Volná karta regionu  
 David Poláček 2003    6,2  Volná karta regionu  
 Martina Hála 2003   6,2 Volná karta regionu  
 Matěj Špreňar 2004  10,4 Volná karta regionu  
 Tatiana Boháčová 2003    3,1  6. místo st. žákyně 
 Kateřina Petrovová 2003    3,9  9. místo st. žákyně 
 Berenika Kucrová 2003    5,6 Volná karta regionu 
 Vanesa Skalická 2003    6,0   Volná karta regionu  
 Kristián Barvíř 2005  15,0    12. místo ml. žáci
 Jakub Hejlek 2005  13,1  15. místo ml. žáci 
 Justýna Šafaříková 2006    5,4  2. místo ml. žákyně 
 Tereza Najmanová 2006    9,1  5. místo ml. žákyně 

 

RTS Východ B 

Hráč/Hráčka Ročník HCP Kritérium zařazení
 Michael Trna  2004    4,4  10. místo st. žáci 
 Jan Šustek  2003    4,0  12. místo st. žáci
 Adam Bruzl  2003    4,4 Volná karta regionu  
 Michael Marková  2003     2,5  4. místo st. žákyně 
 Veronika Kedroňová  2004     4,2  10. místo st. žákyně  
 Klára Hurtová  2004     4,1  Volná karta regionu  
 Petr Pololáník  2005     9,5  4. místo ml. žáci 
 Matyáš David Rumplík  2005   12,5 6. místo ml. žáci 
 Ondřej Šustek   2007   13,9  Volná karta regionu  
 Jiří Ryška  2005   15,4  Volná karta regionu  
 Jiří Látal  2005   13,7  Volná karta regionu  
 Denisa Vodičková  2005     1,2  1. místo ml. žákyně 
 Tereza Schwarzová  2005    8,9 6. místo ml. žákyně
 Sofie Hlinomazová  2005  11,6  Volná karta regionu  
 Kateřina Mazochová  2005     9,5  Volná karta regionu  
 Eva Tichánková  2006  10,4 Volná karta regionu  

 

Reklama
CICCIC
CIC