Česká golfová federace

Příprava

Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny ČGF se dělí na Národní tréninkové skupiny a Regionální tréninkové skupiny. Tréninkový systém ČGF aktuálně čítá okolo 100 hráčů. V RTS je to zhruba 60, v NTS 40 hráčů (včetně profesionálních hráčů), kteří jsou vybíráni každoročně pomocí předem stanovených kritérií. Převážná část přípravy je soustředěna na zimní období, kdy vzniká největší prostor pro rozvoj a potřebné změny. K těmto účelům nejlépe slouží zahraniční kempy. Oblíbenou destinací ČGF je např. turecký Belek.

V sezóně je tréninková příprava hráčů omezena náročným turnajovým kalendářem, přesto se najde čas na několik krátkých víkendových setkání, která jsou vždy specificky zaměřena (např. krátká hra, hra do 100 m, kontrola vzdálenosti apod.). Program doplňují individuální setkání trenérů ČGF s hráči a jejich osobními trenéry za účelem konzultace a tvorby rozvojového plánu.

V souladu s Tréninkovým systémem ČGF (více detailů ZDE) jsou pro sezónu 2018/19 definovány následující týmy

 

NÁRODNÍ TRÉNINKOVÉ SKUPINY ČGF  2018/2019

 

CZECH GOLF TEAM   Ročník Kritérium zařazení
MUŽI    
Stanislav Matuš 1988 PRO
Filip Mrůzek 1991 PRO
Šimon Zach 1996 1. místo WAGR
Jiří Zuska 1999 2. místo WAGR
ŽENY    
Klára Spilková 1994 PRO
Karolína Vlčková 1993 PRO
Sára Kousková 1999 1. místo WAGR
Jana Melichová 1997 2. místo WAGR

 

NÁRODNÍ TÝM MUŽŮ A CHLAPCŮ DO 18 LET Ročník Kritérium zařazení
MUŽI    
Ondřej Lieser 1991 PRO
Michal Pospíšil 1992 PRO
Vojtěch Kostelka 1997 3. místo WAGR
Matyáš Zapletal 2000 6. místo WAGR
Ondřej Lisý 2000 2. místo na MŽ dorostu
Jakub Bareš 1994 volná karta ČGF
Petr Janík 1999 volná karta ČGF
     
CHLAPCI DO 18 LET    
Petr Hrubý 2001 4. místo WAGR
Filip Ráža 2002 8. místo WAGR
Václav Tichý 2002 3. místo na CŽ mužů
Gordan Brixi 2002 6. místo na CŽ mužů
Filip Jakubčík 2003 7. místo na CŽ mužů
Hynek Groh 2002 volná karta ČGF
Kryštof Strýček 2002 volná karta ČGF
Vojtěch Pavelka 2002 volná karta ČGF
Lukáš Janda 2003 volná karta ČGF
Matěj Bača 2004 volná karta ČGF
Dan Hlaváček 2004 volná karta ČGF
David Mlýnek 2003 volná karta ČGF

 

NÁRODNÍ TÝM ŽEN A DÍVEK DO 18 LET Ročník Kritérium zařazení
ŽENY    
Kateřina Vlašínová 1994 PRO
Kristýna Frýdlová 1997 5. místo WAGR
Tereza Koželuhová 2000 3. místo na MŽ dorostenek
Tereza Melecká 1998 volná karta ČGF
Hana Ryšková 1998 volná karta ČGF
Františka Luňáčková 1998 volná karta ČGF
Marie Luňáčková 1995 volná karta ČGF
     
DÍVKY DO 18 LET    
Sarah Hricíková 2002 4. místo WAGR
Gabriela Roberta Vítů 2001 6. místo WAGR
Patricie Macková 2001 2. místo na MŽ dorostenek
Agáta Vahalová 2002 2. místo na MŽ kadetek
Tereza Chlostová 2003 3. místo na MŽ kadetek
Karolína Krásová 2002 volná karta ČGF
Lenka Nebeská 2002 volná karta ČGF
Michaela Marková 2003 volná karta ČGF
Sofie Dimitrová 2003 volná karta ČGF
Denisa Vodičková 2005 volná karta ČGF
Natalie Saint Germain 2003 volná karta ČGF

   

 

 

REGIONÁLNÍ TRÉNINKOVÉ SKUPINY ČGF  2018/19

 

RTS Západ A Ročník Kritérium zařazení
 David Tomi 2004 7. místo st. žáci
 Jakub Mareš 2004 Volná karta regionu
 Ella Rintová 2004  2. místo st. žákyně 
 Ester Balcarová 2005 Volná karta regionu
 Jakub Janda 2006  1. místo ml. žáci 
 Matěj Grim 2006  Volná karta regionu 
 Matěj Mňahončák 2007  Volná karta regionu  
 Karel Mařík 2006 13. místo ml. žáci
 Adam Klaus 2006 Volná karta regionu
 Miriam Barcalová 2006  4. místo ml. žákyně 
 Viktorie Trůková 2007  7. místo ml. žákyně
 Kristina Lebová 2007 Volná karta regionu 
 Julie Borůvková 2006 Volná karta regionu 
 Adéla Hrdonková 2007 Volná karta regionu 

 

RTS Západ B Ročník Kritérium zařazení
 Nikolas Stoulil 2004   3. místo st. žáci
 Lukáš Kessler 2004  4. místo st. žáci 
 Patrik Pečinka 2004  Volná karta regionu  
 Adam Popper 2005  Volná karta regionu  
 Timotej Formánek 2005  Volná karta regionu
 Šimon Štantejský 2004 Volná karta regionu
 Matouš Zach 2007  5. místo ml. žáci 
 Dennis Klíma 2006  Volná karta regionu  
 Lucie Váchová 2005  5. místo ml. žákyně 
 Karel Holeček 2006 Volná karta regionu
 Adéla Tarantová 2006  2. místo ml. žákyně 
 Klára Sionková 2005  9. místo st. žákyně
 Amelie Tauer 2006  Volná karta regionu  
 Berenika Navrátilová 2005 Volná karta regionu
 Štěpánka Dušková 2006 Volná karta regionu

 

RTS Východ A Ročník Kritérium zařazení
 Matěj Špreňar 2004  Volná karta regionu  
 Jakub Hejlek 2005  13. místo ml. žáci 
 Matěj Basler 2004 Volná karta regionu
 Jan Beneš 2004 Volná karta regionu
 Jan Veber 2004 Volná karta regionu
 Matyáš Panchártek 2004 Volná karta regionu
 Matouš Havel 2004 Volná karta regionu
 Václav Švub ml. 2008 7. místo ml. žáci
 Filip Landsmann 2006 Volná karta regionu
 Denik Knap 2006 Volná karta regionu
 Tomáš Fašina 2007 Volná karta regionu
 Justýna Šafaříková 2006  1. místo ml. žákyně 
 Tereza Najmanová 2006  3. místo ml. žákyně 
 Kateřina Horáková 2006 Volná karta regionu
 Anna Cellerová 2007 Volná karta regionu

 

RTS Východ B Ročník Kritérium zařazení
 Patrik Vinter 2004 9. místo ml. žáci
 Jakub Sutor 2004 Volná karta regionu
 Veronika Kedroňová 2004  Volná karta regionu  
 Barbora Bujáková 2004 Volná karta regionu
 Michal Talanda 2004 Volná karta regionu
 Klára Hurtová 2004  3. místo ml. žákyně  
 Petr Pololáník 2005  10. místo ml. žáci 
 Matyáš Rumpík 2005  Volná karta regionu
 Ondřej Šustek  2007  8. místo ml. žáci 
 David Pavelka 2006 15. místo ml. žáci
 Jiří Látal 2005  Volná karta regionu  
 Tereza Schwarzová 2005 Volná karta regionu
 Sofie Hlinomazová 2005 Volná karta regionu  
 Kateřina Mazochová 2005  Volná karta regionu  
 Eva Tichánková 2006 6. místo ml. žákyně
 Veronika Černá 2008 14. místo ml. žákyně

 

Reklama
Banner
X Kluby Kluby Akční nabídky