AppApp
App
Reklama
English

Soutěže

Soutěže jednotlivců

Soutěže jednotlivců

Mistrovské soutěže jednotlivců

 

Soutěž Kategorie Datum Hřiště Odkaz Vítězové
Mezinárodní mistrovství ČR na rány Amatéři 9.–12.8. Kunětická Hora CIAC2017 Matyáš Zapletal
Kateřina Vlašínová
Mezinárodní mistrovství ČR na jamky Amatéři 14.–18.6. Poděbrady CIMPC2017 Jakub Bareš
Tereza Melecká
Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců a juniorů Junioři
(U21, 
 U18)
27.–29.7. Ropice CIJAC2017 U18
Matyáš Zapletal

Patricie Macková

U21
Vítek Novák

Anika Bolčíková(SVK)
Národní mistrovství ČR žáků a kadetů

Žáci
(U16,U14,
U12)
30.6.–2.7. Kunětická Hora Turnaj U16 - Petr Hrubý
Gabriela Roberta Vítů

U14 - Filip Jakubčík
Tereza Chlostová

U12 - Jakub Janda
Denisa Vodičková
Mezinárodní mistrovství ČR Mid-amatérů MID (30+) 27.–29.7. Černý Most CIMAC2017 Zdeněk Jehlička
Zuzana Bieliková(SVK)
Mezinárodní mistrovství ČR dvojic

Dospělí
(19+)
20.–21.5. Mladá Boleslav CIPC2017 Zdeněk Bouček & Tomáš Hlas

Pavla Příbylová & Barbora Stárková
Mezinárodní mistrovství ČR seniorů Senioři
(50+, 65+)
15.–17. 8. Karlovy Vary CISAC2017 M50 - Pavel Vilimovský
L50 - Cornelia Schmidt-Stützle (Něm.)
M65 - Benno Wimmer (Něm.)
L65 - Claudia Raamann (Něm.)

 

Turnajové série 2017

 

Soutěž Kategorie Datum Hřiště Odkaz Vítězové
Raiffeisenbank
Czech Golf Amateur Tour
Amatéři 21.–23. 4.
12.–14. 5.
  2.–4. 6.
  4.–7. 7.
  8.–10. 9.
Mstětice
Kácov
Ostravice
Hluboká
Kaskáda
CGAT2017 Vítek Novák
Sarah Hricíková
TeeTime
Národní Golfová Tour Mládeže
Žáci
(U16,U14,  U12)
  6.–7. 5.
20.–21. 5.
  8.–9. 7.
19.–20. 8.
23.–24. 9.
Telč
Olomouc
Karlštejn
Dar. Dvůr
Ypsilon
NGTM2017 U16 - Adam Balatka
Melánie Vendelbergerová

U14 - Filip Jakubčík

Michaela Marková

U12 - Tobias Munk

Denisa Vodičková
Pilsner Urquell
Czech Mid & Senior Tour
MID (30+)
Senioři (50+)
18.–19. 4.
  6.–7. 5.
27.–28. 6.
19.–20. 8.
23.–24. 9.
Ml.Boleslav
Beřovice
Mstětice
Česká Lípa
Zbraslav
CMST2017 M30 - Mikuláš Ordnung
Silvie Dittertová

M50 - Michael Závěrka

Martina Plachá
Reklama
AppApp
App