Česká golfová federace

Pro zájemce o golf

Kdy budou zajímavé akce?

Kdy budou zajímavé akce?

V průběhu roku pořádají golfové kluby na svých hřištích den otevřených dveří (i vícekrát do roka), kde si může každý nový zájemce golf zdarma nebo za symbolický poplatek vyzkoušet. Stačí si jen vybrat hřiště ve vašem okolí a kontaktovat odpovědné osoby ohledně termínů dnů otevřených dveří. Kromě toho se česká hřiště a další golfové subjekty zapojují stále častěji do mezinárodních či tuzemských projektů, které lákají nové hráče na golf. Jedním z vydařených projektů v poslední době, do kterého se zapojila řada českých hřišť, je mezinárodní akce Den žen na golfu pro ženy každého věku. Tato akce se bude konat počátkem června konat každý rok (příště 5. června 2018), zvány jsou opět všechny ženy, začátečnice i pokročilejší golfistky, informace naleznete vždy na webu ČGF a sociálních sítích federace.

Další příležitost vyzkoušet si golf měli zájemci v rámci Evropského týdne sportu, která se pořádá v posledním zářijovém týdnu. Do akce, jenž má nabádat lidi k pohybu, a to nejen po dobu akce, ale po celý rok, se zapojuje několik desítek českých golfových resortů a hřišť. Předpokládá se, že golf bude součástí Evropského týdne sportu i v nadcházejících letech, proto neváhejte a využijte této příležitosti a staňte se golfistou. 

Kdo by měl zájem podívat se na golf světové úrovně, může navštívit některý z následujících mezinárodních turnajů pod hlavičkou European Tour či Challenge Tour na našem území: D+D REAL Czech Masters se uskuteční (23.-26. srpna 2018) v Albatross Golf Resortu ve Vysokém Újezdu, kde si i vy sami můžete golf v turnajové vesničce vyzoušet. "Druhá" evropská liga je k vidění na turnajích Challenge Tour (D+D REAL Czech Challenge 24.-27. května 2018 na hřišti Kunětická Hora). Kromě toho můžete zavítat na turnaje domácí amatérské špičky (naleznete v kalendáři ČGF), domácích profesionálů (CZECH PGA Tour) a další vrcholové soutěže, golfové výstavy, show, propagační tréninky, ukázkové lekce a mnoho dalších akcí.

Velmi úspěšnou akcí pro nové zájemce je Women's Golf Day

FOTO Golf Resort Písek

Reklama
Banner