Česká golfová federace

Mládežnický žebříček ČGF - průběžný

Výsledky v kategoriích žebříčku

Poslední aktualizace: 19. 03. 2019 21:10
Dorostenci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 TICHÝ Václav GCHOD +2,6 17 55,88
2 BRIXI Gordan +3,0 17 55,80
3 HRUBÝ Petr jr. GRGGC +3,0 18 55,59
4 RÁŽA Filip GRGGC +1,3 17 54,05
5 GROH Hynek GCHOD +1,3 17 53,97
6 ZUŠŤÁK Lukáš GCAUS +0,6 18 53,30
7 STRÝČEK Kryštof GRGGC +0,7 17 53,00
8 BALATKA Adam GCLIB +0,5 18 52,71
9 PAVELKA Vojtěch BESGK +1,0 17 52,66
10 RŮČKA Kryštof GCHOD +0,4 18 51,83
Dorostenky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 HRICÍKOVÁ Sarah GCBBR +3,8 17 57,62
2 VÍTŮ Gabriela Roberta GKHNV +3,9 18 57,07
3 MACKOVÁ Patricie PGCGC +2,8 18 55,63
4 STARÁ Karolína GCBRN +2,1 18 54,38
5 HARCUBOVÁ Lucie GCHKR +2,0 18 54,30
6 VAHALOVÁ Agáta BESGK +0,7 17 53,58
7 KRÁSOVÁ Karolína GCERP +1,0 17 53,45
8 NEBESKÁ Lenka GCAUS +0,3 17 52,52
9 VENDELBERGEROVÁ Melánie GCHOD +1,5 18 51,90
10 SASÝNOVÁ Tereza BESGK 0,3 18 51,58
Kadeti
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 JAKUBČÍK Filip GCBRN +2,6 16 55,39
2 HLAVÁČEK Dan GRGGC 0 15 52,47
3 BAČA Matěj BESGK 0,4 15 52,27
4 JANDA Lukáš GRGGC 0,1 16 51,92
5 STOULIL Nikolas GCHOD 0,9 15 50,59
6 KESSLER Lukáš ALBGC 1,7 15 50,19
7 MLÝNEK David GCHOD 1,3 16 50,15
8 BOHÁČ Chris GCCSH 1,7 16 49,86
9 POLÁČEK David GCCSH 2,3 16 48,29
10 HEŘTA Matyáš RGCML 2,6 16 48,11
Kadetky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 CHLOSTOVÁ Tereza GCERP +0,9 16 53,48
2 BOHÁČOVÁ Tatiana GCCSH +0,5 16 52,78
3 MARKOVÁ Michaela GCOLO +0,6 16 52,37
4 HANDRYCHOVÁ Kamila GCKVA 0,1 16 52,00
5 RINTOVÁ Ella GCKVA 0,6 15 51,46
6 DIMITROVA Sofie GCKVA 0,2 16 51,43
7 ČERVINKOVÁ Magdalena GCBRN 0,9 16 51,23
8 ANDRÝSOVÁ Anna GCBBR 0,4 16 51,13
9 SAINT GERMAIN Natálie GCHOD 0,6 16 50,65
10 HURTOVÁ Klára BESGK 1,2 15 49,91
Starší žáci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 JELÍNEK Maxmilián GCLIB 2,5 14 49,35
2 JANDA Jakub GRGGC 2,0 13 48,00
3 MUNK Tobias GCAUS 3,8 13 46,56
4 POLOLÁNÍK Petr GCBRN 4,3 14 45,67
5 FORMÁNEK Timotej GCHOD 4,9 14 44,08
6 HEJLEK Jakub GCKUH 5,0 14 43,71
7 POPPER Adam GCBBR 4,2 14 43,08
8 BENČÍK Adam GCBRN 6,5 13 42,24
9 LÁTAL Jiří GCOLO 7,3 14 40,95
10 GAISLER Daniel GCHKR 7,3 14 40,90
Starší žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 VODIČKOVÁ Denisa BESGK +0,9 14 53,09
2 VÁCHOVÁ Lucie GCMST 3,0 14 48,74
3 ŠAFAŘÍKOVÁ Justýna GCHKR 3,4 13 47,33
4 TARANTOVÁ Adéla GCERP 3,4 13 46,86
5 SCHWARZOVÁ Tereza BESGK 4,1 14 44,90
6 SIONKOVÁ Klára ALBGC 4,1 14 44,25
7 BARCALOVÁ Ester BERGC 4,7 14 43,43
8 NAVRÁTILOVÁ Berenika GCMBM 6,3 14 43,19
9 HLINOMAZOVÁ Sofie GCBRN 6,1 14 42,83
10 MAZOCHOVÁ Kateřina BESGK 5,7 14 42,82
Mladší žáci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 KLEIN Louis CESGK 6,7 10 42,08
2 ZACH Matouš GCERP 8,1 12 40,55
3 ŠUSTEK Ondřej GCBRN 9,2 12 39,39
4 ŠVUB ML. Václav GCSVR 7,8 11 39,25
5 CHRAMOSTA Matěj GCPRH 10,6 12 37,75
6 ROSA Mikuláš BERGC 9,8 12 37,20
7 FILA Albert GCHOS 11,4 12 34,26
8 SIONKO David ALBGC 14,2 12 33,25
9 VOJTĚŠEK Mikuláš PGCOV 13,4 11 32,68
10 MŇAHONČÁK Matěj GCKVA 14,1 12 32,67
Mladší žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 KOHOUTKOVÁ Annika ALBGC 5,4 12 41,69
2 TRŮKOVÁ Viktorie GRGGC 7,9 12 39,12
3 LEBOVÁ Kristina PGCGC 10,1 12 36,00
4 MALINOVÁ Kristýna GCMST 10,8 12 34,71
5 ČERNÁ Veronika SOGCC 14,1 11 31,83
6 CELLEROVÁ Anna GCKUH 11,4 12 30,65
7 OTIEPKOVÁ Ester GCBRN 14,9 12 28,36
8 KRATOCHVÍLOVÁ Timea GCPRH 16,5 11 28,08
9 BORŮVKOVÁ Sofie GKTNV 11,4 11 25,35
10 BEUTLOVÁ Vendula VALGK 18,0 12 21,10
Turnaje
Název
Datum konání
Tipsport Pohár Mistrů 2018 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 16.turnaj 07. 10. 2018
O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY - regionální soutěž družstev mládeže 06. 10. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 06. 10. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 FINÁLE 06. 10. 2018
5. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV - Masters 29. 09. 2018 - 30. 09. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 15.turnaj 28. 09. 2018
RMTM - Junior Golf Kravaře Open 2018 (série Junior Challenge) - STARTOVKA V PŘÍLOZE 28. 09. 2018
Repromeda Cup 2018 - Grand Finále Moneta Czech PGA Tour 27. 09. 2018 - 29. 09. 2018
Regionální Moravská Tour mládeže - Silesia Junior Challenge 23. 09. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 14.turnaj 23. 09. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 23. 09. 2018
Raiffeisenbank President Masters 22. 09. 2018 - 24. 09. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 - Pozor - zákaz parkování u klubovny hřiště !!!! 22. 09. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 09. 09. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 09. 09. 2018
4. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 13.turnaj 01. 09. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 01. 09. 2018
RMTM 2018 - Memoriál Milana Moučky 01. 09. 2018
EXTRALIGA družstev mužů a žen 2018 - finálové kolo kvalifikace 30. 08. 2018
Regionální Moravská Tour Mládeže - Junior Challenge 29. 08. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 12.turnaj 28. 08. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 28. 08. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 27. 08. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Čeladná 27. 08. 2018 - 28. 08. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 26. 08. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 25. 08. 2018
Mistrovství ČR smíšených družstev žáků do 14 let - Memoriál Hanuše Goldscheidera 21. 08. 2018 - 23. 08. 2018
Mistrovství ČR družstev dívek do 18 let 21. 08. 2018 - 23. 08. 2018
Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let 21. 08. 2018 - 23. 08. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 21. 08. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 20. 08. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 19. 08. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 18. 08. 2018
Grabštejn open 2018 17. 08. 2018 - 19. 08. 2018
Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů - kvalifikace na rány 15. 08. 2018 - 16. 08. 2018
WGM CZECH OPEN 2018 (jako součást Moneta Tour 2018) 15. 08. 2018 - 18. 08. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 11.turnaj 13. 08. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Šilheřovice 13. 08. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 12. 08. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 10.turnaj 10. 08. 2018
CZECH INTERNATIONAL AMATEUR CHAMPIONSHIP 2018 presented by RAIFFEISENBANK 08. 08. 2018 - 11. 08. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 07. 08. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Srpnový Olomouc 07. 08. 2018 - 08. 08. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 04. 08. 2018
Faldo Series Czech Championship 2018 02. 08. 2018 - 04. 08. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 02. 08. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Ostravice 31. 07. 2018 - 01. 08. 2018
Ropice Golf Trophy 2018 30. 07. 2018 - 31. 07. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 30. 07. 2018
EXTRALIGA družstev mužů a žen 2018 - 3. a 4. kolo 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018
II. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 3. kolo a Play Off - ZÁPAD B 27. 07. 2018 - 29. 07. 2018
I. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 3. kolo a Play Off - VÝCHOD 27. 07. 2018 - 29. 07. 2018
I. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 3. kolo a Play Off - ZÁPAD 27. 07. 2018 - 29. 07. 2018
II. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 3. kolo a Play Off - VÝCHOD B 27. 07. 2018 - 29. 07. 2018
II. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 3. kolo a Play Off - ZÁPAD A 27. 07. 2018 - 29. 07. 2018
II. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 3. kolo a Play Off - VÝCHOD A 27. 07. 2018 - 29. 07. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Austerlitz 25. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – VÝCHOD B 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev chlapců do 18 let – VÝCHOD A 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – VÝCHOD A 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev dívek do 18 let – ZÁPAD B 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev chlapců do 18 let – VÝCHOD B 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – ZÁPAD B 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – ZÁPAD A 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev dívek do 18 let – ZÁPAD A 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev dívek do 18 let – VÝCHOD B 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev chlapců do 18 let – ZÁPAD A 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev chlapců do 18 let – ZÁPAD B 24. 07. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev dívek do 18 let – VÝCHOD A 24. 07. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 23. 07. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 22. 07. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 3. a 4. kolo VÝCHOD B 21. 07. 2018 - 22. 07. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 21. 07. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 9.turnaj 20. 07. 2018
CZECH INTERNATIONAL JUNIOR AMATEUR CHAMPIONSHIP 2018 19. 07. 2018 - 21. 07. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 16. 07. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Kaskáda 16. 07. 2018 - 17. 07. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 3. a 4. kolo VÝCHOD A 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 3. a 4. kolo ZÁPAD B (Praha, Ústecko) 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018
KRAJSKÁ soutěž - ženy 3. a 4. kolo ZÁPAD B 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 3. a 4. kolo ZÁPAD B (Středočeský kraj) 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 3. a 4. kolo ZÁPAD A 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 8.turnaj 13. 07. 2018
3. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 13. 07. 2018 - 14. 07. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Rožnov 12. 07. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 11. 07. 2018 - 12. 07. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Ropice 10. 07. 2018
Czech PGA SmartWings Championship 2018 09. 07. 2018 - 10. 07. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 08. 07. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 05. 07. 2018
4. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 04. 07. 2018 - 06. 07. 2018
NÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR žáků a kadetů 2018 29. 06. 2018 - 01. 07. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 25. 06. 2018 - 26. 06. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 7.turnaj 24. 06. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 24. 06. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Kořenec 24. 06. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 23. 06. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 6.turnaj 17. 06. 2018
REGIONÁLNÍ MORAVSKÁ TOUR MLÁDEŽE - Junior Challenge 17. 06. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 17. 06. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 1. a 2. kolo ZÁPAD A 16. 06. 2018 - 17. 06. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 1. a 2. kolo VÝCHOD A 16. 06. 2018 - 17. 06. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 1. a 2. kolo VÝCHOD B 16. 06. 2018 - 17. 06. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 1. a 2. kolo ZÁPAD B (Praha, Ústecko) 16. 06. 2018 - 17. 06. 2018
KRAJSKÁ soutěž - ženy 1. a 2. kolo ZÁPAD B 16. 06. 2018 - 17. 06. 2018
KRAJSKÁ soutěž - muži 1. a 2. kolo ZÁPAD B (Středočeský kraj) 16. 06. 2018 - 17. 06. 2018
2. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 16. 06. 2018 - 17. 06. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 - kategorie B a C 10. 06. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 - kategorie A a D 10. 06. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 09. 06. 2018
EXTRALIGA družstev mužů a žen 2018 - 1. a 2. kolo 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018
I. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 1. a 2. kolo ZÁPAD 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018
II. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 1. a 2. kolo - VÝCHOD A 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018
II. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 1. a 2. kolo - ZÁPAD B 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018
I. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 1. a 2. kolo VÝCHOD 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018
II. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 1. a 2. kolo - ZÁPAD A 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Horal 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018
II. LIGA družstev mužů a žen 2018 - 1. a 2. kolo - VÝCHOD B 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 5.turnaj 03. 06. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 02. 06. 2018
3. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 02. 06. 2018 - 04. 06. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Hukvaldy 02. 06. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 4.turnaj 27. 05. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 27. 05. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 27. 05. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Kravaře 27. 05. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – VÝCHOD A 26. 05. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – VÝCHOD B 26. 05. 2018
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – ZÁPAD B 26. 05. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Jezera 20. 05. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 19. 05. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 19. 05. 2018
Bernstein Bank Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy 17. 05. 2018 - 18. 05. 2018
CZECH INTERNATIONAL MATCH PLAY CHAMPIONSHIP 2018 - QUALIFICATION 16. 05. 2018 - 17. 05. 2018
Mezinárodní mistrovství ČR středoškolských družstev 15. 05. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 3.turnaj 13. 05. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 13. 05. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 12. 05. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Skalica 12. 05. 2018
2. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 08. 05. 2018
Dětská Tour Severovýchod 2018 08. 05. 2018
Regionální Moravská Tour Mládeže - Junior Challenge 07. 05. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 06. 05. 2018
1. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 05. 05. 2018 - 06. 05. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 29. 04. 2018
IMG ACADEMY JUNIOR WORLD GOLF CHAMPIONSHIPS BY CALLAWAY - národní kvalifikace - turnaj započítávaný do žebříčků ČGF a WAGR 29. 04. 2018 - 01. 05. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 2.turnaj 22. 04. 2018
DĚTSKÁ TOUR SEVEROVÝCHOD 2018 22. 04. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 22. 04. 2018
RMTM Morava Cup 2018 - Ostravice 22. 04. 2018
1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 21. 04. 2018 - 23. 04. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 21. 04. 2018
6th European Olympic Hopes Trophy 18. 04. 2018 - 21. 04. 2018
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A 15. 04. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 14. 04. 2018
RMTM Morava Cup 2018 Olomouc dvoudenní 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018 07. 04. 2018
Grabmasters 05. 04. 2018 - 08. 04. 2018
Reklama
ThajskeThajske
Thajske