Česká golfová federace

Mládežnický žebříček ČGF - průběžný

Výsledky v kategoriích žebříčku

Poslední aktualizace: 04. 08. 2020 22:58
Dorostenci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 JAKUBČÍK Filip GCBRN +5,6 17 57,65
2 RÁŽA Filip GRGGC +4,9 18 56,75
3 TICHÝ Václav GCHOD +3,3 18 56,07
4 GROH Hynek GCHOD +4,0 18 55,82
5 MLÝNEK David GCHOD +2,8 17 55,50
6 BRIXI Gordan +4,1 18 55,31
7 STRÝČEK Kryštof GRGGC +3,1 18 55,05
8 PAVELKA Vojtěch BESGK +1,9 18 54,68
9 CHOI Junmin ALBGC +2,6 17 53,67
10 BOHÁČ Chris BESGK +1,2 17 53,57
Dorostenky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 SAINT GERMAIN Natálie GCHOD +3,2 17 55,42
2 BOHÁČOVÁ Tatiana BESGK +3,0 17 55,35
3 NEBESKÁ Lenka GCAUS +2,9 18 55,11
4 VAHALOVÁ Agáta BESGK +2,8 18 54,71
5 ANDRÝSOVÁ Anna GCBBR +1,6 17 54,63
6 CHLOSTOVÁ Tereza PGCGC +2,6 17 54,44
7 DIMITROVA Sofie GCKVA +2,4 17 53,33
8 - 9 CSICSAYOVÁ Jana GCBBR +0,9 18 53,24
8 - 9 KRÁSOVÁ Karolína PGCGC +1,4 18 53,24
10 MARKOVÁ Michaela GCOLO +1,0 17 52,84
Kadeti
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 HLAVÁČEK Dan GRGGC +3,5 16 55,91
2 BAČA Matěj BESGK +2,4 16 54,32
3 JELÍNEK Maxmilián PNCZE +2,7 15 53,19
4 TOMI David RGCML +2,0 16 52,96
5 STOULIL Nikolas GCHOD +2,0 16 52,83
6 FORMÁNEK Timotej GCHOD +1,7 15 51,77
7 TRNA Michael BESGK +1,1 16 51,35
8 TALANDA Michal SOGCC +0,3 16 49,94
9 ŠPREŇAR Matěj GCKUH 0,9 16 49,48
10 PEČINKA Patrik GCMST 0,8 16 49,45
Kadetky
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 VODIČKOVÁ Denisa BESGK +5,5 15 57,95
2 HURTOVÁ Klára BESGK +2,0 16 54,53
3 BUJÁKOVÁ Barbora GCUHR +2,7 16 54,21
4 KEDROŇOVÁ Veronika GCOLO +1,6 16 52,79
5 SIONKOVÁ Klára ALBGC +2,0 15 52,67
6 SCHWARZOVÁ Tereza BESGK +0,3 15 52,33
7 HLINOMAZOVÁ Sofie GCBRN 0,3 15 50,40
8 KŘENKOVÁ Agáta GCAUS +1,2 15 50,14
9 VÁCHOVÁ Lucie GCMST +0,7 15 49,94
10 ZAVŘELOVÁ Tereza GCBRN +0,2 16 49,87
Starší žáci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 JANDA Jakub GRGGC +2,3 14 53,05
2 BENČÍK Adam GCBRN +0,1 14 48,00
3 MAŘÍK Karel jun. GCKVA 2,4 14 46,58
4 ZACH Matouš ALBGC 2,9 13 46,45
5 MUNK Tobias GCAUS 3,3 14 46,25
6 MRŇA Jan ALBGC 4,0 14 46,08
7 HOLEČEK Karel GCBBR 2,9 14 45,53
8 KLÍMA Dennis BERGC 2,5 14 44,95
9 CHRAMOSTA Matěj GCHOD 4,2 13 44,75
10 ŠUSTEK Ondřej GCBRN 3,7 13 44,53
Starší žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 TARANTOVÁ Adéla GCERP +1,6 14 52,38
2 ŠAFAŘÍKOVÁ Justýna GCHKR +1,2 14 50,95
3 TRŮKOVÁ Viktorie GRGGC 0,7 13 48,65
4 TAUER Amálie GCMST 1,2 14 47,86
5 BARCALOVÁ Miriam GCHOD 2,3 14 47,81
6 TICHÁNKOVÁ Eva GCOLO 2,2 14 47,76
7 KOHOUTKOVÁ Annika ALBGC 1,7 13 47,00
8 LEBOVÁ Kristina PGCGC 2,2 13 46,53
9 NAJMANOVÁ Tereza GCKUH 3,8 14 45,23
10 MALINOVÁ Kristýna GCMST 2,3 13 44,57
Mladší žáci
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 KLEIN Louis ALBGC 1,2 11 47,85
2 ŠVUB ML. Václav GCSVR 2,2 12 46,67
3 VOJTĚŠEK Mikuláš PGCOV 4,8 12 41,96
4 MIKL Hugo GCLKO 6,8 12 40,79
5 PLÁŠEK Štěpán GCAUS 5,6 11 40,56
6 DAĎA Patrik GCBER 10,7 12 37,28
7 BARTOŇ Tobiáš GCHOD 10,2 12 36,20
8 DOLEŽAL Ondřej GKTNV 11,1 11 35,30
9 HEJDA Tomáš PGCGC 10,8 12 34,27
10 BĚHAL Daniel GCBRN 13,7 12 33,57
Mladší žákyně
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 ČERNÁ Veronika SOGCC 5,2 12 43,65
2 BORŮVKOVÁ Sofie GKTNV 5,3 12 41,95
3 VOHRALÍKOVÁ Kristýna GCHOD 8,1 12 38,36
4 KNOBLOCHOVÁ Julie BERGC 10,1 12 36,60
5 OPLATKOVÁ Julie GCBRN 11,5 12 36,27
6 KRATOCHVÍLOVÁ Timea GCPRH 12,3 12 34,17
7 KVĚTOŇOVÁ Kristýna GCMST 12,4 11 31,50
8 KASZPER Nella BESGK 14,0 11 31,42
9 VINKLEROVÁ Barbora GKTNV 12,2 12 31,27
10 HELLEROVÁ Laura BESGK 14,9 12 30,73
Započítávané turnaje
Název
Datum konání
Dětská Tour Severovýchod 2020 01. 08. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Skalica 01. 08. 2020
Morava Cup 2020 - Skalica - VW mistrovská kategorie 01. 08. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 31. 07. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Rožnov pod Radhoštěm 29. 07. 2020
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – VÝCHOD B 28. 07. 2020
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – ZÁPAD B 28. 07. 2020
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – ZÁPAD A 28. 07. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 ve spolupráci s U.S. Kids Golf 27. 07. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020- NÁHRADNÍ TERMÍN 26. 07. 2020
EXTRALIGA družstev mužů a žen 2020 - 3. a 4. kolo 25. 07. 2020 - 26. 07. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 10.turnaj 24. 07. 2020
1. LIGA družstev mužů a žen 2020 - 3 kola na rány - ZÁPAD 24. 07. 2020 - 26. 07. 2020
1. LIGA družstev mužů a žen 2020 - 3 kola na rány - VÝCHOD 24. 07. 2020 - 26. 07. 2020
2. LIGA družstev mužů a žen 2020 - 3 kola na rány - A (Západ) 24. 07. 2020 - 26. 07. 2020
2. LIGA družstev mužů a žen 2020 - 3 kola na rány - B (Střed a Jih) 24. 07. 2020 - 26. 07. 2020
2. LIGA družstev mužů a žen 2020 - 3 kola na rány - C (Severovýchod) 24. 07. 2020 - 26. 07. 2020
2. LIGA družstev mužů a žen 2020 - 3 kola na rány - D (Morava) 24. 07. 2020 - 26. 07. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 23. 07. 2020
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – ZÁPAD 21. 07. 2020
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev do 18 let - dívky – VÝCHOD 21. 07. 2020
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev do 18 let – ZÁPAD 21. 07. 2020
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev do 18 let - chlapci – VÝCHOD 21. 07. 2020
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – VÝCHOD 21. 07. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 19. 07. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 9.turnaj 17. 07. 2020
CZECH INTERNATIONAL JUNIOR AMATEUR CHAMPIONSHIP 2020 16. 07. 2020 - 18. 07. 2020
Portiva Golf Trophy - Czech PGA Stroke Play Championship 2020 15. 07. 2020 - 16. 07. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 15. 07. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 8.turnaj 14. 07. 2020
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev mládeže do 16 let – VÝCHOD A 14. 07. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 13. 07. 2020 - 14. 07. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Kaskáda Ž&D 13. 07. 2020 - 14. 07. 2020
Morava Cup 2020 - Kaskáda Ž&D - VW mistrovská kategorie 13. 07. 2020 - 14. 07. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 12. 07. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 3. a 4. kolo - A (Západ) 11. 07. 2020 - 12. 07. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 3. a 4. kolo - B (Střed a Jih) 11. 07. 2020 - 12. 07. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 3. a 4. kolo - C (Severovýchod) 11. 07. 2020 - 12. 07. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 3. a 4. kolo - D (Morava) 11. 07. 2020 - 12. 07. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Ostravice náhradní termín 9.7.2020 09. 07. 2020
Morava Cup 2020 - Ostravice - VW mistrovská kategorie 09. 07. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 ve spolupráci s MKids Golf 08. 07. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Ropice 07. 07. 2020
Morava Cup 2020 - Ropice - VW mistrovská kategorie 07. 07. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 06. 07. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 05. 07. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 05. 07. 2020
2. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 03. 07. 2020 - 04. 07. 2020
2. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 03. 07. 2020 - 05. 07. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Olomouc 01. 07. 2020
Morava Cup 2020 - Olomouc - VW mistrovská kategorie 01. 07. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 ve spolupráci s U.S. Kids Golf 29. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 7.turnaj 28. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 ve spolupráci s U.S. Kids Golf 28. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR SEVEROVÝCHOD 2020 27. 06. 2020
NÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR žáků a kadetů 2020 26. 06. 2020 - 28. 06. 2020
Wiesner-Hager Trophy 2020 - Czech PGA Tour 2020 26. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 6.turnaj 21. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 21. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 20. 06. 2020
1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 19. 06. 2020 - 21. 06. 2020
CZECH CLASSIC OPEN 2020 - PGA 17. 06. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Kravaře 16. 06. 2020
Morava Cup 2020 - Kravaře - VW mistrovská kategorie 16. 06. 2020
DTSV Severovýchod 2020 14. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 ve spolupráci s U.S. Kids Golf 14. 06. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 1. a 2. kolo - A (Západ) 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 1. a 2. kolo - B (Střed a Jih) 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 1. a 2. kolo - C (Severovýchod) 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
3. LIGA družstev mužů 2020 - 1. a 2. kolo - D (Morava) 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Velké Karlovice Horal 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Jezera 10. 06. 2020
Morava Cup 2020 - Jezera - VW mistrovská kategorie 10. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 5.turnaj 07. 06. 2020
REGIONÁLNÍ MORAVSKÁ TOUR MLÁDEŽE - Junior Challenge 07. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 07. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 4.turnaj 06. 06. 2020
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2020 06. 06. 2020
Regionální Moravská Tour Mládeže - Junior Challenge 06. 06. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 06. 06. 2020
Grabmasters 04. 06. 2020 - 07. 06. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Austerlitz 04. 06. 2020
Morava Cup 2020 - Austerlitz - VW mistrovská kategorie 04. 06. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 2.turnaj 31. 05. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 30. 05. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Šilheřovice 29. 05. 2020
Morava Cup 2020 - Šilheřovice - VW mistrovská kategorie 29. 05. 2020
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 3.turnaj 24. 05. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 24. 05. 2020
RMTM Morava Cup 2020 - Kostelec u Zlína 23. 05. 2020
Dětská Tour Severovýchod 2020 17. 05. 2020
O PUTOVNÍ POHÁR MORAVY - regionální soutěž družstev mládeže 12. 10. 2019
Tipsport Pohár Mistrů 2019 - 15. ročník 12. 10. 2019 - 13. 10. 2019
Regionální Moravská Tour Mládeže - Junior Challenge 06. 10. 2019
Portiva Golf Trophy - Grandfinále Moneta Czech PGA Tour 03. 10. 2019 - 05. 10. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 16.turnaj 29. 09. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 29. 09. 2019
RMTM ( Regionální Moravská Tour Mládeže ) - Junior Golf Kravaře Open 2019 28. 09. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 - POZOR - obj. trasa směr od Prahy- Rakovník-Jesenice. Skupina A,B - dopolední, C,D odpolední startovací časy!!! 28. 09. 2019
AUTOCONT President Masters Invitational 27. 09. 2019 - 29. 09. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 22. 09. 2019
5. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV - Masters 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 15.turnaj 15. 09. 2019
Regionální Moravská Tour mládeže - M.M. Silesia Junior Challenge 0-36 Hcp 08. 09. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 08. 09. 2019
4. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 06. 09. 2019 - 08. 09. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 14.turnaj 31. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 31. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 31. 08. 2019
RMTM 2019 - Memoriál Milana Moučky 29. 08. 2019
EXTRALIGA družstev mužů a žen 2019 - 5. kolo kvalifikace na rány + Play-off; Play-out 29. 08. 2019 - 01. 09. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 26. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Čeladná 26. 08. 2019 - 27. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Čeladná - pro potřeby mlád. žebříčku 26. 08. 2019 - 27. 08. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 13.turnaj 25. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 25. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 24. 08. 2019
Mistrovství ČR smíšených družstev žáků do 14 let - Memoriál Hanuše Goldscheidera 20. 08. 2019 - 22. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 19. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 18. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Skalica 18. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 17. 08. 2019
G Open 2019 16. 08. 2019 - 18. 08. 2019
Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů 13. 08. 2019 - 16. 08. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 12.turnaj 11. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 11. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Hukvaldy 11. 08. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 11.turnaj 08. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 08. 08. 2019
CZECH INTERNATIONAL AMATEUR CHAMPIONSHIP 2019 presented by Raiffeisenbank 07. 08. 2019 - 10. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 07. 08. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Ostravice 06. 08. 2019 - 07. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 05. 08. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 04. 08. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 03. 08. 2019
4. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 02. 08. 2019 - 03. 08. 2019
WGM CZECH OPEN 2019 přihlášky na wogoma.cz 01. 08. 2019 - 04. 08. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 10.turnaj 31. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 31. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 29. 07. 2019
EXTRALIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. a 4. kolo 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019
1. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - ZÁPAD 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
1. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - VÝCHOD 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - A (Západ) 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - B (Střed a Jih) 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - C (Severovýchod) 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
2. LIGA družstev mužů a žen 2019 - 3. kolo a Play Off - D (Morava) 26. 07. 2019 - 28. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 25. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Olomouc 25. 07. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev do 18 let – ZÁPAD 23. 07. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – ZÁPAD 23. 07. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR družstev do 18 let – VÝCHOD 23. 07. 2019
Regionální kvalifikace družstev mládeže – M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – VÝCHOD 23. 07. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 - start od 8:30 21. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kořenec 21. 07. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 9.turnaj 19. 07. 2019
Ropice Golf Trophy - turnaj Moneta Czech PGA Tour 2019 18. 07. 2019 - 19. 07. 2019
CZECH INTERNATIONAL JUNIOR AMATEUR CHAMPIONSHIP 2019 18. 07. 2019 - 20. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 17. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 ve spolupráci s US KIDS GOLF 15. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Kaskáda Ž&K 15. 07. 2019 - 16. 07. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 3. a 4. kolo - D (Morava) 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 3. a 4. kolo - A (Západ) 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 3. a 4. kolo - B (Střed a Jih) 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019
3. LIGA družstev mužů 2019 - 3. a 4. kolo - C (Severovýchod) 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019
3. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV 12. 07. 2019 - 13. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Rožnov 10. 07. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 8.turnaj 09. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Ropice 09. 07. 2019
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A - 7.turnaj 08. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 (ve spolupráci s Czech Golf Production) 08. 07. 2019 - 09. 07. 2019
Dětská Tour Severovýchod 2019 07. 07. 2019
3. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 03. 07. 2019 - 05. 07. 2019
RMTM Morava Cup 2019 - Slavkov u Brna 02. 07. 2019
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2019 01. 07. 2019
Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP