Česká golfová federace

Aktuality

Tréninkový kemp RTS v Turecku se vydařil

Tréninkový kemp RTS v Turecku se vydařil

redakce, Čtvrtek 12. března 2020

Čtyřiadvacet hráčů se zúčastnilo přípravného kempu Regionálních Tréninkových Skupin ČGF na přelomu února a března v tureckém Beleku. Týdenní přípravu provázely ideální klimatické podmínky.

Program kempu byl nabitý – každý den dva golfové tréninky plus kondiční fáze. „Hráči pracovali na sto procent, kemp byl pro jeho účastníky velmi prospěšný. Trenéři pod vedením Staffana Johanssona připravili pro hráče kvalitní trénink na různých stanovištích, nechyběla ani hra na hřišti, i když ta nebyla primárním cílem kempu. Všichni hráči si zaslouží velkou  pochvalu za přístup a my doufáme, že nabrané zkušenosti a informace zúročí ve svém dalším tréninku,“ uvedl reprezentační manažer Petr Šavrda.

V šestičlenném realizačním týmu byli vedle Johanssona a Šavrdy rovněž Jan MerglMarek NovýPetr Moučka a Svatopluk Býma. „Organizace kempu byla specifická kvůli současné situaci kolem koronaviru, a tak jsme vše s předstihem důkladně konzultovali s hlavním lékařem ČGF i šéflékařem ČOV. Byli jsme ubezpečeni, že pokud budeme dodržovat zásady správné hygieny a chovat se obezřetně, není důvod se nemoci obávat,“ vysvětlil Šavrda a připomněl, že Turecko ohlásilo vůbec první pozitivní test na COVID-19 až dnes. Rozumně se k účasti postavili také rodiče.

Pokud se nestane nic mimořádného, na stejném místě se uskuteční i soustředění Národních Tréninkových Skupin ČGF od 21. do 29. března.

FOTO Czech Golf Team

Autor: redakce 
Datum: Čtvrtek 12. března 2020
Všechny články autora

Související články

České naděje vezou z rakouské juniorky čtyři medaile
České naděje vezou z rakouské juniorky čtyři medaile

19.07.2020 | Čtyři čeští mladí golfisté se umístili na stupních vítězů ve třech kategoriích do 21 let na rakouském šampionátu žáků a juniorů Austrian Boys and Girls. Titul mistryně do 12 let vybojovala Sofie Borůvková z Golf Klubu Týn nad Vltavou.

European Olympic Hopes Trophy se letos kvůli epidemi ...
European Olympic Hopes Trophy se letos kvůli epidemi ...

06.03.2020 | Osmý ročník golfového European Olympic Hopes Trophy se neuskuteční podle původního plánu letos v dubnu, ale až za rok. Kvůli šířící se epidemii onemocnění coronavirem COVID-19 ho slovinští pořadatelé přeložili na duben příštího roku.

Skvělý finiš Mlýnka ve finále Faldo Series na ...
Skvělý finiš Mlýnka ve finále Faldo Series na ...

14.11.2019 | Třiadvacátý ročník Grand Finale Faldo Series uzavřel ve Spojených arabských emirátech letošní ročník celosvětové mládežnické série i za účasti šesti českých hráčů. Nejlépe si vedl v dnešním závěrečném kole David Mlýnek, kterého výsledek 68 (-2) posunul na čtvrté místo kategorie do 16 let.

Češi vezou z Evian Juniors Cupu šesté místo, Vodičko ...
Češi vezou z Evian Juniors Cupu šesté místo, Vodičko ...

26.09.2019 | Šesté místo letos obsadil na francouzském The Evian Juniors Cup čtyřčlenný český výběr do čtrnácti let. O dvě příčky přišli mladí Češi kvůli diskvalifikaci Jakuba Jandy, který podepsal skórkartu s chybou. Skvěle si vedla Denisa Vodičková, která vybojovala bronz mezi dívkami.

Semináře pro zájemce o americká stipendia
Semináře pro zájemce o americká stipendia

26.09.2019 | Bezplatné semináře pro všechny zájemce o studium na amerických univerzitách pořádá agentura Stipendia.cz. Nejbližší semináře se uskuteční 8. října (Praha), 10. října (Bratislava) a 15. října (Brno). ...

The Evian Juniors Cup, 2. den: Češi na šestém místě
The Evian Juniors Cup, 2. den: Češi na šestém místě

25.09.2019 | O dvě příčky si pohoršili mladí Češi do čtrnácti let na The Evian Juniors Cup ve Francii. V náročném počasí zahráli +18 a před finálovým dnem jsou na šestém místě. Nejlépe hrála opět Denisa Vodičková, dnes zapisovala 76 ran a dělí páté místo mezi dívkami.

Češi vstoupili do Evian Juniors Cup na čtvrtém místě
Češi vstoupili do Evian Juniors Cup na čtvrtém místě

24.09.2019 | Výtečný vstup do prestižního turnaje The Evian Juniors Cup má za sebou česká reprezentace do čtrnácti let. Ve Francii je české družstvo po prvním kole na čtvrtém místě s výsledkem +11, nejlepší kolo zahrála Denisa Vodičková (71) a dělí druhé místo mezi jednotlivci.

Mladí Češi startují na juniorském Evian Championship
Mladí Češi startují na juniorském Evian Championship

23.09.2019 | Šampionát The Evian Championship Junior's Cup již tradičně navazuje na významný ženský turnaj a mladí Češi budou bojovat o co nejlepší umístění mezi 16 týmy světa. Ve třináctém ročníku se naši starší žáci (U14) pokusí navázat na loňský úspěch, kdy z Francie přivezli čtvrté místo.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP