Česká golfová federace

Aktuality

Pátý turnaj ze série GPA Czech Mid & Senior Tour

Pátý turnaj ze série GPA Czech Mid & Senior Tour

Klára Kuchařová, Neděle 4. srpna 2019

Tentokrát se MID-amatérská a seniorská tour přesunula na Čeladnou a po víkendových bojích na dvou hřištích známe vítěze pátého turnaje ze série. Z triumfu se radují Onřej Chlebiš, Simona Koublová, Michael Závěrka a Eva Hloušková.

Na Čeladné dnes skončil pátý turnaj ze série GPA Czech Mid & Senior Tour, kde hráči a hráčky bojovali nejdříve v sobotu na hřišti New Course, dnes se o vítězích rozhodlo na Old Course. 

Skvěle si vedl MID-amatér Ondřej Chlebiš, kterému se podařilo první kolo za 69 ran a jako jediný z celého startovního pole pokořil par hřiště. Dnes přidal 77 úderů a o pět ran zvítězil před Tomášem Sokolovským (73+78). Na třetí místo se po kolech 74 a 78 dostal Attila Pál.

MID-amatérkám tentokrát s přehledem vládla Simona Koublová se 79 a 84 ranami. O 21 ran více zahrála druhá Linda Sázavská (95+89), bronz brala Dana Dobrevová po dvou kolech za 92 ran. 

Mezi seniorkami se z vítězství radovala Eva Hloušková (78+86), na druhém místě se po kolech 82 a 86 umístila Michaela Záhumenská. Třetí místo patří Pavle Přibylové, která zahrála 89 a 85 úderů. 

Senioři měli na stupních vítězů opravdu vyrovnané výsledky. Zlatý Michael Závěrka hrál 81 a 80 ran, o ránu za ním se umístil druhý Dan Špaček (82+80) a o další ránu zpět skončil Pavel Švehla (84+79).

Výsledky

MID-amatéři

Senioři

Datum: Neděle 4. srpna 2019
Všechny články autora

Související články

ME seniorů družstev – konečné pořadí: 14. muži, 15.
ME seniorů družstev – konečné pořadí: 14. muži, 15.

07.09.2019 | Výhrou 4:1 zakončily české golfistky svoji účast na ME seniorských družstev v Bulharsku nad Slovinskem a vezou 15. místo. Muži svůj závěrečný duel v Dánsku prohráli s Finskem (2:3) a obsadili konečnou 14. příčku.

ME seniorů týmů: Muži i ženy vítězně
ME seniorů týmů: Muži i ženy vítězně

06.09.2019 | Dvě výhry mají na svém kontě po dnešním programu na ME seniorských družstev české výběry. Ženy doslova převálcovaly v ranním duelu Polsko (3,5:1,5), muži po dramatickém boji přehráli Norsko (3:2).

Češi na ME seniorů podlehli Belgii, rozhodovalo ...
Češi na ME seniorů podlehli Belgii, rozhodovalo ...

05.09.2019 | Dnes hráli na mistrovství Evropy družstev pouze čeští senioři v Dánsku - podlehli Belgii 2:3 po dramatickém boji, přičemž tři zápasy z pěti šly do rozehrávky. V příštích dvou dnech budou hrát o 13.-16. místo. Češky hrají jamková utkání v Bulharsku až od pátku.

Senioři na ME vybojovali druhý flight
Senioři na ME vybojovali druhý flight

04.09.2019 | Čeští senioři si ve druhém kole týmového ME polepšili o šest ran a šestnáctým místem v kvalifikaci si zajistili postup do druhé skupiny v jamkové hře. Seniorky přidaly oproti prvnímu kolu 20 ran a čekají je boje o umístění v poslední skupině.

Týmové ME seniorů a seniorek je rozehráno
Týmové ME seniorů a seniorek je rozehráno

03.09.2019 | Čeští senoři rozehráli ME týmů v Dánsku a po prvním kole jsou s výsledkem +32 na 17. místě. Ženský seniorský šampionát se hraje v Bulharsku a Češky do něj vstoupily se skóre +57 a patří jim čtrnáctá příčka. Oba šampionáty mají dvoukolovou kvalifikaci na rány, poté následují tři dny jamkové hry.

Amatérskými mistry ČR mezi Midy se stali Silvie ...
Amatérskými mistry ČR mezi Midy se stali Silvie ...

20.07.2019 | Stylem start-cíl si pro tituly z Mezinárodního mistrovství ČR v kategorii MID došli Silvie Dittertová a Petr Chajda. Třídenní boje dnes byly zakončeny v Golf Resortu Panorama.

Druhý den MMČR MID-amatérů na Kácově: Ani přerušení ...
Druhý den MMČR MID-amatérů na Kácově: Ani přerušení ...

19.07.2019 | Domácí hráči a hráčky pokračují v nadvládě na Panoramě i přes nepřízeň počasí. Skvělé druhé kolo zahrála Silvie Dittertová (69), která svým soupeřkám utekla o devět ran. Mezi muži se ve vedení drží Petr Chajda, ale můžeme očekávat velký boj o medaile.

Domácím se vydařil vstup do MMČR MID-amatérů
Domácím se vydařil vstup do MMČR MID-amatérů

18.07.2019 | Na Kácově se dnes rozehrálo mezinárodní mistrovství ČR MID-amatérů. Na start se postavilo 78 mužů a 21 žen, z toho 14 hráčů se zahraničními domovským kluby. Za příjemného letního počasí do turnaje nejlépe vstoupili čeští muži, v čele ženské kategorie jsou Češka se Slovenkou.

Reklama
Banner