Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ

 SPG Tour

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zkrácený název SPG Tour
Pořadatel Golf Club Hostivař
Spolupořadatel Golf Snail Klub Úholičky
Hřiště Hostivař
Hlavní rozhodčí ŠONKA Jan
Rozhodčí
Ředitel soutěže Andrea Šimková
Soutěžní výbor Andrea Šimková, Jan Šonka a službu konající MARSHAL
Přihlášení ?

Ceny
Každý účastník obdrží dárek + Pro první 3 hráče v každé kategorii trofeje a věcné ceny. K převzetí hned po turnaji při vyhlášení.V konečném pořadí celé tour,získají první 3 hráči v obou kategoriích speciální skleněnou trofej SPG TOUR.Celkový vítěz tour s největším počtem bodů získá víkendový pobyt pro 2 osoby v hotelu ,,Eisensteiner Hof,, v Bavorské rudě.

Podmínky
Startovné + dobrá nálada. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo upravit propozice před zahájením turnaje.

Způsob registrace
Přes server ČGF. Pro hráče bez HCP na emailu: lubomir.petrzela@spgtour.cz. Uzávěrka přihlášek je v pátek 21. 4. ve 18:00.

Vítězství
Vyhodnocují se první 3 hráči v obou kategoriích (ženy a muži). Vždy vítězí hráč s nejvyšším počtem stablefordových bodů. Při rovnosti bodů rozhoduje výsledek na posledních 6,3 nebo 1 jamce. V případě shodného výsledku rozhoduje los. Dále se vyhodnocují vložené soutěže longest drive (ženy a muži) a nearest to pin.

Pravidla a podmínky
Povolení měřicích zařízení
„Hráč může získat informace ohledně vzdáleností použitím přístroje měřicího vzdálenost. Jestliže hráč během stanoveného kola použije měřicí zařízení k odhadu nebo měření dalších faktorů, které by mohly ovlivnit jeho hru (např. výškového rozdílu, rychlosti větru, apod.), poruší tím Pravidlo 14 3.“
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
„Hráči se během stanoveného kola nesmí žádným způsobem na ničem svézt, kromě případů schválených Soutěžním výborem. Podrobnosti viz Pravidla golfu, Dodatek I, Část B, Odstavec 8, strana 142.“
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ceny odpovídají amatérskému statusu, a to jak typem (nejde o finanční ceny – viz Pravidlo 3-1 Pravidel amatérského statusu), tak výší (splňují limit 500 GBP či ekvivalentu – viz Pravidlo 3-2a Pravidel amatérského statusu).
AnoDATA
Datum zahájení 22.04.2017
Čas zahájení 10:00
Datum ukončení 22.04.2017
Čas ukončení 12:00
Počet kol 1
Kapacita 48

PŘIHLÁŠENÍ
Způsob startu Startuje se postupným startem od 10:00. Registrace 9:30. Startovní listina bude k dispozici na serveru ČGF v pátek po 13:00. Více info na lubomir.petrzela@spgtour.cz.
Počet přilhášek ?
Datum podání přihlášky 28.03.2017
Čas podání přihlášky 0:00
Uzávěrka přihlášek - datum 21.04.2017
Uzávěrka přihlášek - čas 18:00

POPLATKY A STRAVOVÁNÍ
Poplatky 700 Kč (poplatek obsahuje green fee + startovné + příspěvek pro Úsměv anděla). Platba v hotovosti. HRÁČI ZÍSKÁVAJÍ V RÁMCI FEE CELODENNÍ VSTUP NA DRIVING RANGE + NEOMEZENÉ MÍČE.
Úhrada nákladů
Ubytování ?
Stravování Malé občerstvení
Pouze pro členy ?
Typ ?
Minimální počet přihlášených 4

OSTATNÍ
Poznámka Případné požadavky na společné flighty a čas startu pište na lubomir.petrzela@spgtour.cz do pátku do 18:00.
Popis Otevřená charitativní série turnajů pro Úsměv anděla a všechny začínající hráče s HCP i bez HCP. Hra systémem stableford, hraje se podle Pravidel golfu a místních pravidel Golf Hostivař. Hraje se na 9 jamek, s úpravou HCP (pouze pro HCP 4,5 a vyšší), varianta A. Kategorie muži a ženy. Odpaliště: muži od 12 let – žlutá, ženy a chlapci do 12 let – červená.
Datum blokace od ?
Čas blokace od ?
Datum blokace do ?
Čas blokace do ?
Rzervace hřiště ?

a
SEZNAM PŘÍLOH

a

KATEGORIE
NázevHrací systémHra s HCPS úpravou
MUŽIStablefordAnoAno
ŽENYStablefordAnoAno
a

a
Odpaliště
1. kolo
OdpalištěHCP odHCP doVěk odVěk doPohlaví
YELLOWPRO5413100M
RED+9,054012M
RED+9,0540100F© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715