Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ

 Mizuno Golf Tour 2017

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zkrácený název Mizuno Golf Tour 2017
Pořadatel Golf Club Brno
Spolupořadatel
Hřiště Brno Kaskáda
Hlavní rozhodčí NOVOTNÝ Jiří
Rozhodčí TRENZ Jiří Ing.
Ředitel soutěže Miroslav Falber
Soutěžní výbor Milan Vlček, Jiří Novotný, Miroslav Falber
Přihlášení ?

Ceny
Každý účastník turnaje obdrží na startu poukaz v hodnotě 990 Kč na fitting a 500 Kč na nákup v eshopu mizunogolf.cz. Na jednotlivých Mizuno Golf Tour turnajích budou odměněni vždy první tři hráči v každé z vypsaných kategorií. Pro vítěze jednotlivých turnajů máme připraveny ceny od Mizuno Golf a další dárky od našich partnerů, poukazy na nákup holí Mizuno v hodnotě 1000 Kč. Celkový vítěz série Mizuno Golf Tour 2017 získá set želez Mizuno JPX900 dle vlastního výběru s fittingem. Druhý nejlepší hráč celoroční soutěže získá driver Mizuno Mizuno JPX900 Series, třetí v pořadí získá hybrid z nové řady Mizuno JPX900 Series dle vlastního výběru s fittingem.

Podmínky
Série Mizuno Golf Tour 2017 je určena všem amatérským hráčům s HCP 0 až 54. Turnaje se hrají podle Pravidel golfu, podle Soutěžního řádu České golfové federace a místních pravidel hřiště. Používání měřících přístrojů je povoleno, je-li dodrženo tempo hry. Hráči jsou povinni dodržovat časový limit pro hru, který činí pro tento turnaj 5 hodin. Startovní listina bude uveřejněna den před konáním turnaje obvykle v 18:00 hod. Sestavení startovní listiny je plně v kompetenci pořadatele. Změny v již zveřejněné oficiální startovní listině má právo provádět pouze Soutěžní výbor a to zejména z důvodu zachování regulérnosti a plynulosti soutěže (např. z důvodu odhlášení hráče po uzávěrce přihlášek apod.). Prosíme všechny hráče, aby tato pravidla respektovali.

Způsob registrace
Přihlášky na jednotlivé turnaje lze provádět přes www.cgf.cz, www.teetime.cz, nebo na info@mizunogolf.cz . Uzávěrka přihlášek je jeden den před konáním turnaje v 16:00 hod. Pro případné přihlášky a odhlášky po uzávěrce přihlášek kontaktujte prosím organizátora.

Vítězství
Nejvyšší součet netto stablefordových bodů v každé z vypsaných kategorií. Výsledky se započítávají do celkového hodnocení série Mizuno Golf Tour 2017. Pro účely vyhodnocení turnaje je stanoven HCP limit 36. Informace, výsledky turnajové série najdete na www.mizunogolf.cz. Kategorie jsou společné pro muže i ženy. Hrací systém Stableford s vyrovnáním a s úpravou HCP.

Pravidla a podmínky
Povolení měřicích zařízení
„Hráč může získat informace ohledně vzdáleností použitím přístroje měřicího vzdálenost. Jestliže hráč během stanoveného kola použije měřicí zařízení k odhadu nebo měření dalších faktorů, které by mohly ovlivnit jeho hru (např. výškového rozdílu, rychlosti větru, apod.), poruší tím Pravidlo 14 3.“
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
„Hráči se během stanoveného kola nesmí žádným způsobem na ničem svézt, kromě případů schválených Soutěžním výborem. Podrobnosti viz Pravidla golfu, Dodatek I, Část B, Odstavec 8, strana 142.“
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ceny odpovídají amatérskému statusu, a to jak typem (nejde o finanční ceny – viz Pravidlo 3-1 Pravidel amatérského statusu), tak výší (splňují limit 500 GBP či ekvivalentu – viz Pravidlo 3-2a Pravidel amatérského statusu).
AnoDATA
Datum zahájení 06.04.2017
Čas zahájení 9:00
Datum ukončení 06.04.2017
Čas ukončení 15:00
Počet kol 1
Kapacita 40

PŘIHLÁŠENÍ
Způsob startu postupný
Počet přilhášek ?
Datum podání přihlášky 19.02.2017
Čas podání přihlášky 9:00
Uzávěrka přihlášek - datum 05.04.2017
Uzávěrka přihlášek - čas 16:00

POPLATKY A STRAVOVÁNÍ
Poplatky Startovné 499 Kč, fee pro nečleny GCB 1400 Kč.
PLATBA STARTOVNÉHO POUZE V HOTOVOSTI.
Úhrada nákladů Převodem na účet, na místě v hotovosti. V rámci turnaje nelze využít vouchery na hru, přenosné hrací karty nebo aplikovat reciproční slevy.
Ubytování ?
Stravování oběd po hře
Pouze pro členy ?
Typ ?
Minimální počet přihlášených 12

OSTATNÍ
Poznámka Startovní listina bude zveřejněna den před turnajem v 18 hodin.
Popis Turnaj je součástí celoroční série Mizuno Golf Tour 2017. Koná se na top hřištích Kaskáda, Panorama Kácov, Olomouc, Kořenec, Telč, Šilheřovice. Místa na turnajích si můžete rezervovat online na stránkách www.mizunogolf.cz. Zde si také můžete stáhnout kalenář Mizuno Golf Tour 2017 do svého mobilu.
Datum blokace od ?
Čas blokace od ?
Datum blokace do ?
Čas blokace do ?
Rzervace hřiště ?

a
SEZNAM PŘÍLOH

a

KATEGORIE
NázevHrací systémHra s HCPS úpravou
společnáStablefordAnoAno
a

a
Odpaliště
1. kolo
OdpalištěHCP odHCP doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,0540100M
RED+9,0540100F© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715