Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ

 HAPPY GOLF TOUR 2012 - HRAJTE O 10 DENNÍ POBYT VE SKOTSKU VČETNĚ HRY V ST. ANREWS-hřiště otevřeno od 10.40hod.

místo konání
29.04.2012

Čertovo Břemeno


ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zkrácený název HAPPY GOLF TOUR 2012
Pořadatel Golf Klub Čertovo Břemeno
Spolupořadatel
Hřiště Čertovo Břemeno
Hlavní rozhodčí PÁTEK David
Rozhodčí
Ředitel soutěže Andrej Kmeť, David Pátek.
Soutěžní výbor
Přihlášení ?

Ceny
Ceny zajišťuje pořadatel ve spolupráci s partnery Happy Golf Tour. Seznam všech cen je průběžně aktualizován na příslušném odkazu nawww.happygolftour.cz Absolutní vítěz série Happy Golf Tour 2012 obdrží: - golfový zájezd do Skotska, včetně hry na různých hřištích včetně Old Course St. Andrews - oceněno bude dalších 9 hráčů v celkovém pořadí, kteří obdrží věcné ceny Vítězové jednotlivých období – “Race to…” zakončených Čvrtfinále obdrží: - golfové trofeje a zboží v celkové hodnotě vyšší než 70.000Kč - oceněno bude 5 nejlepších hráčů v celkovém pořadí napříč kategoriemi - v rámci Čtvrtfinále budou oceněni také první tři hráči v každé z vyhlášených kategorií a vítězové vložených soutěží Vítězové základních turnajů obdrží: - věcné ceny a golfové zboží - aktuální seznam cen je uveden v propozicích jednotlivých turnajů na www.happygolftour.cz HOLE IN ONE GOLF VE SKOTSKU v hodnotě 1000EUR. První hráč, kterému se podaří zahrát "eso" na jakékoliv jamce na kterémkoliv turnaji HappyGolf Tour 2012, získá golfový zájezd do Skotska na 3 noci včetně 3 fee na hřištích v Edinbourghu a Gullane, zpáteční letenky, pronájmu auta i s řidičem, návštěvou muzea golfu, ochutnávku whisky a mnoho dalších skvělých zážitků"

Podmínky
Série Happy Golf Tour je určena všem amatérským hráčům s HCP od 2,1 do 54. Do hodnocení turnaje bude hráčům s HCP vyšším než 45, započítáván výsledek jako kdyby měli HCP 45. Turnaje se mohou zúčastnit i hráči s neaktivním HCP a HCP 2,0 a nižším, avšak bez nároku na výhru a umístění v celkovém pořadí. (Rozhoduje aktuální výše HCP při první účasti v sérii) Turnaje se hrají podle Pravidel golfu, podle Soutěžního řádu České golfové federace a místních pravidel hřiště. Hraje se18 jamek systémem stableford na úpravu HCP, muži ze žlutých, ženy z červených odpališť (Pořadatel si vyhrazuje právo změnit odpaliště dle rezortů, aktuální informace budou vždy k dispozici na www.cgf.cz v propozicích daného turnaje). Kapacita jednotlivých turnajů se pohybuje od 40 do 80 hráčů.

Způsob registrace
Přihlášky na jednotlivé turnaje lze provádět přes www.cgf.cz nebo přes recepce jednotlivých resortů. Pro případné přihlášky a odhlášky po uzávěrce přihlášek kontaktujte prosím recepci příslušného golfového resortu. Pozadavky na flighty posilat na info@happygolftour.cz Happy Golf Tour 2012 –www.happygolftour.cz je série otevřených fee golfových turnajů na hřištích napříč ČR (více info viz kalendář), pořádaných agenturou KA Consult podrobny popis bodovani a propozice turnaju naleznou na www.happygolftour.cz.

Vítězství
Ceny zajišťuje pořadatel ve spolupráci s partnery Happy Golf Tour. Seznam všech cen je průběžně aktualizován na příslušném odkazu nawww.happygolftour.cz Absolutní vítěz série Happy Golf Tour 2012 obdrží: - golfový zájezd do Skotska, včetně hry na různých hřištích včetně Old Course St. Andrews - oceněno bude dalších 9 hráčů v celkovém pořadí, kteří obdrží věcné ceny Vítězové jednotlivých období – “Race to…” zakončených Čvrtfinále obdrží: - golfové trofeje a zboží v celkové hodnotě vyšší než 70.000Kč - oceněno bude 5 nejlepších hráčů v celkovém pořadí napříč kategoriemi - v rámci Čtvrtfinále budou oceněni také první tři hráči v každé z vyhlášených kategorií a vítězové vložených soutěží Vítězové základních turnajů obdrží: - věcné ceny a golfové zboží - aktuální seznam cen je uveden v propozicích jednotlivých turnajů na www.happygolftour.cz.

Pravidla a podmínky
Povolení měřicích zařízení
„Hráč může získat informace ohledně vzdáleností použitím přístroje měřicího vzdálenost. Jestliže hráč během stanoveného kola použije měřicí zařízení k odhadu nebo měření dalších faktorů, které by mohly ovlivnit jeho hru (např. výškového rozdílu, rychlosti větru, apod.), poruší tím Pravidlo 14 3.“
Zákaz dopravy (buggy apod.)
„Hráči se během stanoveného kola nesmí žádným způsobem na ničem svézt, kromě případů schválených Soutěžním výborem. Podrobnosti viz Pravidla golfu, Dodatek I, Část B, Odstavec 8, strana 142.“
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ceny odpovídají amatérskému statusu, a to jak typem (nejde o finanční ceny – viz Pravidlo 3-1 Pravidel amatérského statusu), tak výší (splňují limit 500 GBP či ekvivalentu – viz Pravidlo 3-2a Pravidel amatérského statusu).DATA
Datum zahájení 29.04.2012
Čas zahájení 9:00
Datum ukončení 29.04.2012
Čas ukončení 11:30
Počet kol 1
Kapacita 44

PŘIHLÁŠENÍ
Způsob startu Postupný z jamky č.1
Počet přilhášek ?
Datum podání přihlášky 18.04.2012
Čas podání přihlášky 13:00
Uzávěrka přihlášek - datum 28.04.2012
Uzávěrka přihlášek - čas 17:00

POPLATKY A STRAVOVÁNÍ
Poplatky Green fee Kč 690;- plus startovné Kč 300.- Členové Golf klubu Čertovo břemeno, kteří mají zaplacené roční hrací fee, hradí pouze startovné a 100,- za vyhodnocení výsledku.
Úhrada nákladů Před startem na recepci.
Ubytování ?
Stravování
Pouze pro členy ?
Typ ?
Minimální počet přihlášených 2

OSTATNÍ
Poznámka
Popis Přihlášky na jednotlivé turnaje lze provádět přes www.cgf.cz nebo přes recepce jednotlivých resortů. Pro případné přihlášky a odhlášky po uzávěrce přihlášek kontaktujte prosím recepci příslušného golfového resortu. Požadavky na flighty posilat na info@happygolftour.cz Happy Golf Tour 2012 –www.happygolftour.cz je série otevřených fee golfových turnajů na hřištích napříč ČR (více info viz kalendář), pořádaných agenturou KA Consult podrobny popis bodovani a propozice turnaju naleznou na www.happygolftour.cz.
Datum blokace od ?
Čas blokace od ?
Datum blokace do ?
Čas blokace do ?
Rzervace hřiště ?

a
SEZNAM PŘÍLOH

a

KATEGORIE
NázevHrací systémHra s HCPS úpravou
Brutto 0-54StablefordNeNe
Netto 0-54StablefordAnoAno
a

a
Odpaliště
1. kolo
OdpalištěHCP odHCP doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW36540100M
RED0540100F
WHITE+9,035,90100M© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715