Česká golfová federace

Valašský víceboj 2018

Základní informace

Zkrácený název
Kopni to a hraj
Pořadatel
Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
Spolupořadatel
Hřiště
Zlín
Hlavní rozhodčí
FADLER Jiří
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Jiří Fadler
Soutěžní výbor
Jiří Fadler Barbora Šindelková

Termín

Datum a čas zahájení
17. 11. 2018 | 08:30
Datum a čas ukončení
17. 11. 2018 | 16:00
Počet kol
1
Způsob startu
kanón

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
05. 11. 2018 | 06:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
16. 11. 2018 | 13:00
Minimální počet přihlášených
16
Kapacita
56
Způsob registrace
Na serveru ČGF.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Naši domácí hrajú za lidovku: 350,-, súsedi z klubů, s kterýma sa možeme taky žádná hrůza: 500,-, a všeci ostatní a škudlili za 650,-. Ten z vás, čí flaša bude v sútěži dostane slevu 100 Kč vlezným.
Úhrada nákladů
Na báru možete tasit peněženky, ty plastikové nesmysly...a když bude měť číšník dobrú náladu tak postačíja nějaké fanty, hlavně u cérek.

Ostatní

Popis
Naše milé valašské cérky a ogaři. Válá sa vám doma flaša čerstvě vypálené slivovice? Tož neváhajte, popadněte ju a dovalte sem k nám do Kostelca. Bude sa tu hledať ta nejlepší domácí gořalka z jediného pravého valašského ovoca - trnky!!! Letos jich cosi urástlo, tož bude z čeho vybírať. Zima už je za dveřama a je potřeba sa pořádně zahřáť. A jak to všecko bude: na dvoch stanovišťách budú na vás čekat vzorky přihlášených pálenek, keré sú enom pro ty co si nevozíja prdel v autě nebo majú osobního droškařa anebo řádnú odvahu, pokuty za vás policajtom cálovať nebudeme. Kdo ochutná všecky vzorky (není nutné), može aj hodnotit a može tak pomoct najít ty nejlepší valašské kapky. Ten z vás, čí flaša bude v soutěži, dostane slevu stovku na startovným. Cérky, co budú chtěť cosi napéct a ukázat sa, co umíja v kuchyni možú neco žduchnúť. Pár vřelých slov vám řekneme v 8:30 hod, a odpálíme to o devátej hodině kanónem. Aby sa nám rýchlo šlo, budeme hráť po dvoch. Pro ty co nechápú, nebo sú hlúpí, to znamená texas. Tož mosíte k sobě eště kehosi druhého naverbovať. Kdo s kým chce hrát nebo sa chcete potkat ve fligtu, mi dajte vědět, ale enem do 16.11 do 12:00 hodin a já vás k sobě šupnu, ale pak už máte smolu. Piště, šak víte kam ;-) hoďte to Báře do počítača nebo zavolajte na 739 079 911.
Podmínky
Hráť možú všeci, co udrží klacek v ruce, s HCP aj bez něho. Flašu přinéste (0,5 litru) aspoň dva dni před tou slávou, do štvrtka 15. listopadu. Flašu popište, ať víme, bude letos kosteleckým gořalovým králem. Neváhajte a přihlaste ten svůj trnkový zázrak co nejdřív u tej cérky manažérky. Do sútěže sa dostanú enem ti z vás, keří k nám s tú flašú dovalíja mezi prvníma, aneb kdo dřív přijde, ten dřív mele. Počet vzorků je omezen na 9, ať sa nám tu neváláte a tych 18 jamek je enom tak mimochodem.
Ceny
A kdo to všecko přežije, a cosi za výsledek zahraje, snáď aji nějakú tu medajlu dostane za 1. - 3.místo na bedně a aj vítěz koštu sa nemosí bát, že by odešel s prázdnú.
Poznámka
V případě, že přihlášený hráč není schopen se dostavit ke startu, je povinen se odhlásit a to nejpozději 2 hodiny před plánovaným startem VÝHRADNĚ FORMOU SMS ZPRÁVY na tel: 739 079 911. Odhlášky e-mailem po uzavření registrace nebudou akceptovány.
Stravování
Před zahájením si možete břucha nacpat čímsi z rautu, na hřišťu dáme po kalíšku a po turnaji sa pak dojíte obědem.

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +4,0 54 14 100
Muži
RED +4,0 54 0 13
Muži
RED +4,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
SLIVOVICOVÁ Na rány
Ne
Ne
Reklama
ABAB
AB