Česká golfová federace

HEZKÁ HRA 2018 - cannon start v 10 hodin

Základní informace

Zkrácený název
HEZKÁ HRA 2018
Pořadatel
Barbora GC
Spolupořadatel
Hřiště
Barbora
Hlavní rozhodčí
SUCHAN Petr
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Suchan Petr
Soutěžní výbor
Suchan Petr

Termín

Datum a čas zahájení
21. 07. 2018 | 09:30
Datum a čas ukončení
21. 07. 2018 | 19:00
Počet kol
1
Způsob startu
cannon start v 10 hodin dle startovní listiny, která bude k dispozici 20.7. od 20.00 hodin na www.hezkahra.cz, v sekci startovní listiny,

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
22. 06. 2018 | 00:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
20. 07. 2018 | 18:00
Minimální počet přihlášených
30
Kapacita
72
Způsob registrace
na cgf.cz, případně www.hezkahra.cz, nebo na tel: 603 822 156.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
turnajové fee 799 Kč, startovné 450 Kč. V ceně je občerstvení do bagu, oběd po hře – výběr z menu, turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, organizace turnaje, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků. Členové klubu a SP platí pouze startovné 450,-Kč .
Úhrada nákladů
platba pouze hotově na místě

Ostatní

Popis
Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny hráče a hráčky bez rozdílu HCP. Jednotlivé turnaje jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A, soutěžního řádu ČGF a místních pravidel. Hodnocení členů klubu v soutěži o titul šampióna je pak upraveno speciálními pravidly pro optimalizaci rozdílu mezi jednotlivými handicapy. Stejně tak u ostatních soutěží. Veškeré podrobnosti na www.hezkahra.cz. Kategorie mohou být před startem turnaje upraveny tak, aby bylo dosaženo rovnoměrného hráčského zastoupení ve všech vypsaných. Požadavky na flighty posílejte na info@hezkahra.cz, nejpozději dvě hodiny před uzávěrkou přihlášek. Buggy povoleny po domluvě s promotérem. Turnaj je veřejnou a veřejně přístupnou akcí. Účastník turnaje souhlasí s pořizování vizuálních a audiovizuálních záznamů během konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při placení startovného.
Podmínky
Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A, soutěžního řádu ČGF a místních pravidel. Hraje se systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry.
Ceny
Vítězové jednotlivých kategorií na turnajích získávají originální ražené mince, první tři v kategoriích zlatá, stříbrná, bronzová a vítěz kategorie zelená obdrží skvělá portugalská vína, míčky, poukázky na odběr zboží u vybraných partnerů, golfové potřeby, uzeniny a další. Na každém turnaji longest drive muži – ženy, nearest na každém tříparu s vlastním výběrem ceny, Hole in one na všech jamkách o zlatou cihličku, Sniper Hezké hry, tipovačka na vlastní výsledek, cena útěchy a další originální odměny. Na MAJOR turnaji navíc vyhlašujeme celkového vítěze v součtu brutto + netto !
Vítězství
Celoroční vítěz Hezké hry obdrží golfový zájezd do zahraničí. Další dva hráči v pořadí obdrží volná fee na sezónu 2019 od GolfCut.cz. Dále soutěžíme o Nejlepší ženu, Vyzrálého šampióna, nejlepší hráče Floridy Challenge, vyhlašujeme tři nejlepší ve čtyřech hendikepových kategoriích a mnoho dalších jedinečných soutěží. Kompletní seznam a systém hodnocení na www.hezkahra.cz
Poznámka
Na turnajích Hezké hry jste pojištěni proti úrazu a případným způsobeným škodám u pojišťovny Allianz až do výše 2 miliónů. Svou účastí hráči souhlasí s podmínkami, tak jak jsou zveřejněny na www.hezkahra.cz v sekci pravidel. Všichni přihlášení do 16.7. budou zařazeni do tomboly o zajímavé ceny.
Stravování
občerstvení do bagu, oběd po hře

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
RED +9,9 54 0 100
Ženy
YELLOW +9,9 54 0 100
Muži

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
zlatá 0-15 Stableford
Ano
Ano
stříbrná 15,1 - 21 Stableford
Ano
Ano
bronzová 21,1 - 31 Stableford
Ano
Ano
zelená 31,1 - 54 Stableford
Ano
Ano
brutto společná Stableford
Ne
Ano
Reklama
ABAB
AB