Česká golfová federace

HEZKÁ HRA 2018

Základní informace

Zkrácený název
HEZKÁ HRA 2018
Pořadatel
Panorama Golf Club
Spolupořadatel
Hřiště
Panorama Golf Resort - Kácov
Hlavní rozhodčí
JIROUSEK Radek
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Petr Suchan
Soutěžní výbor

Termín

Datum a čas zahájení
29. 07. 2018 | 09:30
Datum a čas ukončení
29. 07. 2018 | 20:00
Počet kol
1
Způsob startu

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
25. 06. 2018 | 00:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
28. 07. 2018 | 18:00
Minimální počet přihlášených
30
Kapacita
64
Způsob registrace
server ČGF, nebo na www.hezkahra.cz , případně na tel: 603 822 156

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ne
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Celková cena 1550,- Kč. V ceně je turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, organizace turnaje, občerstvení do bagu + pití, svačina po po devítce, oběd po hře, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků. Členové klubu a volná hra ( GolfCut,a další smluvní kluby) platí pouze startovné 550- Kč
Úhrada nákladů
platba pouze hotově při registraci

Ostatní

Popis
Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny hráče a hráčky bez rozdílu HCP. Jednotlivé turnaje jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A, soutěžního řádu ČGF a místních pravidel. Hodnocení členů klubu v soutěži o titul šampióna je pak upraveno speciálními pravidly pro optimalizaci rozdílu mezi jednotlivými handicapy. Stejně tak u ostatních soutěží. Veškeré podrobnosti na www.hezkahra.cz.
Podmínky
: Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A, soutěžního řádu ČGF a místních pravidel. Hraje se systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry.
Ceny
Vítězové jednotlivých kategorií na turnajích získávají originální ražené mince, první tři v kategoriích zlatá, stříbrná, bronzová a vítěz kategorie zelená obdrží skvělá portugalská vína, míčky, poukázky na odběr zboží u vybraných partnerů, golfové potřeby, uzeniny a další. Na každém turnaji longest drive muži – ženy, nearest na každém tříparu s vlastním výběrem ceny, Hole in one na všech jamkách o zlatou cihličku, Sniper Hezké hry, tipovačka na vlastní výsledek, cena útěchy a další originální odměny.
Vítězství
Celoroční vítěz Hezké hry obdrží golfový zájezd do zahraničí. Další dva hráči v pořadí obdrží volná fee na sezónu 2019 od GolfCut.cz. Dále soutěžíme o Nejlepší ženu, Vyzrálého šampióna, nejlepší hráče Floridy Challenge, vyhlašujeme tři nejlepší ve čtyřech hendikepových kategoriích a mnoho dalších jedinečných soutěží. Kompletní seznam a systém hodnocení na www.hezkahra.cz
Poznámka
: Kategorie mohou být před startem turnaje upraveny tak, aby bylo dosaženo rovnoměrného hráčského zastoupení ve všech vypsaných. Požadavky na flighty posílejte na info@hezkahra.cz, nejpozději dvě hodiny před uzávěrkou přihlášek. Buggy povoleny po domluvě s promotérem.
Stravování
Kategorie mohou být před startem turnaje upraveny tak, aby bylo dosaženo rovnoměrného hráčského zastoupení ve všech vypsaných. Požadavky na flighty posílejte na info@hezkahra.cz, nejpozději dvě hodiny před uzávěrkou přihlášek. Buggy povoleny po domluvě s promotérem.

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +9,0 54 0 100
Muži
RED +9,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
brutto společná Na rány
Ne
Ano
bronzová 15,1 - 23 Stableford
Ano
Ano
stříbrná 11,1 - 15 Stableford
Ano
Ano
zelená 23,1 - 54 Stableford
Ano
Ano
zlatá 0-11 Stableford
Ano
Ano
Reklama
ThajskeThajske
Thajske