Česká golfová federace

Birdie tour – celoroční soutěž golfový zájezd, golfový balíček od GolfCut a oblek na míru!

Základní informace

Zkrácený název
Birdie tour
Pořadatel
Golf Club Mladá Boleslav
Spolupořadatel
Hřiště
Mladá Boleslav
Hlavní rozhodčí
DĚDINA Marek
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Martin Kučera
Soutěžní výbor
Martin Kučera, Lukáš Chmelař, Marek Dědina

Termín

Datum a čas zahájení
18. 05. 2018 | 09:00
Datum a čas ukončení
18. 05. 2018 | 16:00
Počet kol
1
Způsob startu
postupný start z jamky č.1, dle startovní listiny, která bude k dispozici 17.5. od cca 19:00 hodin na čgf, startovní časy 9 hod., žádosti o flight pište na info@birdiegolf.cz, možnost registrace i po uzávěrce přihlášek (na dotaz)

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
04. 05. 2018 | 09:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
17. 05. 2018 | 17:00
Minimální počet přihlášených
12
Kapacita
0
Způsob registrace
Na serveru ČGF a recepci daného hřiště.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ne
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Cena turnaje vč. startovného 1 500,-Kč, pro členy Birdie tour 1 450,-Kč, Členi místního klubu, ČGK, Golf Cut platí startovné 600,- Kč. (dle svých členství a platnosti na hřišti), Firemním hráčům s nabitým kreditem se odečítá 1 390,-Kč. Startovné obsahuje: svačina do bagu (bageta+pití), občerstvení během turnaje (pití, portské na buggy), občerstvovací jamka (ochutnávka vína), zapsání výsledků, oběd po hře, ceny pro umístěné.
Úhrada nákladů
Pouze v hotovosti na recepci

Ostatní

Popis
Birdie tour je otevřenou sérií 19 golfových turnajů, které se odehrají zejména ve Středočeském kraji s dvěma dvoudenními výlety do Východních Čech (Karlovy Vary, Sokolov) a Západních Čech (Čeladná, Ostravice). Pro tyto dvoudenní turnaje je připraven speciální balíček! V přátelském duchu bude odstartován každý turnaj, kde Vás bude vítat hosteska, v průběhu Vám zajistí dostatek pitného režimu. Více informací na http://birdiegolf.cz. Měřící přístroje jsou povoleny. Cart jsou povoleny na zdravotní výjimku. Hraje se dle pravidel golfu a soutěžního řádu ČGF.
Podmínky
V hotovosti zaplacený startovní poplatek, který zahrnuje fee+startovné, HCP 0-54
Ceny
Poháry (kazety s vínem), míčky, vstupy do CMKarting (motokáry) na Zličíně, vynikající mošty (Moštárna Louny), luxusní limonády Fentimans, poukazy do Golf Adventure Budínek, poukaz na ušití košile/kravaty na míru od JD krejčovství, dárkový balíček od Klubu Pánů z Ponožkovic, lahve vína z vinařství Průdek, vouchery na konzumaci do palačinkárny Crepes&Coffee, další…
Vítězství
Tři nejlepších hráči v každé kategorii ve třech kategoriích 0-10 na rány s 3 vyrovnáním; 10,1 – 20; 20,1 – 54; Hráči s hcp 36 a výše hrají s hcp 36! Longest drive (muže a ženy zvlášť) – věcné ceny od partnerů Nearest to the pin (společná) – vítěz získává míčky od partnera Schaffer&Partner Birdie soutěž – Tipněte si na birdie, vsaďte 50 Kč, zahrajete birdie a vyhrajte hotovost! Více informací na http://birdiegolf.cz/souteze/. V rámci spolupráce s Nadačním fondem Pink Bubble bude věnováno 20% vybrané částky nadačnímu fondu. Nadačnímu fondu Pink Bubble věnuje za každý uhraný stableford na turnaji 1,- Kč společnost Papst.cz. Celoroční soutěž o nejlepšího hráče či hráčku sezóny a hráče s nejvíce zahranými birdie za sezónu. Nejlepší hráč/ka získá golfový zájezd od CK Golf&Sport Travel. Hráč s nejvíce birdie za sezónu získává balíček green fee od partnera Golf Cut. Zakončení golfové sezóny proběhne 6.10.2018 (sobota 18h) v restauraci a pivovaru U Fleků s moderátorem a komikem Milošem Knorem. Více informací na www.birdiegolf.cz
Poznámka
Stravování
občerstvení do bagu, hosteska na buggy s pitným režimem, občerstvovací jamka, oběd po hře

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
WHITE +9,0 10,0 0 100
Muži
YELLOW 10,1 54 0 100
Muži
BLUE +9,0 10,0 0 100
Ženy
RED 10,1 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
Brutto kategorie Stableford
Ne
Ano
Netto kategorie Stableford
Ano
Ano
0 – 10 na rány s 3 vyrovnáním Na rány
Ano
Ano
10,1 – 20,0 – na stableforde Stableford
Ano
Ano
20,1 – 54 – na stableforde Stableford
Ano
Ano
Reklama
RBRB
RB