Česká golfová federace

RODINNÝ TEXAS 2018

Základní informace

Zkrácený název
Turnaj dvojic
Pořadatel
Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
Spolupořadatel
Hřiště
Zlín
Hlavní rozhodčí
FADLER Jiří
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Barbora Šindelková
Soutěžní výbor
Jiří Fadler Barbora Šindelková

Termín

Datum a čas zahájení
20. 05. 2018 | 09:00
Datum a čas ukončení
20. 05. 2018 | 16:00
Počet kol
1
Způsob startu
cannon start

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
02. 05. 2018 | 06:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
18. 05. 2018 | 15:00
Minimální počet přihlášených
15
Kapacita
56
Způsob registrace
Na serveru ČGF v sekci turnaje nebo na místě.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
člen GCLKO s řádným nebo ročním FEE 350,- Kč, člen GCLKO s udržovacím poplatkem nebo člen recipročního klubu 650,- Kč, člen jiného klubu 850,- Kč. Děti do 15 let 200,- Kč.
Úhrada nákladů
Každý hráč uhradí startovné v době prezentace od 8:00 do 8:30 hodin.

Ostatní

Popis
TEXAS SCRAMBLE RODINNÝCH DVOJIC - jeden z nejoblíbenějších herních systémů. Dvojici vždy tvoří rodinní příslušníci (manželé, rodič s dítětem, sourozenci, partneři,kamarádi a známí...). Zahájení turnaje a seznámení hráčů s místními pravidly proběhne v 8:30. Canon start v 9:00 hod. Všichni hráči jsou povinni být 10 minut před startem na odpališti jamky z níž startují.
Podmínky
Princip hry: oba hráči ze dvojice zahrají drive z odpaliště, vyberou delší nebo výhodnější z nich a z toho místa zase oba dva zahrají druhou ránu, potom opět vyberou lepší míč a tak pokračují až do jamky. Na skóre kartu se zapisují brutto výsledky. Konečný výsledek dostaneme odpočtem určitého počtu ran. Odpočet závisí na HCP týmu. Tzn. určí se aritmetický průměr HCP týmu, ten se vynásobí koeficientem 0,4 a číslo se zaokrouhlí na celé rány. Tak dostaneme číslo, které se odečte od celkového počtu uhraných ran. HCP (jeden ze dvojice může být BEZ - dostane od nás na turnaj HCP 36), hráči s HCP 37-54 budou mít přidělený HCP 36 Hraje se podle Pravidel golfu R&A, Soutěžního řádu ČGF a Místních pravidel GCLKO. Je zakázáno používání mobilních telefonů (s výjimkou situací při ohrožení života nebo zdraví hráčů či v případě nutnosti volat rozhodčího turnaje) - trestem za porušení pravidla je diskvalifikace. Tempo hry - každá skupina hráčů je povinna dokončit prvních devět jamek nejpozději za 2:45 hod a celé soutěžní kolo nejpozději za 5:30 hod. Přihlášením na turnaj stvrzuje hráč, že se seznámil a souhlasí se všemi podmínkami souvisejícími s konáním turnaje uveřejněnými na serveru ČGF a zároveň hráč uděluje pořadateli souhlas se sběrem osobních údajů, pořizováním fotografií, videozáznamů, jejich zpracováním a zveřejněním. V případě přihlášení hráče do turnaje po zveřejnění startovní listiny na stránkách ČGF, bude hráč zařazen do posledního flightu, pokud nebude po dohodě stanoveno jinak. Flighty na startovní listinu jsou primárně skládány dle HCP; pro individuální složení flightů pište na e-mail: barbora.sindelkova@gclk.cz nebo volejte 739 079 911 nejpozději 18.5. do 15 hodin. Startovní listina bude zveřejněna v den konání turnaje při zahájení. Negolfisty a nováčky bez HCP přihlašujte prostřednictvím e-mailu barbora.sindelkova@gclk.cz V případě nízkého počtu startujících v některé ze soutěžních kategorií si pořadatel vyhrazuje právo kategorie upravit nebo sloučit tak, aby došlo k proporcionálnímu rozdělení hráčů. Přihlášením na turnaj stvrzuje hráč, že se seznámil a souhlasí se všemi podmínkami souvisejícími s konáním turnaje uveřejněnými na serveru ČGF a zároveň hráč i jeho případný doprovod udělují pořadateli souhlas se sběrem osobních údajů, pořizováním fotografií, videozáznamů, jejich zpracováním a zveřejněním.
Ceny
poháry a věcné ceny pro 1.-3. místo
Vítězství
Nejlepší "texas scrambleři"
Poznámka
Stravování
snídaně od 7:45, oběd - po dokončení kola (18 jamek) Přihlášení hráči se specifickými stravovacími potřebami (alergie, bez lepku, vegetariáni apod.) hlaste své požadavky nejpozději den před konáním turnaje

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +4,0 54 13 100
Muži
RED +4,0 54 0 100
Ženy
RED +4,0 54 0 12
Muži

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
TEXASOVÁ Na rány
Ne
Ne
Reklama
RBRB
RB