Česká golfová federace

GOLF DIGEST OPEN TOUR 2018

Základní informace

Zkrácený název
GDOT2018
Pořadatel
Regionální STK ČGF – západ A
Spolupořadatel
Golf Digest
Hřiště
Hrubá Borša - Green Resort
Hlavní rozhodčí
MAREK Pavel
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Lukáš Fridrich
Soutěžní výbor
Lukáš Fridrich, Michael Fridrich

Termín

Datum a čas zahájení
14. 07. 2018 | 08:00
Datum a čas ukončení
14. 07. 2018 | 20:00
Počet kol
1
Způsob startu
postupný z jamky č. 1 od 9,00 hod.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
Datum a čas uzávěrky přihlášek
13. 07. 2018 | 15:00
Minimální počet přihlášených
10
Kapacita
80

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
STARTOVNÉ 600 KORUN PLATÍ pro předplatitele magazínu Golf Digest C&S a členy domovského klubu s uhrazeným ročním poplatkem. Ostatní hráči hradí jak STARTOVNÉ, tak platné hrací fee. Úhrada poplatků v den turnaje je možná na místě pouze v hotovosti. DOUBLE FAMILY FEE (zvýhodněná cena pro rodinné příslušníky Předplatele) – sleva ve výši 50 % hracího fee. STARTOVNÉ zahrnuje občerstvení do hry, zpracování výsledků, organizaci turnaje a ceny pro vítěze kategorie. Jako úhradu hracího poplatku NELZE uplatnit fee virtuálních golfových klubů (ČGK, Davis Club, Greenfee Club – Pražský golfový klub, Bestgolf Blue Sky, StredaIniak a další.) SLEVY na hrací fee lze uplatnit pouze po dohodě s provozovatelem hřiště.
Úhrada nákladů

Ostatní

Popis
GOLF DIGEST OPEN TOUR 2018 je součástí celoroční série, kdy se do průběžné tabulky započítávají stablefordové body uhrané na jednotlivých turnajích. Turnaj je vypsán na 18 jamek, stableford a úpravu HCP. Hraje se podle platných Pravidel golfu a Místních pravidel hřiště. Do soutěže bude přijat pouze stanovený počet hráčů, viz KAPACITA TURNAJE. V turnaji je povoleno používat PRAVIDLŮM VYHOVUJÍCÍ měřicí zařízení a jiné Pravidlům odpovídající elektronická zařízení. Použití golfových bugin je zakázáno s výjimkou případů schválených soutěžním výborem. VLOŽENÉ SOUTĚŽE: Longest Drive (muži a ženy), Nearest to Pin (společná). VÝSLEDKY budou zveřejněny na serveru ČGF. Průběžnou tabulku série GOLF DIGEST OPEN TOUR 2018, fotografie a další naleznete na serveru www.golfdigest.cz.
Podmínky
Turnaje se mohou zúčastnit pouze REGISTROVANÍ HRÁČI na serveru ČGF, kteří splňují amatérský status a mají uhrazeny poplatky turnaje.
Ceny
NEJLEPŠÍ TŘI HRÁČI ve vypsané kategorii a vítězové vložených soutěží získávají věcné ceny v souladu s Pravidly amatérského statusu.
Poznámka

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +9,0 54 0 100
Muži
RED +9,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
0 - 20 Stableford
Ano
Ano
20,1 - 54 Stableford
Ano
Ano
Reklama
RBRB
RB